Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nekem olyan kérdésem lenne, hogy külföldön hogy megy a blokkolás? Az utolsó kis szar irodát is blokkolják?
Mert nehezen tudom elképzelni, hogy pont Magyarországon meg tudják valósítani az összes blokkolását. Kizártnak tartom, hogy elkezdik a 188BET-től a NordicBeten keresztül a StanJames-ig blokkolni az összes irodát.
Vagy technikailag megoldható, hogy a bankok szabályozzák, melyik gambling oldalakhoz tudok befizetni? A skrill ezesetben is megmaradna...
Vagy esetleg egy újabb törvénymódosítás által szankcionálhatóvá teszik azt, aki befizet illegálisan működő oldalakhoz?

Én magam részéről annyit tudok mondani, hogy igazából nem félek a blokkolástól, mert eddig sem tartottam igényt ennyi irodára, de azt rohadtul nem szeretném, ha csak a TippmixPro meg bet365 maradjon. Előbbi csak simán szar, utóbbi meg a felülete miatt engem eléggé idegesít (és a többséggel ellentétben alig játszottam ott).

Idézetet írta: Dezmop Dátum június 28, 2014, 11:12:19
Elkezdődött az illegális online fogadási oldalak blokkolása, három ismert oldal várhatóan július közepétől nem lesz elérhető a magyarországi internet­szolgáltatókon keresztül. Az illegális online fogadások miatt elkezdődött a bet-at-home.com, a betclic.com és a hu.sportingbet.com internetes oldalak blokkolása. A NAV tájékoztatása szerint ...........

A többi az sg .hu oldalon megtalálható .

Akkor tippelnék !     

Állam bá elért oda ,hogy cselekedjen    és elérhetetlené tesz 3 oldalt  ,de csak azért ,hogy megnézze a reakciót !  Valószínű nem indul nagy mozgalom ezen oldalak bezárása véget  és ezt látván az állam vérszemet kaphat és szép lassan leblokkolja az összes többit is .  Második és nekem a valószínűbb  verzió  ,hogy ezt a hármat blokkolja  aztán meg felteszi a kérdést ,hogy ki szeretne  koncessziós díjat fizetni  a ..... bandának. 

A sportfogadókat meg magasról leszarják  ,hogy ki mit fizettet be vagy vett ki  itt csak a törvény végrehajtása a lényeg .  Valakinek marad bent sportfogadó irodánál pénze ?  Mivel nem legális irodába fogadt a jó ember akkor nincsen jogorvoslati lehetőség . 

Szóval talán nyár végére kiderül mit akar a kormánybácsi,  de mivel pénzéhes banda így tudhatják ,hogy  a magyar oldal nem megfelelő nagyon sok sportfogadónak ezért van esély arra ,hogy a legnagyobbak megmaradjanak . Nem néztem ugyan utána de más európai országban is van rá példa  ,hogy jó pár oldalt blokkoltak  de mellettük maradtak külföldi oldalak .   

Tippem szűkiteni akarják a piacot  és csak egy pár irodát szertnének meghagyni (megfejni ) 

:-\     
Ha visszaolvastál volna pár oldalt, akkor szerintem ez a hozzászólás nem születik meg. :-* :-* :-*

Idézetet írta: Gerpa Dátum június 28, 2014, 12:48:40
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy külföldön hogy megy a blokkolás? Az utolsó kis szar irodát is blokkolják?
Mert nehezen tudom elképzelni, hogy pont Magyarországon meg tudják valósítani az összes blokkolását. Kizártnak tartom, hogy elkezdik a 188BET-től a NordicBeten keresztül a StanJames-ig blokkolni az összes irodát.
Vagy technikailag megoldható, hogy a bankok szabályozzák, melyik gambling oldalakhoz tudok befizetni? A skrill ezesetben is megmaradna...
Vagy esetleg egy újabb törvénymódosítás által szankcionálhatóvá teszik azt, aki befizet illegálisan működő oldalakhoz?

Én magam részéről annyit tudok mondani, hogy igazából nem félek a blokkolástól, mert eddig sem tartottam igényt ennyi irodára, de azt rohadtul nem szeretném, ha csak a TippmixPro meg bet365 maradjon. Előbbi csak simán szar, utóbbi meg a felülete miatt engem eléggé idegesít (és a többséggel ellentétben alig játszottam ott).
Ha bet365 maradna és más nem, akkor veled ellentétben sokan lecullantanánk bárkit szinte.

