Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Most akkor mi a f*sz lesz? Bet-at-home, Betclic, Sportingbet?  :bash:

Ha nem zárják ki a magyar játékosokat akkor még élni fognak a promók a magyaroknak? És az ORG-os bónuszok?

Bet365 a legjobb, a többi egy nagy szar.. xd   

A többi mehet a levesbe..

Tegnap írtam egy levelet a Betclic ügyfélszolgálatának, a blokkolás teremtette helyzettel kapcsolatban.

Ezt a választ kaptam:

Kedves Ferenc!
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a Gibraltári Szerencsejáték Felügyelet által kiállított játékengedélyeinknek megfelelően weboldalunk elérhető Magyarországon tartózkodó ügyfeleink számára.

Felhívjuk továbbá szíves figyelmüket, hogy számlatulajdonosként az Önt megillető jogok valamint az Ön számláján elérhető egyenleg biztosítva van a Gibraltári Szerencsejáték Felügyelet joghatályos szabályozásainak megfelelően.
Továbbá, a Gibraltári Adatvédelmi törvénynek megfelelően, amely az Európai Unió Adatvédelmi Direktívájával összhangban áll, az Ön személyes adatainak biztonsága garantált.

A fenitek fényében, számlájának egyenlege biztosított és nincs kitéve kockázatnak.

Figyelemmel kísérjük a Magyarországon szerencsejáték felügyeletével megbízott szervezet intézkedéseit, és bármely változás esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot.

További információért, kérjük, forduljon bizalommal ügyfélszolgálati munkatársainkhoz.

Köszönjük, hogy játékához a Betclic-et választotta.

Tisztelettel:
Bence
Betclic Ügyfélszolgálat

Remélem ezeknek a férgeknek csak a magyar felülettel rendelkező irodákig terjed a látóköre... ha beszántják a betfairt, már aznap el is kezdek csomagolni...

Idézetet írta: dynand Dátum június 24, 2014, 18:10:50
Remélem ezeknek a férgeknek csak a magyar felülettel rendelkező irodákig terjed a látóköre... ha beszántják a betfairt, már aznap el is kezdek csomagolni...

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 24, 2014, 17:44:10
Bet365 a legjobb, a többi egy nagy szar.. xd   

A többi mehet a levesbe..

Ne adjatok nekik tippeket!   ;)

Csak a Tippmix maradjon, a többi nem számít! :)

#1776 június 24, 2014, 20:37:56, Wezli
sportingbetnél csak a magyar domain lesz blokkolva a hírdetmény szerint, namármost akkor az angol meg mehet? Szóval nem értem az egészet, most mindent blokkolnak ,vagy csak a magyar nyelvűeket, meg így egyesével, szóval érthetetlen számomra ez az egész huzavona. Ebből így nem lesz egy lyukas garas bevételük sem.


Sportingbeten amúgy a ügynök ezt válaszolta

"Cégünk jelenleg vizsgálja a dolgot, illetve megtette a megfelelő lépéseket ezügyben. Biztosíthatom, hogy egyenlőre nyugodtan használhatja oldalunkat."

Én azt is kinézem, hogy valami béna módszerrel lesz megoldva a blokkolás és még vpn sem fog kelleni, hanem simán kijátszható majd. Persze, ha valóban lesz blokkolás...

Amúgy mi lesz az itteni bónuszokkal? Továbbra is lesznek nyeremények Sportingbetre, Betclicre?


Az mellett, hogy az irodák keresik a jogi- és panasztételi lehetőségeket, mi milyen lépéseket tehetünk, mint uniós polgárok?!
Nagyon csúnyán korlátozzák a jogainkat.   ::)

Nagy összeget, azért ne tegyenek tpro-n, hogy nem lesz online fogadás. :bash:

Idézetet írta: Wezli Dátum június 24, 2014, 20:24:02
sportingbetnél csak a magyar domain lesz blokkolva a hírdetmény szerint, namármost akkor az angol meg mehet? Szóval nem értem az egészet, most mindent blokkolnak ,vagy csak a magyar nyelvűeket, meg így egyesével, szóval érthetetlen számomra ez az egész huzavona. Ebből így nem lesz egy lyukas garas bevételük sem.


Sportingbeten amúgy a ügynök ezt válaszolta

"Cégünk jelenleg vizsgálja a dolgot, illetve megtette a megfelelő lépéseket ezügyben. Biztosíthatom, hogy egyenlőre nyugodtan használhatja oldalunkat."
http://www.sportingbet.com/?clearLanguage=true - ha itt lépsz be a számládra, egyből visszaugrik a magyar domainre, ha magyarként regisztráltál.

Idézetet írta: slices Dátum június 25, 2014, 09:26:36
Nagy összeget, azért ne tegyenek tpro-n, hogy nem lesz online fogadás. :bash:

Ezt hogy érted?
Ha nem lesz blokkolás a gyakorlatban, akkor senki sem fog licencet venni és ha most elszánt a kormányzat a bevétel növelésben, akkor válaszút elé fogja állítani az irodákat., hogy pénzhez jusson.

Biztos lesz iroda, amelyet nem talál meg a NAV (és mi talán mi sem. hehe), szóval egy ideig lesz hol fogadni, ha nem tetszik a tippmixpro.
Azt nem tudom, mennyire fogják tolerálni az irodák, ha a korábban is említett technikai megoldást alkalmazva jutnak el a magyar játékosok az oldalra.

Mondjuk az is megoldás lehetne, ha a blokkolás bevezetése után az internetszolgáltatók kínálhatnának olyan emelt díjas csomagokat, amelyekben minden iroda elérhető.  :)
Az emelt díj persze a költségvetésé lenne, így legalább nem a kerülőutakra szórnánk el a pénzt. (persze ez is felveti az anonimitásunk megszűnésének kérdését, ami nem olyan jó dolog)


Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 09:42:16
http://www.sportingbet.com/?clearLanguage=true - ha itt lépsz be a számládra, egyből visszaugrik a magyar domainre, ha magyarként regisztráltál.

Ez viszont a sportingbeten múlik, nem?

Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2014, 09:46:34
Ez viszont a sportingbeten múlik, nem?

Szerintem igen. Megdumáljuk velük, hogy dobják a kukába a magyar felületet?  ;D