Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 14, 2014, 22:09:21
Páran reménykedtek, hogy majd lesz aki licenszet vesz, én egyre kevésbé bízom ebben. Ha a bwin sem akkor ki? Max. a bet365. Persze ha tényleg nem csökkentették le a licenszdíjat meg a fizetendő adót az ígértekkel ellentétben akkor nem is éri meg licenszet venni az irodáknak ilyen feltételekkel. Így tényleg maradnak a már sokat sorolt kiskapuk, alternatív megoldások.


komolyan nem hiszem el, hogy azt hitted a bwin vesz licencet, amikor magyarok nem is regisztrálhatnak.. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 14, 2014, 22:21:07

komolyan nem hiszem el, hogy azt hitted a bwin vesz licencet, amikor magyarok nem is regisztrálhatnak.. :D

Gondolod én ezt nem tudom?:) Egy ideje nem regisztrálhatnak, ja, de ettől még elképzelhetőnek tartottam, persze normális feltételekkel. Sok esélyes nincs, kis irodák nem fognak venni az 100% még ennél jobb feltételekkel sem. Bwin volt az egyik nagy akinél talán volt esély, de ilyen feltételekkel aligha fog valaki is, én legalábbis nem hinném. Max. tényleg a bet365, de ők is tán csak azért mert nekik annyira jól megy hogy talán belefér. Bár igazából erre sem sok remény van, ezek profitorientált cégek, gyorsan ki fogják számolni a magyar ügyfeleken mennyit keresnek, összevetik a kormány által kért licenszdíjjal aztán azt fogják mondani, hogy köszönjük nem. De hátha nincs igazam.

Amúgy ezt nem igen lehet kiszámolni, hogy mennyit keresnek, mivel s zerencsejáték, és van amikor mi nyerünk többet, nem ők. Mivan ha eg yévig nem lesz egy   olyan nap sem, hogy ha csak a magyar ügyfeleke tnézzük, ne ők fizessenek többet nekünk?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 14, 2014, 22:46:43
Amúgy ezt nem igen lehet kiszámolni, hogy mennyit keresnek, mivel s zerencsejáték, és van amikor mi nyerünk többet, nem ők. Mivan ha eg yévig nem lesz egy   olyan nap sem, hogy ha csak a magyar ügyfeleke tnézzük, ne ők fizessenek többet nekünk?

Ne viccelj már, szerintem néhány gombnyomással kiszámolják hónapra lebontva vagy akár évre, hogy a magyar ügyfelek mennyit hoznak vagy éppen visznek. Nyilván van erre software-ük én meglepődnék ha nem, szerintem alap lehet, hogy rendszeresen mindenféle összesítéseket csinálnak heti, de inkább napi szinten, ha kell országra lebontva.

Jó d eép azt m,ondtam, hogy lehet oylan királyok vagyunk, hogy nekik ránknézve csak kiadásuk van

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 14, 2014, 22:54:02
Jó d eép azt m,ondtam, hogy lehet oylan királyok vagyunk, hogy nekik ránknézve csak kiadásuk van

Azért ezt nem hinném:-) Nyilván egyénfüggő, van aki pluszos van aki nem, de majdnem biztos vagyok benne hogy jóval többen mínuszosak hiszen miből is élnének az irodák különben. Persze értem mit mondasz, hogy mi magyarok annyira jók vagyunk, hogy éves összesítésben inkább visszük a pénzt mint hozzuk....háááát, ez inkább utópia szerintem. De amúgy ha így lenne rég kitették volna a magyar ügyfeleket már unblock mivel az irodák nem szeretnek bukni, főleg tartósan nem szeretnek. Nagyon nem. Gondolj arra, hogy némelyik milyen lazán lekorlátoz ha nyersz akár 7-800 eurót is. És ez csak egyéni korlát még, gondold el mi lenne ha azt látnák hogy adott ország fogadói éves összesítésben nyernek náluk sokkal többet mint veszítenek:-)

Ilyen kis korlátozásrol nem halottam még, csak ha töbször egymásután uyganabban a szisztémában nyer ennyit, viszont félő, hogy az összes nagyobb magyar iroda is blokkolva lesz, ha már a bwin is felkerült. én pont azt hittem pők kimaradnak, mert nem lehet regelni.

Csak az érdekesség kedvéért:

A Sportingbet nem fogad el téteket a következő országokból:
Ausztrália, Belgium, Franciaország, Francia Guyana, Guadeloupe, Hong-Kong, Indonézia, Izrael, Olaszország, Réunion, Martinique, Hollandia, Norvégia, Pakisztán, Fülöp-szigetek, Szaúd-Arábia, Szingapúr, Spanyolország, Thaiföld, Egyesült Arab Emirátusok, USA.

