Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


chrome beépülő pluginnel minden további nélkül elérhetők a letiltott oldalak

ZenMate
Hola Better Internet

IP váltással

más kérdés hogy regelni nincs lehetőség magyar lakcimmel

Idézetet írta: csabax Dátum július 13, 2014, 15:27:22
jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV.  törvény "[/i]

Csak azt nem tudja a sok kis fityeszes, mert 91-ben vagy még a homokozóba pisált, vagy egy gatyába szaladgált a faterjával, hogy ez a törvény amire folyton hivatkoznak, nem tartalmazott ilyen irreális koncessziós díjat, adót. Sőt nem is az netes fogadások korlátozására született, hanem az MLM bőrébe bújtatott pilótajátékok (piramis) ellen.

Mert, ha az ő logikájukat követem, akkor, ha rendesen adózok akkor akár piramis játékot is szervezhetek (bár valami ilyesmit csinálnak ők is  ;D )

Idézetet írta: Gake Dátum július 13, 2014, 19:16:42
Csak azt nem tudja a sok kis fityeszes, mert 91-ben vagy még a homokozóba pisált, vagy egy gatyába szaladgált a faterjával, hogy ez a törvény amire folyton hivatkoznak, nem tartalmazott ilyen irreális koncessziós díjat, adót. Sőt nem is az netes fogadások korlátozására született, hanem az MLM bőrébe bújtatott pilótajátékok (piramis) ellen.

Mert, ha az ő logikájukat követem, akkor, ha rendesen adózok akkor akár piramis játékot is szervezhetek (bár valami ilyesmit csinálnak ők is  ;D )

Ehhez nem kell reg sem :
https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/anonymox/

Én régóta használok TOR-t, de erre nem feltétlenül tartom jó megoldásnak, mert egyrészt lassú, a flash nem működik, ráadásul az irodák sem fogják kitörő örömmel fogadni, hogy délelőtt Oroszországból lépsz be, délután Németországból, este meg az USÁ-ból  :D


Idézetet írta: kierkegaard Dátum július 13, 2014, 18:34:33
Allitolag az innen letoltott bongeszovel, elerhetoek a blokkolt oldalak. Meg nem probaltam!

https://www.torproject.org/

szerk: mukodik!

#2194 július 13, 2014, 20:41:36, prince62
Nem vagyok jogász, de az 1991-es törvény óta beléptünk az unióba, ahol elfogadtunk olyan jogszabályokat, amely minden tagországra érvényes. Egyébként azon röhögök, hogy 2014-et írunk, hosszú évek óta reklámozzák a ,,külföldi" irodákat, híres magyar sportolók adják nevüket a promóciókhoz, meccsek előtt-után-közben orrba-szájba reklámoznak... és egyszer csak valaki rájön, hogy ez így nem mehet tovább! Az 1991-es törvény eddig nem jutott eszébe egy illetékesnek sem?
Már réges rég csinálhattak volna egy normális netes fogadóirodát, ehelyett mások munkáját adóztatnák le. Továbbra is úgy gondolom - lehet, hogy rosszul -, hogy amikor belépek egy külföldi oldalra, elvileg nem Magyarországon játszom. Mellesleg a sportfogadás nem szerencsejáték (feltaláltam a spanyolviaszt), némi szakértelem és megérzés kell hozzá.

,,Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor."
Vajon ki tiltotta meg a BAH-nak vagy a Betlclicnek, hogy szerencsejátékot szervezzen?  8)

Hát igen. Megpróbáltam Tor-on keresztül belépni a Betclick-re és ezt a választ kaptam

"Tájékoztatjuk, hogy olyan földrajzi helyről kívánja elérni rendszerünket, ahonnan az tiltott és/vagy olyan IP címről, amit korlátozunk. Számlája egyenlege biztonságban van nálunk. El fogja tudni érni rendszerünket, amint nem tiltott IP-ről vagy földrajzi helyről próbálja elérni azt.

További információhoz írjon a [email protected] címre. "


Igen , a tor szokott amerikai ipt adni, ezért nem a legjobb erre

Milyen lehetőség van,hogy a magyar ip-t megtartva,blokkolást kikerülve belépni?
Lehet azért valami megoldás csak lesz.

#2198 július 14, 2014, 16:23:10, butyi
bwin.com a listán


szerk.:
http://www.szf.hu/ , 'Hirdetmények' a jobb oldalon


A Betclic-től ezt az emailt kaptam

"Ahogy talán már tudja, a magyar hatóságok a jövőben blokkolhatnak bizonyos szerencsejáték-honlapokat. Amennyiben nem tudja elérni a számláját, hogy kezelje az ott rendelkezésre álló összeget az egyenlegéből, kérjük, lépjen be a www.betclic.biz oldalon.

Amint azt látni fogja, a magyar nyelvi opció már csak korlátozott ideig lesz elérhető a honlapjainkon.

Felhívjuk figyelmét, hogy a pénze biztonságban van nálunk, és miközben fontos számunkra az Ön európai fogyasztói jogainak a tiszteletben tartása, elkötelezetten tudomásul vesszük a magyar hatóságok szabályozással kapcsolatos döntéseit.
Ha bármilyen kérdése lenne, kérjük, keressen minket a [email protected] címen.

Üdvözlettel,

Betclic"

Erről ennyit

Írtam a ladbrokes-nak is (angol nyelvű ügyfélszolgálatnak), ők is azt válaszolták, mint az ázsiai irodák, nem érdekli őket, hogy milyen módon éri el valaki az oldalukat. Viszont azt hozzáfűzték, hogy amit megemlítettem a kérdésben (magyar szerencsejáték törvény --> VPN használata a blokkolt oldalak elérése érdekében, stb) az illegális. De gondolom ez csak valami sablon duma a support részéről, ők mossák kezüket, a játékos felelőssége, hogy mit csinál.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 14, 2014, 16:47:36
A Betclic-től ezt az emailt kaptam

"Ahogy talán már tudja, a magyar hatóságok a jövőben blokkolhatnak bizonyos szerencsejáték-honlapokat. Amennyiben nem tudja elérni a számláját, hogy kezelje az ott rendelkezésre álló összeget az egyenlegéből, kérjük, lépjen be a www.betclic.biz oldalon.

Amint azt látni fogja, a magyar nyelvi opció már csak korlátozott ideig lesz elérhető a honlapjainkon.

Felhívjuk figyelmét, hogy a pénze biztonságban van nálunk, és miközben fontos számunkra az Ön európai fogyasztói jogainak a tiszteletben tartása, elkötelezetten tudomásul vesszük a magyar hatóságok szabályozással kapcsolatos döntéseit.
Ha bármilyen kérdése lenne, kérjük, keressen minket a [email protected] címen.

Üdvözlettel,

Betclic"

Erről ennyit

Visszaolvastad, hogy miket írtak itt az utolsó napokban?

Idézetet írta: butyi Dátum július 14, 2014, 16:17:48
bwin.com a listán


szerk.:
http://www.szf.hu/ , 'Hirdetmények' a jobb oldalon

Páran reménykedtek, hogy majd lesz aki licenszet vesz, én egyre kevésbé bízom ebben. Ha a bwin sem akkor ki? Max. a bet365. Persze ha tényleg nem csökkentették le a licenszdíjat meg a fizetendő adót az ígértekkel ellentétben akkor nem is éri meg licenszet venni az irodáknak ilyen feltételekkel. Így tényleg maradnak a már sokat sorolt kiskapuk, alternatív megoldások.

amúgy a bet at home mit mondott végül?