Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: dzoli Dátum július 02, 2014, 16:22:30
Betsson.... ők reklámozták magukat itthon?

Egy időben asszem igen, hogy most mi a helyzet nem tudom, de magyar felületük ugyebár van.   BaH még mindig él, mikortól megy a blokkolás amúgy?

Ha a 15 napba beleszámítanak a hétvégi napok is, akkor elvileg péntektől, de erősen csodálkoznék ha az ország összes netszolgáltatója már tudna a dologról.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 02, 2014, 16:33:16
Egy időben asszem igen, hogy most mi a helyzet nem tudom, de magyar felületük ugyebár van.   BaH még mindig él, mikortól megy a blokkolás amúgy?

Idézetet írta: dzoli Dátum július 02, 2014, 16:47:44
Ha a 15 napba beleszámítanak a hétvégi napok is, akkor elvileg péntektől, de erősen csodálkoznék ha az ország összes netszolgáltatója már tudna a dologról.

Haver azt mondja az enternetnél még semmiről nem tudnak.

Majd ha értesítik őket onnantól 24 órájuk marad a blokkolásra. Blokkolás nem egy megoldhatatlan feladat a szolgáltatoknak hogy hetekig kelljen készülni rá.


Nálam tájékozottabb ember tud arról felvilágosítást adni, hogy az irodák hogyan reagáltak a Bulgáriában, Görögországban, Olaszországban stb. már gyakorlatban is megvalósított blokkolásra? Vajon engedik a VPN-es ügyeskedést, vagy kidobták az ezekből az országokból regisztrált játékosaikat?

Betfair szabályzatában van egy ilyen mondat:
You are not located in the United States of America, Turkey or any other country with a comparable legal situation - Betfair may from time to time determine these countries.

Nagyon pontos megfogalmazás ez az "any other country"... Ha folyamatosan frissítik azoknak az országoknak a listáját, ahonnan nem engedik a játékot, akkor miért nem írják le? (mert máshol sem találtam)

A sportfogadás "visszaszorítása érdekében" megjelent egy cikk a vezető kormánypárti napilapban, ahol ügyesen bemutatják, hogy a lottózói tippmixezés hogyan fedi le valójában a sportfogadás egészét.

Azt most hagyjuk, hogy pontosan azóta vagyok stabilan nyereséges, mióta nem tippmixezem, illetve a keretes állítással, miszerint a "A sportfogadásoknál azonban csak a szerencsére számíthatunk" még maga a cikk is vitatkozik, de ami igazán epic, az a következő:

Egy öltönyös, nyakkendős úr osztotta meg velem az alapötletet, amiben egyébként nincs semmi különös, tehát nem a spanyol viaszt találta fel. Ő arra esküdött, hogy az első alkalommal 10 000 forintért megtesz két meccset, egyenként 1,7-1,9-es szorzóval (a mostani vébén ilyen volt például a Franciaország–Svájc 1,77-tel vagy a Belgium–Oroszország 1,92-vel – ezek be is jöttek), tehát nagyjából háromszoros nyereménnyel számolhat. Ha nyer, akkor kap 30 ezret, tehát keresett 20-at, és megint csak 10 ezret kockáztat. Ha veszít, akkor a következő alkalommal már 20 ezer forintot tesz fel (a szisztéma mindig ugyanaz, két meccs, háromszoros végszorzó), és egészen addig duplázza a tétet, amíg nem jön be a fogadása. Azt mondta nekem, hogy olyan még sosem fordult elő vele, hogy ötször egymás után veszítsen (ezt azért nehéz elhinni).


Gönczi, te vagy az?   ;D

http://mno.hu/penzesjog/fogadasi-korkep-magyarorszagon-1234446


Gönczi  feltámadt  ?    :D

A martingale sose megy ki a divatból !!!   

Szerintem mindig lesznek emberkék akik be szeretnék etetni a jó népet a sportfogadással   hetente 120 000 betol  és a duplát  kiveszi !

