Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




S az Unibet alapból óvatos ilyen helyzetekben, valami kiszivároghatott vagy a választások miatt arra alapoznak, hogy nem változik semmi.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 10, 2014, 14:01:25
Hm, vajon tudnak valamit? http://www.sportfogadas.org/hir-A_Magyar_Kezilabda_Szovetseg_es_a_kezilabda_valogatottak_hivatalos_szponzorava_lepett_elo_az_Unibet-1877.html

Most akkor innentől a kézilabdázóink is "illegálisnak" számítanak?   ;D

Azért remélem, hogy az Unibet nem a bónuszainkra szánt pénzeket költi most el... hehe

Azért ez egész jó előjelnek tűnik nem ?  :)

Közel két és fél éve paráztok itt, vicc.  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 16:03:20
Közel két és fél éve paráztok itt, vicc.  ;D

Mentségünkre szóljon, hogy nem miattunk húzódik el a blokkolás!  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 16:03:20
Közel két és fél éve paráztok itt, vicc.  ;D
"Komolyan nem értem, hogy az ilyenfajta csipkelődésekre miért van szükség? Ha nem tudsz vagy nem akarsz vagy esetleg ostobának tartod a témát inkább ne szólj bele." ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 10, 2014, 16:40:57
"Komolyan nem értem, hogy az ilyenfajta csipkelődésekre miért van szükség? Ha nem tudsz vagy nem akarsz vagy esetleg ostobának tartod a témát inkább ne szólj bele." ;D ;D ;D

Jogos, de ami igaz, az igaz.  ;D

Esetleg szervezhetnénk egy Parázók - Csipkelődők meccset...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 10, 2014, 15:03:54
Most akkor innentől a kézilabdázóink is "illegálisnak" számítanak?   ;D

Azért remélem, hogy az Unibet nem a bónuszainkra szánt pénzeket költi most el... hehe

Érdekes, de ebben az országban nem ritkák a paradoxonok, szóval lehet hogy lesz blokkolás a Unibet meg marad a válogatott szponzora és ez nem zavar majd senkit. Ha egy illetékest megkérdeznek kormányoldalról ő meg majd nyilatkozik valami olyat, hogy "a kettő nem függ össze":-)
A Unibet szerintem a legrosszabb irodák közé tartozik limiteket tekintve ami kár mert az ajánlat meg az egyik legjobb, legszélesebb.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 10, 2014, 16:40:57
"Komolyan nem értem, hogy az ilyenfajta csipkelődésekre miért van szükség? Ha nem tudsz vagy nem akarsz vagy esetleg ostobának tartod a témát inkább ne szólj bele." ;D ;D ;D

:fakk2:


Idézetet írta: Knapp Dátum január 10, 2014, 15:03:54
Most akkor innentől a kézilabdázóink is "illegálisnak" számítanak?   ;D

Azért remélem, hogy az Unibet nem a bónuszainkra szánt pénzeket költi most el... hehe

Az lehetetlen, hogy az Unibet kiszámolta, hogy ha majd valamikor megtörténik a blokkolás, akkor is megéri licenc-et vennie?
Na nem baj majd a népszabiban megírják a tutit.

Idézetet írta: don187 Dátum január 12, 2014, 21:43:44
Az lehetetlen, hogy az Unibet kiszámolta, hogy ha majd valamikor megtörténik a blokkolás, akkor is megéri licenc-et vennie?
Na nem baj majd a népszabiban megírják a tutit.

Idézetet írta: don187 Dátum január 03, 2014, 19:49:14
Te tudsz már bármilyen adatot a licenszdíjakról, vagy ez puszta hipotézis?

;D