Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


"Jelenleg még csak az illegálisan működő honlapokat blokkolják"
Jelenleg még senkit nem blokkolnak, de ők sem kevésbé illegálisak, mint azok az irodák, amik szerepeltek már NAV hirdetményben. De ezek alapján az szűrhető le, hogy kb. letojják a hazai helyzet változását

Idézetet írta: Larsson Dátum június 25, 2014, 20:21:16
bet365 a következő tájékoztatást adta az
online irodák itthoni blokkolásával
kapcsolatban:
"A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve
és felügyelve vannak az Egyesült Királyság
területén, ahol a fogadását leadja és ahol a
szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége
megállapítani, hogy a weboldalhoz való
hozzáférése és/vagy annak használata
megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes
jogszabályoknak, illetve, hogy minket
biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem
illegális az Ön lakóterületén.
Jelenleg még csak az illegélisan működő
honlapokat blokkolják. Ha ránk is sor
kerülne, akkor is vissza tudjuk Önnek utalni
éppen aktuális egyenlegét, ha leblokkolnak
minket."


elméletileg a mi felelősségünk,hogy mi van itthon azt mondja a Bet365.


Összefoglalva: ahogy az sejthető volt az irodák számára túlságosan kis piac vagyunk és szarnak ránk de amíg lehet addig azért csak játszunk náluk és ha lehet bukjunk is jó sokat. Mondjuk ha mindenkit tiltanak akkor az az 1 aki mégis vesz licenszet még jól is járhat, persze csak ha időben lép, még mielőtt mindenki megszokná a posványban tapicskolást a Pro-nál.

Egyébként kizártnak tartom,hogy a Magyar játékosokat kitiltanák,nagyon sokan dolgoznak külföldön és onnan is bejelentkeznek.Itt kifejezetten az a baj,hogy rossz helyen vagyunk gyakorlatilag,nem az,hogy Magyarok!

II. Erzsébet hivatalosan is beterjesztette az új szerencsejáték-törvényt.

A törvénykezési folyamat befejeződni látszik, és életbe léphet a szigetország új szerencsejáték-törvénye.

Az Egyesült Királyságnak mindig úttörő szerepe volt az szerencsejáték szabályozásában, itt volt Európában először professzionális felügyelete, stb.

Az új szabályok értelmében a szervezőknek ott kell adózniuk, ahol a szerencsejátékot igénybe veszik, azaz nem elég, hogy engedélyük van, és Gibraltárban adóznak, ezentúl az adót ott kell megfizetni, ahol a játékos tartózkodik.

Fontos változás a bundázás elleni küzdelem. A fogadóirodáknak ezentúl anyagilag is hozzá kell járulniuk a bundázás elleni képzéshez és a nyomozáshoz.

- See more at: http://www.ittapiros.com/kiralynoi-aldas-a-szerencsejatek-torvenyen/#sthash.iYSdnKK6.dpuf

Na ő aztán képbe van az biztos, kb annyira mint a NAV  ;D
Ha ez igaz akkor holnap számos oldalon fenn lesz. Itt a piros nem tartom egy hiteles oldalnak.

Amúgy most beszéltem bet365 csettel éás a következőket mondták ez ügyben.

A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve és felügyelve vannak az Egyesült Királyság területén, ahol a fogadását leadja és ahol a szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége megállapítani, hogy a weboldalhoz való hozzáférése és/vagy annak használata megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes jogszabályoknak, illetve, hogy minket biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem illegális az Ön lakóterületén.

én írtam nekik, hogy a szerencsejáték nem illegális, az önök irodája illegális elvileg, mert nem rendelkezik engedélyel magyarország területén.

Erre azzt írták, hogy eddig nem volt erre lehetőség, sok országban volt már ilyen, a bet365 eddig mindenhol jelen maradt, amennyiben valamilyen oknál fogvba mégsem vennének engedélyt tájékoztatják a magyar ügyfeleiket.

Sztem nem kell aggódni.


am délelőt írtam be.... ti meg bemásoljátok ugyanazt, nekem ezt is mondta a bet, nem kell agódni!

Idézetet írta: Geradossz Dátum június 25, 2014, 21:52:30
Amúgy most beszéltem bet365 csettel éás a következőket mondták ez ügyben.

A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve és felügyelve vannak az Egyesült Királyság területén, ahol a fogadását leadja és ahol a szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége megállapítani, hogy a weboldalhoz való hozzáférése és/vagy annak használata megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes jogszabályoknak, illetve, hogy minket biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem illegális az Ön lakóterületén.

