Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1395 december 18, 2013, 12:47:18, Knapp
Idézetet írta: mezrajaed Dátum december 17, 2013, 15:15:28
Én ebben reménykedem. Annak lenne talán értelme, hogy VPN-el elérhető legyen továbbra is az összes oldal és engedjék is a különöző bukmékerek mert így tényleg csak az fog VPN-t vásárolni akinek úgymond megéri, így akik profitot képesek termelni pénzt tudnak hozni az országnak míg a vesztes fogadók pénze nem távozik külföldre mert ők valószínűleg meg fognak elégedni a Tippmix kínálatával!

Bárcsak racionálisan gondolkodnának kis hazánkban  ::)

...Vagy lehetne egy Nemzeti Netszolgáltató, ahol a full extrás XXL díjcsomagban nem lenne blokkolás.  :)
Ezzel a VPN-re kidobott pénz is tisztán, izgalom nélkül az államhoz vándorolhatna, egyfajta adóként működve.
Persze aki diákkora óta arra készül, hogy a politikából fog megélni, attól nem nagyon várható piacbarát, logikus lépés...

#1396 december 17, 2013, 17:55:51, Wonder68
Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2013, 16:10:02
...Vagy lehetne egy Nemzeti Netszolgáltató, ahol a full extrás XXL díjcsomagban nem lenne blokkolás.  :)
Ezzel a VPN-re kidobott pénz is tisztán, izgalom nélkül az államhoz vándorolhatna, egyfajta dóként működve.
Persze aki diákkora óta arra készül, hogy a politikából fog megélni, attól nem nagyon várható piacbarát, logikus lépés...

Csinálni kellene Máltán, egy kombi VPN+Exchange irodát, ami torrent modba csak clubtagoknak, magyar ügyfeleket fogadna-közvetítene ....
;)
© Wonder copyright'

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 17, 2013, 17:53:14
Csinálni kellene Máltán, egy kombi VPN+Exchange irodát, ami torrent modba csak clubtagoknak, magyar ügyfeleket fogadna-közvetítene ....
;)
© Wonder copyright'

Okés. Dobjuk össze rá a pénzt!!! :D  ;)

Idézetet írta: mezrajaed Dátum december 17, 2013, 22:41:05
Okés. Dobjuk össze rá a pénzt!!! :D  ;)

és janikukac (vagy ki?) lehetne a pénztáros...

Srácok, akkor a "hivatalos" állásfoglalás az, hogy megvárjuk mi lesz? :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum december 17, 2013, 23:44:43
Srácok, akkor a "hivatalos" állásfoglalás az, hogy megvárjuk mi lesz? :)
Mi lehetne más? Álljunk ki a Parlament elé recskázni, hogy maradjon minden a régiben?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum december 18, 2013, 01:40:04
Mi lehetne más? Álljunk ki a Parlament elé recskázni, hogy maradjon minden a régiben?
Meghívásos lesz a buli?  :D

Ez a janikukacos megjegyzés tetszik :D ! De ilyen internetes projektindító pénzgyüjtőn keresztül is biztos lehetne a cégalapításra gyüjtögetni. Aztán ha mégsem indul be, akkor az a néhányszor 10 euro nem fog senkinek hiányozni! :D

Nekem a parlamentes ötlet is tetszik! Figyelemfelkeltő lenne annyi szent!!! :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 18, 2013, 10:26:33
Ez a janikukacos megjegyzés tetszik :D ! De ilyen internetes projektindító pénzgyüjtőn keresztül is biztos lehetne a cégalapításra gyüjtögetni. Aztán ha mégsem indul be, akkor az a néhányszor 10 euro nem fog senkinek hiányozni! :D

Ha én lehetek a pénztáros, aki Máltára utazik a pénzzel, akkor benne vagyok 20 euróval is!  :D

Idézetet írta: mezrajaed Dátum december 18, 2013, 10:38:57
Nekem a parlamentes ötlet is tetszik! Figyelemfelkeltő lenne annyi szent!!! :D

Az M1-es az esti híradóban Selmeczi Gabriella már a te farkadról és a balliberális szerencsejáték függők perverzióiról tartana sajtótájékoztatót, miközben a nemzetbiztonságiak és a NAV szakemberei csendesen lapozgatnák az aktáidat...

Azért szólj, ha kimész, mert a tévében biztosan megnézem!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 18, 2013, 12:51:43
Az M1-es az esti híradóban Selmeczi Gabriella már a te farkadról és a balliberális szerencsejáték függők perverzióiról tartana sajtótájékoztatót, miközben a nemzetbiztonságiak és a NAV szakemberei csendesen lapozgatnák az aktáidat...

:D

Ma az internetszolgáltatóm irodája előtt vitt el az utam (helyi kis cég)és gondoltam befordulok egy kérdéssel.Kaptak-e már ukázt egyes oldalak blokkolására?Semmiről sem tudnak.Ez akár jó hír is lehet de gondolom manapság már nem probléma egy nap alatt is változtatni bármin.Abban maradtunk hogy majd alkalmanként emailben vagy telefonon rákérdezek.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 19, 2013, 12:51:02
Ma az internetszolgáltatóm irodája előtt vitt el az utam (helyi kis cég)és gondoltam befordulok egy kérdéssel.Kaptak-e már ukázt egyes oldalak blokkolására?Semmiről sem tudnak.Ez akár jó hír is lehet de gondolom manapság már nem probléma egy nap alatt is változtatni bármin.Abban maradtunk hogy majd alkalmanként emailben vagy telefonon rákérdezek.

Korábban azt olvastam, hogy a NAV is 15 nappal előbb közzé teszi majd a blokkolandó irodák listáját.
Igazából jelenleg még semmiféle jogalap nincs a blokkolásra, tehát az internetszolgáltatóknak erről nem is kell tudniuk...

Azért a témáról olvasgatva találok gyöngyszemeket:

"Iránban a hatóságok egy, az iszlámot és Mohamed prófétát gyalázó film miatt a teljes YouTube elérését blokkolták. Bár egy ideig a Gmail is elérhetetlen volt, a hatóságok szerint mindez csak a véletlen műve volt: "Sajnos nincs még meg a megfelelő technikánk a két szolgáltatás elkülönítéséhez. Csak a YouTube-ot akartuk blokkolni, de ezáltal a Gmailt is elzártuk, ami nem volt szándékos" - nyilatkozta Mohammed Reza Miri, a távközlési minisztérium illetékese. A levelezőrendszer megbénítása után még a kormányközeli újságok is panaszkodtak.

Annyira nem értem miért kell lapulniuk mint a szar a fűben :/ Nem értem miért nem lehet akkor előállni ezzel az egész blokkolósdival amikor van egy kidolgozott tervezetük amit már csak meg kell csinálni. Vagy ez nem így működik és kurvára nem értem a törvényhozást? :D