Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Aki esetleg már a vpn-en gondolkodik annak ez jó megoldás lehet (most futottam bele, semmi érdekem nem fűződik hozzá) és van magyar ip is, meg most karácsonyi akció.
http://www.hidemyass.com/vpn/

Idézetet írta: Wezli Dátum december 13, 2013, 11:14:34
Aki esetleg már a vpn-en gondolkodik annak ez jó megoldás lehet (most futottam bele, semmi érdekem nem fűződik hozzá) és van magyar ip is, meg most karácsonyi akció.
http://www.hidemyass.com/vpn/

Ezt használom én is kb fél éve, csak ajánlani tudom mindenkinek!

a hidemyass-en van 127 különböző magyar ip, minden vásárló stb ebből kap, nem? Azaz mennyi az esélye, hogy pillanatokon (na jó, heteken) belül durva ütközések lesznek, ha a fél magyar netes fogadó brigád vpn- eket keres?!

Idézetet írta: Larsson Dátum december 12, 2013, 09:38:53
VPN-ben van Magyar IP Címet adó előfizetés!

Valamit nem teljesen értek. Nem arról lenne szó, hogy azért kéne VPN, hogy kikerüljük a blokkolást, és az irodák ne lássák, hogy Magyarországról játszunk? De ha magyar IP-t kapunk, akkor ugyanott vagyunk, mint előtte, nem?

A szolgáltatók megadott oldalakat (azaz IP-ket) blokkolnak.

Ha VPN-en keresztül mész az adott oldalra, akkor a szolgáltató által beállított IP tiltást ezzel "megkerülöd", ergo otthoni gépen ugyanúgy be fognak jönni a betting oldalak, és a szolgáltató a VPN-en keresztüli IP-t látja.

Elméletileg ez jó stratégia, csak az a baj, hogy a fogadóirodák loggolják az ip-ket...azaz olyan VPN-en keresztüli IP-re van szükséged, amit más fogadó még véletlenül sem használ ugyanannál az irodánál...ez pedig csak úgy lehetséges, ha VPN-en keresztüli egyedi IP-t veszel (tehát a hidemyass a 100+ alternatívájával pl. felhívás a blokkolásra).

Ha valamit rosszul gondolok, akkor javítson ki vki pls

Ez teljesen iroda függő (általában benne is van a szabályzatban, "partner friendly" a kulcsszó....), viszont a leglazább tűréshatárt simán kivághatja, ha uarról az ipről 5-6-8-10 account is belép.

Elméletileg a Gamebookers/Bwin/Unibet vonulat nem nagyon foglalkozik az IP-kkel, a bet365/Ladbrokes/Paddy/Stan James egészen addig, amíg bónuszt nem akarsz igénybe venni...

No de itt a legjellemzőbb helyzet az lesz, hogy már többen vettünk igénybe bónuszt egy irodánál, aztán közös IP címünk lesz hirtelen...
Azt nem hiszem, hogy online azonnal vizsgálják az IP egyezéseket, az nekem kicsit erőforrás igényesnek tűnik, de előfordulhat, hogy valamelyik multizó kollégával lesz közös címünk, aki esetleg nem elég óvatos és így egy ellenőrzésnél simán gyanúba keveredhetünk.
(most a betathome kupon miatt regisztráló gyerkőcökről már ne is beszéljünk)

Idézetet írta: Assassin Dátum december 13, 2013, 19:47:40
Valamit nem teljesen értek. Nem arról lenne szó, hogy azért kéne VPN, hogy kikerüljük a blokkolást, és az irodák ne lássák, hogy Magyarországról játszunk? De ha magyar IP-t kapunk, akkor ugyanott vagyunk, mint előtte, nem?

Az irodák nem akarják - egy-két kivétellel - kizárni a magyar játékosokat, nem őket kell "kijátszani", hanem magukat az internet szolgáltatókat.


#1387 december 14, 2013, 12:17:16, mukusz745
http://vipvpn.hu/

Itt lehet kérni fix ip címet, tehát csak a miénk lesz, nem lehet keveredés elvileg.

Itt le van írva pontosan: http://vipvpn.hu/fix-ip-t-szeretn%C3%A9k-az-el%C5%91fizet%C3%A9semhez-megoldhat%C3%B3

Nem jó a VPN!
Tisztelt cím! Az lenne a kérdésem,hogy 2014 Januártól blokkolhatják az internetszolgáltatókat az online játék elérésében! Ha én előfizetek a szolgáltatásukra akkor önöket nem ellenőrizhetik illetve büntethetik az online oldalak elérése miatt?