/Kérdeztem az eladót, hogy az a bajuszos úr mindig nyerni szokott? Egy sokat mondó mosoly kíséretében azt a választ kaptam, hogy ,,többnyire igen, ritkán fordul elő, hogy pénzt kell kérnem tőle a szelvényeiért"./ 

Ilyenkor a bajszos emberke 120 000 bukik és befizet plusz 120 000  ft eme ritka alkalmakor (átlag fogadó )


  Persze öltönyös ember (Megbízható , komoly ,nem felelőtlen ember benyomását kelti !) mindig van az ilyen sztorikban   ;D   

Jó a cikk  csak én annyit hiányolok belöle  ,  hogy nem írták oda   ,hogy tippmixen mekkora az esélye a 2 kötésű kombik bejövetelének  (igen kevés !)  Hetente 20 -30 ilyen szelvényt játszik meg ?  Minden szelvényen  a 3.9 szeresét nyerheti a tétjének !!! 

Mindjárt rohanok a mixeldébe megjátszani a tuti receptet  :redchug:


Na mayplay mégsem a "haver" cége, ugyanis az a mai áldozat.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2014, 10:11:09


Egy öltönyös, nyakkendős úr osztotta meg velem az alapötletet, amiben egyébként nincs semmi különös, tehát nem a spanyol viaszt találta fel. Ő arra esküdött, hogy az első alkalommal 10 000 forintért megtesz két meccset, egyenként 1,7-1,9-es szorzóval (a mostani vébén ilyen volt például a Franciaország–Svájc 1,77-tel vagy a Belgium–Oroszország 1,92-vel – ezek be is jöttek), tehát nagyjából háromszoros nyereménnyel számolhat. Ha nyer, akkor kap 30 ezret, tehát keresett 20-at, és megint csak 10 ezret kockáztat. Ha veszít, akkor a következő alkalommal már 20 ezer forintot tesz fel (a szisztéma mindig ugyanaz, két meccs, háromszoros végszorzó), és egészen addig duplázza a tétet, amíg nem jön be a fogadása. Azt mondta nekem, hogy olyan még sosem fordult elő vele, hogy ötször egymás után veszítsen (ezt azért nehéz elhinni).


http://mno.hu/penzesjog/fogadasi-korkep-magyarorszagon-1234446

Szeretem az ilyen okos embereket :-\ persze a nevével nem vállalta a "szerző" azt a sok okosságot amit leírt a cikkben.
Vagy csak én vagyok béna és nem találtam... ::)

Nem semmi cikk.. azt hiszem nekem is váltani kell stratégiát.. Egyszerűen csak oda kell tenni!!! Jó cikk gönczi, aztán szépen élére legyen vasalva az az öltöny!

Idézetet írta: Gake Dátum július 03, 2014, 16:10:59
Szeretem az ilyen okos embereket :-\ persze a nevével nem vállalta a "szerző" azt a sok okosságot amit leírt a cikkben.
Vagy csak én vagyok béna és nem találtam... ::)
Szerző: Szabados Balázs, ha a nevére kattintasz a cím alatt, még mail-t is írhatsz neki.  :)

Visszafogtam magam, s eléggé lecenzúráztam az eredeti cikkem (az volt a neve, hogy "Milán agymenése").

Többen kérdezték, hogy nem-e tudunk több infót az irodáktól. De tudunk, ez is meg van említve:

Online fogadóirodák blokkolása! Mi a cél?

Direkt nem akartam politizálni, meg Vajnázni stb.  ;D

#1948 július 03, 2014, 17:52:15, 26juventino
Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2014, 17:33:28
Visszafogtam magam, s eléggé lecenzúráztam az eredeti cikkem (az volt a neve, hogy "Milán agymenése").

Többen kérdezték, hogy nem-e tudunk több infót az irodáktól. De tudunk, ez is meg van említve:

Online fogadóirodák blokkolása! Mi a cél?

Direkt nem akartam politizálni, meg Vajnázni stb.  ;D

bet-at-home.com (július 19.)
betclic.com (július 20.)
hu.sportingbet.com (július 24.)
hu.unibet.com (július 25.)
fortunawin.com (július 26.)
betsson.com (július 2.)
mayplay.com (július 3.

Az első 5 június akart lenni nem?
Egyébként nagyon jó kis írás, grat :)

Blokkolhatnák egymást  is egy vascsővel ezek a pénzéhes, tudatlan disznókutyák. Off: Azt az abberált L. Simon Lászlót nagyon rühellem. Valamivel zsarolhatja a Fideszt, hogy pozícióban van, olvassatok csak bele a verseibe.