és ebből mos tmit kéne leszűrni?

Guadeloupe-t még csak értem, de pl. Hollandia, Spanyolország, Olaszország vajon mért van a listán?

http://www.napigazdasag.hu/cikk/16711/ ezt most találtam, szerintetek mennyi a valóságalapja?

Ha jól rémlik még csak betclic volt. Itt a sportingbet:

Új webcímünk: hu.sportingbet158.com

Kedves Játékosunk!

Ha bármiféle technikai problémát tapasztal a hu.sportingbet.com oldal használatával, akkor kérjük használja a hu.sportingbet158.com címet szolgáltatásunk elérésére, mely 100%-ban egyezik meglévő oldalunkkal. Mentse el a címet a könyvjelzőkbe, hogy bármikor hozzáférhessen!

A Sportingbet a GVC Group részeként a Londoni Tőzsdén jegyzett cég, a világ számos országában kínáljuk szolgáltatásainkat, és a nemzetközi szabályoknak megfelelően mindent megteszünk azért, hogy ügyfeleink adataihoz és számláihoz harmadik fél ne férhessen hozzá. Ha bármi kérdése van a fentiekkel kapcsolatban, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot!

Elérhetőségünk:
[email protected]


Üdvözlettel,

A Sportingbet csapat

Kíváncsian várom majd a bet at home-t is.

#2217 július 15, 2014, 04:19:17, Knapp
Idézetet írta: prince62 Dátum július 15, 2014, 00:49:41
Guadeloupe-t még csak értem, de pl. Hollandia, Spanyolország, Olaszország vajon mért van a listán?

A "tiltólista" vonatkozhat arra is, hogy az adott ország játékosait más felületen kívánják fogadni.
Van külön olasz, francia, spanyol oldaluk is, gondolom az ottani szabályozás miatt vagy üzletpolitikai okokból. Szóval ez lehet a blokkolás megkerülése miatt és licenc vásárlás okán is.

Ha a magyar felületen átállítjuk a nyelvet, megnézhetünk néhány "menekülési útvonalat", de létezik teljesen más néven futó oldaluk is, mint ez a spanyol:
http://miapuesta.es/


Idézetet írta: Geradossz Dátum július 15, 2014, 00:50:04
http://www.napigazdasag.hu/cikk/16711/ ezt most találtam, szerintetek mennyi a valóságalapja?

Ez magyarázná, hogy miért nem került még listára a bet365.
Mondjuk én nem láttam sehol, amit a cikkben írnak, miszerint a bet365 nyomulni kezdett volna és a honlapján is a várható licencvásárlást hirdetné, szóval ez lehet valamelyik NAV-os bet365 affiliate partner trükkje is, hogy a lista végére hagyja őket, hogy addig is keressen a regisztráló magyarokon.  :D

De viszont arra is válazst adna, hogy miér tnem csökkent a koncesszió, ugyanis ez még az előtti cikk, és azt írja, hogy akár sokat is fizetne  abet365. Amúgy nem értem miért adná ki a játékosok számlaadatait, vagyis miér tlenne jó, ha egyszer licenszel rendelkezne nekünk nem kéne adózni. nem értem a logikát.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 15, 2014, 04:12:19
A "tiltólista" vonatkozhat arra is, hogy az adott ország játékosait más felületen kívánják fogadni.
Van külön olasz, francia, spanyol oldaluk is, gondolom az ottani szabályozás miatt vagy üzletpolitikai okokból. Szóval ez lehet a blokkolás megkerülése miatt és licenc vásárlás okán is.

Ha a magyar felületen átállítjuk a nyelvet, megnézhetünk néhány "menekülési útvonalat", de létezik teljesen más néven futó oldaluk is, mint ez a spanyol:
http://miapuesta.es/



Az olaszoknál pár éve történt hasonló mint most nálunk vagyis oldalak blokkolása. Náluk végül nem tudom hogy vagy milyen utakon jutottak el a jelen helyzetig, de van elég sok online iroda most akiknél lehet játszani, ezekről van egy hivatalos állami weboldal ahol fel vannak sorolva.
Érdekes eléggé, jelen van náluk több "nagy" iroda is, mint pl. a bwin, de .it külön személyre szabott weboldallal aminek kínálata lényegesen szegényesebb mint a .com-nak. Sokszor nincsenek kisebb outsider sportok, illetve ha vannak nincs rájuk legtöbbször csak money line, se HC, se over/under meg hasonlók.
Ezeket onnan tudom csak, hogy vagyok egy olasz fórumon elég régóta. Amúgy ők is játszanak változatlanul elég sokan elvileg tiltott, blokkolt irodáknál a már itt is többször leírt trükkökkel belépve.