Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


TiB hozzászólása után nekem is beugrott, hogy valóban a legtöbb irodának van másik webcíme is, van amelyiknél a mobilos felület nem úgy néz ki, hogy az asztali gépre optimalizált verzió címe után be kell ütni, hogy /mobile vagy hasonló, hanem pl. mobile.fogadóiroda.com Nevet nem írok, mert nem tudom, hogy jó ötlet -e ezeket itt nyíltan leírni,  szerintem 100 százalék, hogy az illetékes elvtársak is olvassák a legnagyobb magyar sportfogadó fórumot. És több irodának van alternatív webcíme is, nem csak a mobilos vagy wapos verzióhoz.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 12, 2014, 17:14:40
szerintem 100 százalék, hogy az illetékes elvtársak is olvassák a legnagyobb magyar sportfogadó fórumot.

Ha így lenne, naponta nemcsak 1 iroda kerülne fel a listára  :). Nem kell túlbecsülni őket.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 12, 2014, 19:23:22
Ha így lenne, naponta nemcsak 1 iroda kerülne fel a listára  :). Nem kell túlbecsülni őket.

Valószínűleg olvassák, csak elég lassan.

Mondjuk az sem lenne gond, ha lenne egy zárt része is a fórumnak, ahol nyugodtan tudnánk BAH kuponokat cserélgetni listázhatnánk a lehetőségeket.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 12, 2014, 23:06:56
Valószínűleg olvassák, csak elég lassan.

Mondjuk az sem lenne gond, ha lenne egy zárt része is a fórumnak, ahol nyugodtan tudnánk BAH kuponokat cserélgetni listázhatnánk a lehetőségeket.

Elég gyorsan tud regelni bárki.. ha Én nyomoznék valaki/valami után akkor akár be is épülnék  : D

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum július 12, 2014, 23:59:40
Elég gyorsan tud regelni bárki.. ha Én nyomoznék valaki/valami után akkor akár be is épülnék  : D
Akkor jól sejtettük, hogy te vagy a beépített ember  ;D

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum július 12, 2014, 23:59:40
Elég gyorsan tud regelni bárki.. ha Én nyomoznék valaki/valami után akkor akár be is épülnék  : D

Egy zárt chatszoba vagy ilyesmi is lehet megoldás, nyilván a már regisztrált tagok közül sem engednék be mindenkit, nemhogy az újakat, mert egy irigy köcsög vagyok.  hehe

így csak a már korábban beépültektől kéne tartani.   ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 13, 2014, 00:01:42
Akkor jól sejtettük, hogy te vagy a beépített ember  ;D

R-né N. M.!

Pozzato-t (továbbiakban A megfigyelt ) rendszerellenes egyént, 90 napra ideiglenesen hozzáférhetetlenné tenni kéretik!!!! elzárni,blokkolni,pályázatra kiírni,szétosztani!
Továbbá Knapp nevezetű bónusz-ügyi lázadó vezért, megfigyelés alá helyeztetni!

Figyelitek? napi 1 iroda helyett máris két fogadó - 200%-os hatékonyság *- , nem az irodákat kell blokkolni Vitya!! Mondjuk ez az állat még azt is elhiszi és véghezviszi a 2/3-al, h az embereket 'blokkolja'

Engem miért kéne blokkolni?
Elkeseredett szabadságharcot folytatok a külföldi irodák extra profitjának csökkentéséért!
Az én családom kárára nem fognak meggazdagodni ezek a szemetek! (kivéve, ha olyan ügyesek, mint a Canbet  :P )

Ki kellene próbálni, hogy melyik szolgáltatónál működik DNS szintű blokkolás. Ehhez itt az alábbi video (kb a közepétől), amely segitségével kicserélhetitek a szolgáltatók névszerverét a Google ingyenes DNS-re. Nem biztos, hogy ezzel feloldódik a blokkolás, de biztos van olyan szolgáltató, amelyiknél igen.

Csere után bármely böngészőben próbáljátok meg a blokkolt cimeket elérni és ha megy akkor jelezzétek.

https://www.youtube.com/watch?v=7DBRynpVT84

Nekem nem segített a DNS csere. Szolgáltató: Telekom Budapest

Idézetet írta: prince62 Dátum július 12, 2014, 11:44:39
Vajon a Tippmixpro-n játszhat-e külföldi állampolgár és a Szerencsejáték Zrt. fizet-e azért, hogy jelen lehessen más országban?

Jelentem Belgiumban elérhető, regisztrálható, és használható... Majd beküldöm a címüket a hivatalnak  :great:

A NAV lelőtte a betclic.com-ot és a bet-at-home-ot is http://444.hu/2014/07/13/a-nav-lelotte-a-betclic-com-ot-es-a-bet-at-home-ot-is/

,,Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét  a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1858721497 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott  szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV.  törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése."

Jogosnak tűnik prince62 kérdése: ,,Vajon a Tippmixpro-n játszhat-e külföldi állampolgár és a Szerencsejáték Zrt. fizet-e azért, hogy jelen lehessen más országban?"

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 13, 2014, 14:08:34
Jelentem Belgiumban elérhető, regisztrálható, és használható... Majd beküldöm a címüket a hivatalnak  :great:

Sok balga majd biztos regisztrálni fog...

Mondjuk a regisztrációnál nem kérdeznek rá az állampolgárságra, az a kérdés, hogy a szabályzatuk szerint csak magyarok játszhatnak-e.
Első ránézésre ilyet nem találtam...

Vagy úgy működik, mint az adóparadicsomokban üzemeltetett gaz lehúzós irodáknál, hogy amíg befizetsz, addig lehetsz akárki, kifizetésnél meg majd eldöntik, hogy játszhattál-e volna?!   ;D

Üdv !

Firefox -al betudok lépni a bet-at-hom-ra, de én szigorúan csak a Tippmixpro-n játszom.  :)

#2189 július 13, 2014, 18:43:55, kierkegaard
Allitolag az innen letoltott bongeszovel, elerhetoek a blokkolt oldalak. Meg nem probaltam!

https://www.torproject.org/

szerk: mukodik!