én írtam nekik, hogy a szerencsejáték nem illegális, az önök irodája illegális elvileg, mert nem rendelkezik engedélyel magyarország területén.

Erre azzt írták, hogy eddig nem volt erre lehetőség, sok országban volt már ilyen, a bet365 eddig mindenhol jelen maradt, amennyiben valamilyen oknál fogvba mégsem vennének engedélyt tájékoztatják a magyar ügyfeleiket.

Sztem nem kell aggódni.


am délelőt írtam be.... ti meg bemásoljátok ugyanazt, nekem ezt is mondta a bet, nem kell agódni!

Én csak amiatt aggódok, hogy ezek a dilettáns, hatalomtól elvakult gőgös idióták vezetik az országot és nincs alternatíva a leváltásukra.

Ez a szabályozás most akkor a Tippmixpro kivételével az összes létező fogadóirodát érinti? Vagy pedig csak azokat amelyek magyar kezelőfelülettel is rendelkeznek? Pl. Betfair-t vagy a Pinnacle-t esetleg a Ladbrokes-t is érinti? Ezek magyar nyelven nem elérhetőek! Valaki tudja?

egyet nem értek, mindenki szidja az országot, akko rmégis miért mindenki a fideszre szavaz? szidnak midnent és ugyanugy a fideszre szavaznak.... ha meg ennyien szidják, és nem arra szavaznak, akkor hogyhogy ő nyer:D?

Idézetet írta: Geradossz Dátum június 25, 2014, 21:52:30
Erre azzt írták, hogy eddig nem volt erre lehetőség, sok országban volt már ilyen, a bet365 eddig mindenhol jelen maradt, amennyiben valamilyen oknál fogvba mégsem vennének engedélyt tájékoztatják a magyar ügyfeleiket.
Belgium??? Vagy csak én vagyok lemaradva?

Egyelőre csak azokat érinti, amelyek szerepeltek már NAV hirdetményben (bet at home, betclic, sportingbet, unibet), de arra azért kíváncsi lennék, hogy egyesével fogják az irodákat kipécézni maguknak? Minden napra jut egy magyar felülettel rendelkező oldal, aztán ha a végére értek, kezdik az 1000+1 többi irodával, míg a ZS kategória végére nem érnek?
Érdekes egyébként, hogy a betfairnek is van már régóta magyar felülete, el is kezd betölteni, aztán hirtelen átdob az angolra
http://www.betfair.com/hu/

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 25, 2014, 21:59:32
Én csak amiatt aggódok, hogy ezek a dilettáns, hatalomtól elvakult gőgös idióták vezetik az országot és nincs alternatíva a leváltásukra.
Most őszintén melyik baloldali párt adná neked írásba, hogy ha rájuk szavazol, ők eltörlik ezeket az intézkedéseket?
Az egész szarakodás egy 2005-ös törvényen alapul. Nincs alternatíva és nem is lesz, mert ugyanazok a takony gerinctelen szarrágók politizálnak mindkét oldalon, semmilyen különbség nincs köztük - egyáltalán semmi. Az ideológiákat úgy pakolják magukra, mint nők a sminket. Ha megunják lemossák és új arcot csinálnak.
Nevetséges.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 25, 2014, 21:59:32
Én csak amiatt aggódok, hogy ezek a dilettáns, hatalomtól elvakult gőgös idióták vezetik az országot és nincs alternatíva a leváltásukra.

Szerintem lenne számtalan mód a leváltásukra, itthon az emberekkel van a gond. Itt gondolok beletörődöttség azok is loptak "effektusba" (tetszik ez a szó) gondolom sokan találkoztak hasonlóval. 50 év kommunizmus még jó néhány generáció jövőjét megalapozza. 

Idézetet írta: junglefever Dátum június 25, 2014, 22:15:16
Most őszintén melyik baloldali párt adná neked írásba, hogy ha rájuk szavazol, ők eltörlik ezeket az intézkedéseket?
Az egész szarakodás egy 2005-ös törvényen alapul. Nincs alternatíva és nem is lesz, mert ugyanazok a takony gerinctelen szarrágók politizálnak mindkét oldalon, semmilyen különbség nincs köztük - egyáltalán semmi. Az ideológiákat úgy pakolják magukra, mint nők a sminket. Ha megunják lemossák és új arcot csinálnak.
Nevetséges.

Baloldali pártra elvből nem szavaznék, a Jobbik is el van cseszve, nincs alternatíva.

Javaslom a svájci kantonrendszer bevezetését.