Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 11:19:40
Minden mobilszolgáltató egyben internetszolgáltató is, ebben semmi nonszensz nincs. Ahogy korábban írtam is, szerintem a nagy szolgáltatókat nem igazán lehet ilyen téren megkerülni, a kicsiket viszont talán nehezebb az NMHH-nak ellenőrizni.

A mobil oldal címe is bet365.com-ra végződik, úgyhogy az sem fogja megúszni.

Unibet a következő áldozat. Úgy tűnik tehát, szépen végigmennek a magyar felülettel rendelkező nagyobb irodákon.

Bet365 határozat még a héten @ 1.25

Áhhá, köszönöm. Én úgy kalkuláltam, hogy a mobilszolgáltatóknál csak extraként van jelen a mobilnet. Akkor valószínűleg ezt is ki lehet húzni a "listából" :(

AZt honnan vezsitek, hogy orbán bet365-özik?
Amúgy most beszéltem bet365 csettel éás a következőket mondták ez ügyben.

A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve és felügyelve vannak az Egyesült Királyság területén, ahol a fogadását leadja és ahol a szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége megállapítani, hogy a weboldalhoz való hozzáférése és/vagy annak használata megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes jogszabályoknak, illetve, hogy minket biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem illegális az Ön lakóterületén.

én írtam nekik, hogy a szerencsejáték nem illegális, az önök irodája illegális elvileg, mert nem rendelkezik engedélyel magyarország területén.

Erre azzt írták, hogy eddig nem volt erre lehetőség, sok országban volt már ilyen, a bet365 eddig mindenhol jelen maradt, amennyiben valamilyen oknál fogvba mégsem vennének engedélyt tájékoztatják a magyar ügyfeleiket.

Sztem nem kell aggódni.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2014, 09:18:45
Az mellett, hogy az irodák keresik a jogi- és panasztételi lehetőségeket, mi milyen lépéseket tehetünk, mint uniós polgárok?!
Nagyon csúnyán korlátozzák a jogainkat.   ::)
Belgium, olaszország és még jó néhány ország csinálja. igaz ugyan hogy unio meg szabadáramlás ellenes, de irtam már itt erről. Mire uniós szinten határoznak ilyesmiről, (elitélik, megítélik, kidolgozzák, megtárgyalják, 28+x ország elfogadja) évek telnek el.  :'(

Azért nem lenne rossz valami normális info az oldalak részéről sem, meg az oldal üzemeltetői is biztos közelebbi infot is megtudhatnának erről az egészről.  BF meg 365 maradna az már jobb lenne, mint a fospro, bár gyanítom a BF tuti nem venne licenszet, ők inkább kitiltanak.

Ami még felmerült bennem, hogy mi van olyan oldalakkal, mint az érmés (direkt nem jro man evét :)) akik még az amcsikra is szarnak és ugyanúgy fogadhat náluk mindenki?

Idézetet írta: Geradossz Dátum június 25, 2014, 11:41:27
AZt honnan vezsitek, hogy orbán bet365-özik?

Ő maga mondta. ;D  Azért olvasni is tudni kéne a szmájlik között.

Idézetet írta: Geradossz Dátum június 25, 2014, 11:41:27
AZt honnan vezsitek, hogy orbán bet365-özik?
Poén akar lenni, jó, hogy nem kérdezted meg a bet365-ös kollégától chaten, hogy a magyar miniszterelnök tényleg itt fogad-e???  ;D

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 11:19:40

Unibet a következő áldozat. Úgy tűnik tehát, szépen végigmennek a magyar felülettel rendelkező nagyobb irodákon.

Bet365 határozat még a héten @ 1.25

Ezeket az infókat honnan veszed, mennyire biztosak? Az unibet még még nincs kint a szf. honlapon.

már késő... megkérdzetem...:D a bet365 öt nemkell am sztem félteni, ők ttuti maradnak.

Van olyan buki ahova betelefonálsz és megrak :ok:
Telószámot csak nem blokkolnak :beerchug:

Milyen jól fognak menni azok a kocsmák, amelyek VPN-es wifit fognak tolni ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: Gake Dátum június 25, 2014, 12:01:27
Ezeket az infókat honnan veszed, mennyire biztosak? Az unibet még még nincs kint a szf. honlapon.
www.szf.hu  Ott van az.

http://www.szf.hu/Files/85_2014.pdf

Mint ahogy írta vmliuz bet365 már adózik Nagy-Britanniában 15% minden játékos után. Most jelen állás szerint a kormány 20%-rá akar még tenni. De könnyen lehet hogy így is megéri nekik.

A probléma nem csak az elérhetőségben van (amit a VPN megold többé-kevésbé).

Az is gond, hogy a legtöbb iroda tiltja a fogadást olyan országból, ahol nem legális az a törvények szerint.
Ez azért probléma, mert ha nagyot kaszálsz, simán megtagadhatja az iroda a kifizetést erre hivatkozva - magyarul nem lehet tudni, az iroda mikor int be...

Na meg már várom azt a módosító javaslatot, ami előveszi a játékosok felelősségét az illegális játékért (pénzbirság, nav vizsgálat, minden ami kell).

Üdv Új-Észak-Koreában