Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Csak vizionáltam azt a képet ha az állam lehúzza a rolót a fogadás terén és csak a fosmixpro marad mint lehetőség, akkor miről fogunk diskurálni itt a fórumon.

VPN-nel valószínűleg továbbra is elérhető lesz a legtöbb iroda. De ha csak a Tiippmixpro maradna, sportfogadásról akkor is lehet beszélgetni. A fórum jövője nem kérdéses :).


Srácok, én nem nagyon vagyok képben, de az tűnik esélyesnek, hogy nem lesz elérhető a bet365 "normálisan" ? Vagy sehogy...

Kezdünk átmenni tippversenybe...

Milanék felajánlhatnának valami díjat!

Idézetet írta: LanMaffia Dátum november 20, 2013, 22:07:35
Srácok, én nem nagyon vagyok képben, de az tűnik esélyesnek, hogy nem lesz elérhető a bet365 "normálisan" ? Vagy sehogy...

Én azért bízok benne, hogy vesznek licenszet (vagy legalább engedik a trükkös belépést). Különben minek reklámoznák magukat még mindig?

Van olyan fogadóiroda ahol telefonhívással is lehet fogadni ;D

Majd blokkolják a telefonokat is... :police:
:great: :great: :great: :great: :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 20, 2013, 22:17:56
Van olyan fogadóiroda ahol telefonhívással is lehet fogadni ;D

Majd blokkolják a telefonokat is... :police:
:great: :great: :great: :great: :great:

Skype-on is? 
Mert ha a kis 200 ft-os kötésem után kijön a telefonszámla, akkor durci leszek!  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum november 20, 2013, 22:12:05
Kezdünk átmenni tippversenybe...

Milanék felajánlhatnának valami díjat!
10 EUR Skrillen + VPN előfizetés  ;D

A legtöbb magyar felülettel rendelkező iroda venne licenszet, ha normális dijak lennének. Legalábbis ezt mondták. A jelenlegi dijakra senki nem mondott biztos igent sajnos. Korábban csacsi1899 belinkelt egy bwin interjút, melyben szó van arról is, hogy nem versenyképes helyzetet teremt a jelenlegi "törvény", mivel a Szrt nem fizetne dijat stb. Ezt biztos meg fogják támadni, ebben bizunk mi is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 21, 2013, 23:32:20
A legtöbb magyar felülettel rendelkező iroda venne licenszet, ha normális dijak lennének. Legalábbis ezt mondták.
Ki mondott ilyet? Csak azért, mert nem a 100 milla/év a legfőbb gond, én nem hallottam senkitől, hogy ezt sokallta volna.

#1318 november 22, 2013, 08:29:35, vmlinuz
100 milla/év/játéktipus + a %-ok. Ez sok egy ekkora piacnak. Bet365, Unibet, BetclicEverest és a bwin venne licenszet, persze ez nem hivatalos és 100%-os info.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 21, 2013, 23:32:20
nem versenyképes helyzetet teremt a jelenlegi "törvény", mivel a Szrt nem fizetne dijat stb.

Ezt azért nem nehéz kijátszani.
A németek pont most vezetnék be az autópályadíjat, de csak a külföldieknek kellene fizetni.
Közben rájöttek, hogy ez nem megfelelő az Eu törvényeknek, ezért olyan ötlettel álltak elő, hogy fizessenek a németek is, de ők visszaigényelhetik. :)