Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nálam a bet-at-home nem jön be (DIGI Pest)..

gondoltam akkor nézzük meg mennyit ér a blokkolás...ping bet-at-home.com :

http://80.243.162.175/   és bejön az oldal..

Ez volt a blokkolás? MEHEHEHE!!!!

VPN-nel nekem is bejön mindkét iroda, ennyit ér a tiltás, szánalmas bagázs...

Viszont tényleg meg kell keresni azokat az irodákat, ahol pénzünk van, hogy használhatjuk-e VPN-nel az oldalt.


Idézetet írta: Ficus Cucis Dátum július 11, 2014, 19:43:20
VPN-nel nekem is bejön mindkét iroda, ennyit ér a tiltás, szánalmas bagázs...

Viszont tényleg meg kell keresni azokat az irodákat, ahol pénzünk van, hogy használhatjuk-e VPN-nel az oldalt.

Nekem van egy olyan érzésem hogy ezen irodák nagy része előbb vagy utóbb letesznek a magyar fogadókról.Belegondoltok több olyan ország van ahol a nagy oldalak sem érhetők el (itt már írtátok hogy a Bet365 sem elérhető egyes országokban) akkor majd pont velünk fognak foglalkozni.Nemigen vagyunk mi akkora piac nekik....de ne legyen igazam....

megkérdeztem a sportingbet ügyfélszolgálatot: nagyon magabiztos válasz jött, miszerint a tiltás után is elérhető lesz az oldal, bővebben még nem részletezte.

rákérdeztem a VPN-re is: azt írja, hogy nem tud róla, hogy gond lenne az, hogy én pl. svájci szerveren keresztül lépek be hozzájuk, igaz nem is foglalkoztak részletesebben a kérdéssel, mert simán is elérhető lesz az oldal. ezért átgondolják még ezt a kérdéskört is.

Idézetet írta: demode Dátum július 11, 2014, 19:57:11
Nekem van egy olyan érzésem hogy ezen irodák nagy része előbb vagy utóbb letesznek a magyar fogadókról.Belegondoltok több olyan ország van ahol a nagy oldalak sem érhetők el (itt már írtátok hogy a Bet365 sem elérhető egyes országokban) akkor majd pont velünk fognak foglalkozni.Nemigen vagyunk mi akkora piac nekik....de ne legyen igazam....


Bennem is ezek a Gondolatok jelennek meg egyre többet...
Biztos mérlegelve leszünk,hogy megérünk-e Ennyit nekik...

...mondjuk rajtam kerestek eddig  :redchug:

Mellőzzétek már a tudatlanságotokból eredő rémhírek terjesztését..

Ebből egyszer még hálivúdi filmsorozat lesz!

"24 perc" lesz a címe és valós időben mutatja majd meg ennek a drámai napnak a történéseit:


18 óra 58 perc....
Valahol Budapesten.
A fogadóirodák 0,5% elérhetetlenné válik és kitör a pánik.

19 óra 02 perc...
Eltorzított hangú telefonbeszélgetés
- Igen, fater, a betclic bejön arról a linkről... Nem, többet most nem mondhatok.

19 óra 07 perc...
A monitor fénye tükröződik egy magas homlokon.
- Hm. Ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak...

19 óra 11 perc
- Anya! Kész már a vacsora? Mindjárt végzek...

19 óra 14 perc
- Vágjak Parizert Neked?

(folyt. köv. ?)


/A történetben szereplő alakok kitalált szereplők, ha valódiak lennének , mindig jogkövető magatartást tanúsítanának./



a bet365 ki fogja dobni a magyarokat, ha sorra kerül, én ezt szűrtem le az ügyfélszolgálattal folytatott beszélgetésből:

"A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve és felügyelve vannak az Egyesült Királyság területén, ahol a fogadását leadja és ahol a szervereink is találhatóak. Az Ön felelőssége megállapítani, hogy a weboldalhoz való hozzáférése és/vagy annak használata megfelel-e az Ön joghatóságában érvényes jogszabályoknak, illetve, hogy minket biztosítson arról, hogy a szerencsejáték nem illegális az Ön lakóterületén."

továbbá

ÉN - De egy angliai magyar nem feltétlenül változtatja meg a magyar lakcímét, mert 1-2 év múlva esetleg haza akar menni.
ŐK - De meg kell, ugyanis ügyfeleink aktuális lakcímét kérjük mindig. Egyéb esetben felfüggesszük (sic!) a számlát.
ÉN -  Értem, tehát egy magyarországi magyar készülhet arra, hogy ha a bet365 sorra kerül, utalja haza a pénzét, mert fogadni nem fog tudni
ŐK -  A legrosszabb eshetőség ez, igen. Erről pontos információnk még nincs sajnos.



a 90 nap után mi lesz??? ujra elérhető vagy mi értelme 90 napig blokkolni miér tnem örökké akkor?

nekem a bet azt mondta, hogy eddig mindenhol vettek engedélyt, nem kell aggódni. de amugy bazdmeg miért így naponta blokolják meg kerülnek hirdetméynbe za odlalak, 10 perc lenen összeszedni az egészet...

Egyébként ha teszem azt én lennék az Dilibet főnöke és koncessziót akarnék vásárolni a magyar piacra, egyáltalán lenne-e már rá lehetőségem, vagy most ott tartunk ,hogy tele a bolt de a pénztár meg zárva?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 20:22:34
a 90 nap után mi lesz??? ujra elérhető vagy mi értelme 90 napig blokkolni miér tnem örökké akkor?

Mert jogszabály szerint csak 90 napig lehet blokkolni, de 90 nap után újra elrendelhetik.

A bet365 hiába mondta neked, hogy mindenhol vett engedélyt, mert ez nem igaz. Nagyon sok helyen nem vett. A jelenlegi magyar törvény eléggé irreális árat szabott meg, ezért nagy valószínűséggel itt se fog,

és akkor aki online pókerezni akar, meg online fogadni azokall mi lesz?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 20:24:39
nekem a bet azt mondta, hogy eddig mindenhol vettek engedélyt, nem kell aggódni. de amugy bazdmeg miért így naponta blokolják meg kerülnek hirdetméynbe za odlalak, 10 perc lenen összeszedni az egészet...

Egyszerűen nem hiszem el, hogy harmadszorra is benyomod ezt, mikor már kétszer világos választ kaptál többektől, hogy ez nem így van!
Nem vett mindenhol engedélyt a "bet", azaz a bet365.

Ha te 10 perc alatt össze tudsz szedni pár ezer szerencsejátékkal foglalkozó oldalt, akkor jelentkezz Raskónénál, örülni fog neked!  :)

(mondjuk sok oldalt ismerhetsz, ha neked a "bet" egyértelműen a bet365, mikor akármelyik iroda lehetne a becenév alapján, akár csak a ma blokkoltak közül is...)