Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


open VPN egy alternatíva, de így jó esélyel kimaradunk a promokból  :'(

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 20, 2014, 15:54:07
Ha az iroda fizet az államnak, az precedens értékű lesz és más országok is követni fogják a magyar gyakorlatot. Ha nem fizet, akkor legfeljebb elveszít egy 10 Mio-s piacot. Az olaszoknak sem fizetett, pedig ott 60 Mio ember él.
El kell fogadni, hogy a magyar piac nem tud meghatározó lenni ilyen kérdésben. Sem.

Én meg legfeljebb megkeresem csabax-ot és kijárunk innen Horvátországba, ott egész jó a kínálat. ;)

Jövő nyáron jó árfolyamon váltom  kunát. ;)

Olaszországban is vettek licenszt, s ugyanúgy Spanyolországban is.

A blokkolás tehát elkezdődött.....könnyen lehet, hogy jó kis "betting-mutyi" lesz belőle, és most azoknak az irodá(k)nak takarítanak, akik kifizetik a csökkentett licenszdíjat. Aki az EU-ban bízott, az csalódhat, sajnos úgy fest ténylegesen is - nem csak törvényi szinten - szabad keze van a hatóságnak kénye-kedve szerint bárkit tiltani.

Egy biztos, nekünk semmi jó nem fog az egészből származni....

A napnál is világosabb és logikus, hogy azért csökkentették harmadára az engedély árát, mert vélhetően az egyik legjobb forgalmú irodával megegyeztek. Rá pár napra pedig abc sorrendben a mainstream irodákat elkezdték kilőni..
Én személy szerint csak a bet365 és a betfair miatt aggódnék.

Akkor könnyen előfordulhat hogy lesz egy Mayplay-ünk  :redchug:
Hírtelen a semmiből tűnt fel, majd nem gyanús.

Van akinél már nem elérhető a Betclic vagy a Bet-at-home? Vagy még tényleges blokkolás nincs?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 21, 2014, 14:02:37
Van akinél már nem elérhető a Betclic vagy a Bet-at-home? Vagy még tényleges blokkolás nincs?

Még nincs blokkolás. Július 2.-3. a "nevezetes időpont". Ha addig egyáltalán le tudják" vezényelni...

Idézetet írta: bendehal Dátum június 21, 2014, 13:18:13
Akkor könnyen előfordulhat hogy lesz egy Mayplay-ünk  :redchug:
Hírtelen a semmiből tűnt fel, majd nem gyanús.

Most nézem, hogy nem is rossz a kínálatuk és a szorzók is korrektek, kérdés mennyire megbízhatóak.

Levél a Bet-at-home-tól!

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot honlapunk működésével kapcsolatban.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a bet-at-home.com Magyarországon legálisan kínálja szolgáltatásait, mivel a magyar szerencsejáték-törvény preferenciákat biztosít a nemzeti szolgáltatóknak, ami az uniós joggal ellenes. Amennyiben a weboldalt blokkolják az országban, mi minden jogi lépést megteszünk ez ellen.

Ha további kérdése lenne, kérjük, írjon nekünk.

Üdvözlettel:

A bet-at-home.com csapata

Majd Andy Vajna legálissá teszi nekünk a bet365-öt :D

Idézetet írta: Wezli Dátum június 21, 2014, 14:29:01
Most nézem, hogy nem is rossz a kínálatuk és a szorzók is korrektek, kérdés mennyire megbízhatóak.
Ahogy beleolvastam a fórum topicjába... én egy fillért nem fizetnék be oda...

Idézetet írta: laudrup Dátum június 21, 2014, 15:56:01
Ahogy beleolvastam a fórum topicjába... én egy fillért nem fizetnék be oda...

Én a kínálatról beszéltem, a többi meg kérdéses. Mindenesetre ha pl. a TxPro ilyen kjnálattal meg szorzókkal rendelkezne, nyilván nem lenne gond.

Engem régóta érdekel hogy a BetVictorral mi lesz?
Azt csak nem blokkolják? :)


Idézetet írta: dynand Dátum június 21, 2014, 16:21:14
http://index.hu/gazdasag/2014/06/20/hivatalos_ezeken_a_kulfoldi_fogadasi_oldalakon_nem_jatszhatunk/
::)


Aha, akkor biztosan nem arról van szó, hogy itt lesznek összegyűjtve a blokkolt oldalak, amelyekről az utóbbi napokban határozat született...
Kicsit hülye az Index, hogy most jön ki ezzel a szenzációs meglátással, miközben csak arról van szó, hogy még nincs feltöltve az oldal, amit valami miatt mégiscsak létrehoztak.

Egyébként az oldal szerkezete:
- Hirdetmények
- Engedélyek
- Blokkolt honlapok

Az első pontban - ami az indexeseknek nem tűnik fel - már ott van a bet-at-home és a betclic hirdetmény.

És képesek 20-án este, a két hirdetmény megjelenése után leírni, hogy a NAV nem talált és talán nem is keresett engedély nélküli szerencsejáték oldalakat...
Alapos, oknyomozó újságírás.