Válasz:Szia,
A mindenkori törvényeknek megfelelve fogunk eljárni, így ha arra köteleznek, eleget fogunk tenni a blokkolási kérésnek.

Üdvözlettel,
Kosztyu András
vipVPN

Idézetet írta: Larsson Dátum december 16, 2013, 16:59:33
Nem jó a VPN!
Tisztelt cím! Az lenne a kérdésem,hogy 2014 Januártól blokkolhatják az internetszolgáltatókat az online játék elérésében! Ha én előfizetek a szolgáltatásukra akkor önöket nem ellenőrizhetik illetve büntethetik az online oldalak elérése miatt?

Válasz:Szia,
A mindenkori törvényeknek megfelelve fogunk eljárni, így ha arra köteleznek, eleget fogunk tenni a blokkolási kérésnek.

Üdvözlettel,
Kosztyu András
vipVPN

Értelemszerűen ne magyar szolgáltatót válassz, ilyen egyszerű!

Idézetet írta: Larsson Dátum december 16, 2013, 16:59:33
Nem jó a VPN!
Tisztelt cím! Az lenne a kérdésem,hogy 2014 Januártól blokkolhatják az internetszolgáltatókat az online játék elérésében! Ha én előfizetek a szolgáltatásukra akkor önöket nem ellenőrizhetik illetve büntethetik az online oldalak elérése miatt?

Válasz:Szia,
A mindenkori törvényeknek megfelelve fogunk eljárni, így ha arra köteleznek, eleget fogunk tenni a blokkolási kérésnek.

Üdvözlettel,
Kosztyu András
vipVPN
Kezdjél gyúrni tesó, mert ahogy látom, az eszedből nem fogsz megélni ;D ;D ;D

Idézetet írta: Larsson Dátum december 16, 2013, 16:59:33
Nem jó a VPN!
Tisztelt cím! Az lenne a kérdésem,hogy 2014 Januártól blokkolhatják az internetszolgáltatókat az online játék elérésében! Ha én előfizetek a szolgáltatásukra akkor önöket nem ellenőrizhetik illetve büntethetik az online oldalak elérése miatt?

Válasz:Szia,
A mindenkori törvényeknek megfelelve fogunk eljárni, így ha arra köteleznek, eleget fogunk tenni a blokkolási kérésnek.

Üdvözlettel,
Kosztyu András
vipVPN

Természetesen, ha így konkrétan rákérdezel egy e-maiben,mégis mi mást válaszolhatott volna? Nyilván nem írhatott olyat, hogy "persze, hogy segéd kezet nyújtunk önnek egy törvénysértésben"!
Amit le akarnak írni a VPN-ről és tudnod kell, azt lényegében leírják az oldalukon.
Maradjunk annyiban, hogy a VPN jó, ha az iroda tovább engedi játszani a magyarokat.

Elég nagy meló lesz a NAV-nak az irodák listázása, ehhez még bevállalják majd a VPN szolgáltatókat is?!
Egyébként a nyereséges játékosoknak "illene" hagyni valami kiskaput, mert nem miattuk kell szigorítani az online szerencsejáték szabályozásán. (ők nagyrészt itthon költik el a "külföldön" megkeresett pénzt, már amíg hagyják ezt nekik)

Visszaolvastam, ha jól értem, akkor január 1. után várjak amíg valamelyik oldal nem vesz licenszt?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2013, 14:17:52
Elég nagy meló lesz a NAV-nak az irodák listázása, ehhez még bevállalják majd a VPN szolgáltatókat is?!
Egyébként a nyereséges játékosoknak "illene" hagyni valami kiskaput, mert nem miattuk kell szigorítani az online szerencsejáték szabályozásán. (ők nagyrészt itthon költik el a "külföldön" megkeresett pénzt, már amíg hagyják ezt nekik)

Én ebben reménykedem. Annak lenne talán értelme, hogy VPN-el elérhető legyen továbbra is az összes oldal és engedjék is a különöző bukmékerek mert így tényleg csak az fog VPN-t vásárolni akinek úgymond megéri, így akik profitot képesek termelni pénzt tudnak hozni az országnak míg a vesztes fogadók pénze nem távozik külföldre mert ők valószínűleg meg fognak elégedni a Tippmix kínálatával!

Bárcsak racionálisan gondolkodnának kis hazánkban  ::)