Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum június 20, 2014, 13:56:03
Az csak egy bábállam.  :)
A 98-as VB-n kint voltunk Franciaországban és a horvát-jamaika meccs után hazafelé megálltunk tankolni Luxemburgban. Francia frankkal fizettünk és osztrák schillinget kaptunk vissza. Hát állam ez, ahol a tankstelle-n nem tudnak visszaadni saját valutát? ;D

Már a betclic is bekerült a bah mellé.

Bet at home-al nem beszélt valaki, mit mondanak a dologról?

Idézetet írta: Wezli Dátum június 20, 2014, 14:55:12
Bet at home-al nem beszélt valaki, mit mondanak a dologról?

A bet-at-home ügyfélszolgálata hétfőre ígért pontos információkat.

És valóban, a NAV oldalán mai dátummal már a betclic is fent van, tehát tényleg ABC sorrendben haladnak...
Ha hétvégén nem dolgoznak, akkor az Unibetnek még akár hónapjai is lehetnek a blokkolásig.

Érdekesség, hogy ezúttal dr. Molnár Krisztián főosztályvezető az, aki beleköt Dárdai Paliékban és nem Raskóné.  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2014, 15:28:03
A bet-at-home ügyfélszolgálata hétfőre ígért pontos információkat.

És valóban, a NAV oldalán mai dátummal már a betclic is fent van, tehát tényleg ABC sorrendben haladnak...
Ha hétvégén nem dolgoznak, akkor az Unibetnek még akár hónapjai is lehetnek a blokkolásig.

Érdekesség, hogy ezúttal dr. Molnár Krisztián főosztályvezető az, aki beleköt Dárdai Paliékban és nem Raskóné.  :D

Na akkor hétfőn meglátjuk. Ha ABC-ben haladnak akkor előbb nem a 365 jött volna, vagy akár csak a 5dimes?

Idézetet írta: Wezli Dátum június 20, 2014, 15:35:49
Na akkor hétfőn meglátjuk. Ha ABC-ben haladnak akkor előbb nem a 365 jött volna, vagy akár csak a 5dimes?

Ennyi erővel a 10bet-tel meg a 188bet-tel is kezdhették volna, de akkor észre sem vesszük a blokkolást, ahogy az irodák sem érzik meg...

Gondolom, a magyar nyelven is működő bukikkal kezdik, ott van nagyobb esély, hogy pénzt látnak tőlük.

#1731 június 20, 2014, 16:01:17, LosGabos
Ha az iroda fizet az államnak, az precedens értékű lesz és más országok is követni fogják a magyar gyakorlatot. Ha nem fizet, akkor legfeljebb elveszít egy 10 Mio-s piacot. Az olaszoknak sem fizetett, pedig ott 60 Mio ember él.
El kell fogadni, hogy a magyar piac nem tud meghatározó lenni ilyen kérdésben. Sem.

Én meg legfeljebb megkeresem csabax-ot és kijárunk innen Horvátországba, ott egész jó a kínálat. ;)

Jövő nyáron jó árfolyamon váltom  kunát. ;)

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 20, 2014, 15:54:07
Ha az iroda fizet az államnak, az precedens értékű lesz és más országok is követni fogják a magyar gyakorlatot. Ha nem fizet, akkor legfeljebb elveszít egy 10 Mio-s piacot. Az olaszoknak sem fizetett, pedig ott 60 Mio ember él.
El kell fogadni, hogy a magyar piac nem tud meghatározó lenni ilyen kérdésben. Sem.

Én meg legfeljebb megkeresem csabax-ot és kijárunk innen Horvátországba, ott egész jó a kínálat. ;)

Jövő nyáron jó árfolyamon váltom  kunát. ;)

Azért Belgiumban, Dániában, Németországban vettek licencet bizonyos irodák, szóval ebben (sem) mi lennénk az elsők.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2014, 16:31:52
Azért Belgiumban, Dániában, Németországban vettek licencet bizonyos irodák, szóval ebben (sem) mi lennénk az elsők.  :)

Azt gondolom, hogy amelyik irodának generálunk akkora forgalmat, hogy megéri nekik licencet venni az megveszi. A majomképű azt mondta az interjúban, hogy a 100 millás díjat levitték a harmadára. 33 milla nem  olyan nagy pénz egy ilyen irodának. Ennek a sokszorosát költik itt reklámra.