Nem tudom mit sír mindenki,legalább megmarad a pénzetek :).A sportfogadók 90 %-a veszteséges,ezen az oldalon is kb 100 emberből 10 ha nyereséges lehet.

Idézetet írta: six Dátum június 28, 2014, 16:22:47
Nem tudom mit sír mindenki,legalább megmarad a pénzetek :).A sportfogadók 90 %-a veszteséges,ezen az oldalon is kb 100 emberből 10 ha nyereséges lehet.

Aha mert az igazi szerencse játékos az olyan. Meg ott van még a tippmix meg a sokak által favorizált kaparós sorsjegy, úgy beszélsz mintha az állam védeni próbálna minket. 10% pedig biztos nem nyereséges esetleg 2-3%, ha 10böl egy ember nyereséges lenne nem terveznék a blokkolást. Inkább örülnének hogy a 10% illegális irodákat használ.

Idézetet írta: six Dátum június 28, 2014, 16:22:47
Nem tudom mit sír mindenki,legalább megmarad a pénzetek :).A sportfogadók 90 %-a veszteséges,ezen az oldalon is kb 100 emberből 10 ha nyereséges lehet.
A horgászok örülnének, ha betiltanák a horgászatot? A pc játék fanok örülnének, ha megtiltanák a játékot?
Szóval én a veszteséggel együtt is vállalom a sportfogadást, mert ez egy hobbi. Ez a hobbi összeköt engem sok-sok barátommal, de akár ismeretlen emberekkel is.

Persze azzal egyetértek, hogy amíg nincsenek konrétumok addig nem kell sírni meg anyázni. Csak utána ha úgy alakul... :laugh:

Akkor elvileg szerda környékén várható a bah blokkolása?

Tudnatok mondani olyan megbizhato proxyt, amit lehet majd hasznalni a blokkolas utan?

Idézetet írta: Geradossz Dátum június 27, 2014, 21:33:28
már nem elérhető az unibet...:S kezdődik?

Mobilról el lehet érni...

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 01, 2014, 12:34:48
Én sem értek hozzá csak tájékozódok egyenlőre.Azt sem próbáltam még amit itt belinkelek de érdekes lehet.
http://www.pokerakademia.com/vBulletin/toervenyi-hatter/13486-az-online-szerencsejatek-szabalyozasa-magyarorszagon-230.html


Ezen a fórumon találtam ezt a linket:

http://kepfeltoltes.hu/140515/albin_lal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Minden a szegények érdekében történik.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 01, 2014, 22:19:26

Ezen a fórumon találtam ezt a linket:

http://kepfeltoltes.hu/140515/albin_lal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Minden a szegények érdekében történik.

Na most ezt így nem értem.Azért szúrtam be azt pokerakademiás oldalt mert az egyik hozzászólásban le van írva hogyan kell proxyt használni,mivel erről kért információt a kolléga.


#1932 július 01, 2014, 23:14:27, bendehal
Idézetet írta: Knapp Dátum július 01, 2014, 22:19:26

Ezen a fórumon találtam ezt a linket:

http://kepfeltoltes.hu/140515/albin_lal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Minden a szegények érdekében történik.

Módosítom magam bocsánat. Nyilván ő a szenvedő alany akit megírt és ő úgy érzi hogy ki csalták a pénzét. Mintha pro-n nem tolta volna ugyan úgy.. ráadásul valami pro tippster tippjeivel nyomult.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 01, 2014, 22:45:50
Na most ezt így nem értem.Azért szúrtam be azt pokerakademiás oldalt mert az egyik hozzászólásban le van írva hogyan kell proxyt használni,mivel erről kért információt a kolléga.

Oké, köszi, csak olvasgattam a többi hozzászólást is!   ;)


Idézetet írta: bendehal Dátum július 01, 2014, 23:00:26
Módosítom magam bocsánat. Nyilván ő a szenvedő alany akit megírt és ő úgy érzi hogy ki csalták a pénzét. Mintha pro-n nem tolta volna ugyan úgy.. ráadásul valami pro tippster tippjeivel nyomult.


Ez elképesztő!    ;D
A mocskos külföldi fogadóirodák a hibásak, mert ő egy hülye lúzer...

Betsson.... ők reklámozták magukat itthon?