Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 19, 2014, 19:40:28
Azért vannak blokkolva mert kuponokat osztogatnak? :D Vagy miért pont ők? És mi ez a ratyi hogy 3 hónapra? Próbaidő? Mindenesetre ez nem jó hír.


Talán mikor Orbánnak a Felcsúton szerkesztett FourFourTwo VB Különszámból az ölébe pottyant a kupon, az már sok lehetett.
Mondjuk ők lehettek leginkább szem előtt vagy csak az ABC sorrendet szívta meg a BAH és az ügyfelei.

Reménykedjünk, hogy a blokkolás oka alapvetően az, hogy a határozatot jegyző Raskóné Nagy Máriának elege volt már abból, hogy Raskó úr minden szabadidejét focimeccsek nézésével és bet-at-home kuponok cserélgetésével tölt...

Bizonnyára nem szeretnék ha a labancok, itt nyaralnának és fogadnának  :beerchug:

Bah-on volt fenn jó eséllyel a legtöbb magyar (sokk multi acc. meg a kuponok)
Számtalan ok miatt blokkolhaták, de ha nem kavar fogadok vagy az eu-ban egy általános felháborodást vérszemet kapnak ezek a majmok.

Azt az infót kaptam, hogy 15 nap múlva lép életbe a blokkolás.... Bónuszforgatóknak nem mindegy! :crazy:


Idézetet írta: bendehal Dátum június 19, 2014, 21:24:18
Bah-on volt fenn jó eséllyel a legtöbb magyar (sokk multi acc. meg a kuponok)
Számtalan ok miatt blokkolhaták, de ha nem kavar fogadok vagy az eu-ban egy általános felháborodást vérszemet kapnak ezek a majmok.

A fogadók felháborodása pont nem fogja érdekelni őket!
Ha a trafikosokból, dohányosokból, pedagógusokból, egyetemistákból, rendőrökből, hajléktalanokból, nyugdíjasokból lehetett közellenséget csinálni és szembeállítani őket képletesen a társadalommal, akkor ez a sportfogadóknál sem jelenthet problémát!  :)

Idézetet írta: szumos Dátum június 19, 2014, 21:36:26
Azt az infót kaptam, hogy 15 nap múlva lép életbe a blokkolás.... Bónuszforgatóknak nem mindegy! :crazy:

Ez így jó lenne annyi idő alatt én is be tudom fejezni a bónuszt a szar oddsaik ellenére.
Aztán hagyok benn egy kis pénzt és végre kipróbálom majd a VPN-t mert addig még nincs tapasztalatom róla.
Ők próbálgatják a blokkolást én meg próbálgatom a védekezést.
De azon se lepődnék meg ha semmi se lenne az egészből,ezek csak a gyengékkel szemben tudnak erősek lenni.

#1718 június 20, 2014, 10:16:31, benson
NMHH GYIK:

http://nmhh.hu/cikk/160613/Gyakran_ismetelt_kerdesek

Ha jól hámozom ki, abban az esetben, ha egy internetszolgáltató nem csatlakozik a KEHTA-adatbázishoz, akkor nem is kap értesítést a NAV határozatáról. Persze ilyenkor gondolom megbírságolják. Hány internetszolgáltató lehet az országban?

Mondjuk ez a helyzet is jól jellemzi kis hazánk bürokráciáját. Maga a határozat nem nyilvános, vagyis csak az tudhat a tartalmáról (ergo csak az intézkedhet érdemben), aki csatlakozott a KEHTÁ-hoz. Vagyis titkosan kezelik, ehhez képest a határozatról szóló hirdetmény, melyben meg van jelölve a blokkolandó oldal, az már nyilvános.

Idézetet írta: benson Dátum június 20, 2014, 10:10:35
NMHH GYIK:

http://nmhh.hu/cikk/160613/Gyakran_ismetelt_kerdesek

Ha jól hámozom ki, abban az esetben, ha egy internetszolgáltató nem csatlakozik a KEHTA-adatbázishoz, akkor nem is kap értesítést a NAV határozatáról. Persze ilyenkor gondolom megbírságolják. Hány internetszolgáltató lehet az országban?

Iszonyat sok.
A városokban sok, de egy kistelepülésnek is lehet sajátja (önkormányzati kht, vagy hagyományos társaság). Így biztos, hogy több, mint ezer szerintem). Én például egy egészen kis (helyi) hálózat része vagyok.

A nagyok biztos csatlakoztak, ez nem kérdés. A kicsiknél viszont szerintem lehetnek "fehér foltok".

http://www.hir24.hu/belfold/2014/06/19/az-allam-kozbelep-elerhetetlen-lesz-a-nepszeru-fogadasi-site/

Érdemes meghallgatni a riportot, ami persze nem közöl minden infot.

Ez a próba, mert nem a legnagyobbal kezdik, de jelentős piaci szereplővel. 15 nap múlva, mert addig lehet koncessziót venni. Ha nem történik semmi, biztos vérszemet kapnak és jön a többi. Rángatják az oroszlán bajuszát.
De, a bet-at-home német, a Barroso-t váltani akaró jelölt Juncker német. Orbán nem akarja Juncker-t, én meg összeesküvés-elméleteket gyártok.
De, nem látunk bele a politikába, hogy mit miért csinálnak, csak elszenvedői vagyunk.

Idézetet írta: benson Dátum június 20, 2014, 11:17:26
A nagyok biztos csatlakoztak, ez nem kérdés. A kicsiknél viszont szerintem lehetnek "fehér foltok".

Van ismeretségem, majd rákérdezek pontosan hogyan működik a rendszer.


Idézetet írta: LosGabos Dátum június 20, 2014, 13:51:13
http://www.hir24.hu/belfold/2014/06/19/az-allam-kozbelep-elerhetetlen-lesz-a-nepszeru-fogadasi-site/

Érdemes meghallgatni a riportot, ami persze nem közöl minden infot.

Ez a próba, mert nem a legnagyobbal kezdik, de jelentős piaci szereplővel. 15 nap múlva, mert addig lehet koncessziót venni. Ha nem történik semmi, biztos vérszemet kapnak és jön a többi. Rángatják az oroszlán bajuszát.
De, a bet-at-home német, a Barroso-t váltani akaró jelölt Juncker német. Orbán nem akarja Juncker-t, én meg összeesküvés-elméleteket gyártok.
De, nem látunk bele a politikába, hogy mit miért csinálnak, csak elszenvedői vagyunk.

(Juncker luxemburgi)  ;)