Sziasztok! Akkor ez a blokkolás a Bet365-re is vonatkozik?

Idézetet írta: Gake Dátum június 20, 2014, 16:37:58
Azt gondolom, hogy amelyik irodának generálunk akkora forgalmat, hogy megéri nekik licencet venni az megveszi. A majomképű azt mondta az interjúban, hogy a 100 millás díjat levitték a harmadára. 33 milla nem olyan nagy pénz egy ilyen irodának. Ennek a sokszorosát költik itt reklámra.

Nem a forgalom számít, hanem a profit.
A 33 millió az csak a beugró (van még adó + felügyeleti díj is mellette), ráadásul csak egyetlen játéktípusra vonatkozik, miközben az oldalak átlagosan 4-5 különböző szerencsejáték szolgáltatást nyújtanak. (póker, kaszinó, lóverseny, sportfogadás...)

Majd kiszámolják, hogy megéri-e nekik.

Én a vb után úgyis kicsit szabadságra megyek, aztán legfeljebb majd nem jövök vissza.  :)


Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 20, 2014, 16:49:45
Sziasztok! Akkor ez a blokkolás a Bet365-re is vonatkozik?

Még nem. Valószínűleg csak idő kérdése, a határozatok egyesével születnek minden blokkolandó oldallal kapcsolatban.

ittapiros-on azt írják, hogy sanszos, hogy valami ügyeskedés van azért vitték le 30-ra, mert így valakivel már megegyeztek. Hogy őszinte legyek simán el tudom képzelni, csak kérdés, hogy valami neves iroda, vagy csak valami "jóbarát".

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2014, 16:53:21
Nem a forgalom számít, hanem a profit.
A 33 millió az csak a beugró (van még adó + felügyeleti díj is mellette), ráadásul csak egyetlen játéktípusra vonatkozik, miközben az oldalak átlagosan 4-5 különböző szerencsejáték szolgáltatást nyújtanak. (póker, kaszinó, lóverseny, sportfogadás...)

Majd kiszámolják, hogy megéri-e nekik.

Én a vb után úgyis kicsit szabadságra megyek, aztán legfeljebb majd nem jövök vissza.  :)


Én is egy ideje próbálkozom a forex-el, lehet, hogy átnyergelek, míg le tudom venni a pénzeim.

Idézetet írta: Wezli Dátum június 20, 2014, 17:01:48
ittapiros-on azt írják, hogy sanszos, hogy valami ügyeskedés van azért vitték le 30-ra, mert így valakivel már megegyeztek. Hogy őszinte legyek simán el tudom képzelni, csak kérdés, hogy valami neves iroda, vagy csak valami "jóbarát".

Az lenne a meglepő, ha nem lenne benne valami mutyi ;D

Az IP cím variálos dolgon én már gondolkoztam, müködik majd egészen addig amíg az iroda nem azt nézi majd hogy milyen IP címről lépsz be, hanem hogy milyen nemzetiségű vagy..
Bár nem hiszem hogy nagyon paráznának a büntetéstől, és nem engednének fogadni ha angol IP címről lépek be magyarként. Na majd meglátjuk.
TippmixPro-n akkor sem fogok fogadni mert az egyszerre 1-2 élő fogadás, pláne sokadosztályok és ifi bajnokságok nélkül nekem nulla..
Valamit majd kitalálunk. Ebben biztos vagyok!
Magyarok vagyunk! Rákényszerítenek mindig hogy kiskapukat keressünk, és meg is szoktuk találni!

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 20, 2014, 15:54:07
Én meg legfeljebb megkeresem csabax-ot és kijárunk innen Horvátországba, ott egész jó a kínálat. ;)
Jobb megoldás híján lehet róla szó: Horvátország és Szerbia is kb. 40-45 km-re van.  :)