Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 15, 2014, 19:24:16
Én sem kaptam egyiktől sem.Lehet hogy le akarják rázni azokat akik pluszban vannak náluk  ;D

Nekem sem küldött. Lehet pofára, akarom mondani balanszra megy:-)

Idézetet írta: prince62 Dátum július 14, 2014, 23:26:17
Csak az érdekesség kedvéért:

A Sportingbet nem fogad el téteket a következő országokból:
Ausztrália, Belgium, Franciaország, Francia Guyana, Guadeloupe, Hong-Kong, Indonézia, Izrael, Olaszország, Réunion, Martinique, Hollandia, Norvégia, Pakisztán, Fülöp-szigetek, Szaúd-Arábia, Szingapúr, Spanyolország, Thaiföld, Egyesült Arab Emirátusok, USA.

Ebben az a vicc, hogy belgiumból például tudok fogadni náluk. A bet365 -nél meg nem. pedig elvileg egyik sem müködhet itt.

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 15, 2014, 22:21:48
Ebben az a vicc, hogy belgiumból például tudok fogadni náluk. A bet365 -nél meg nem. pedig elvileg egyik sem müködhet itt.

Lehet, hogy ez a kompromisszum része: belga ügyfeleket nem fogad az iroda, cserébe az oldalt nem blokkolják. Valójában nálunk sem az a cél, hogy ne legyen elérhető az oldal az országban, hanem az, hogy a magyarok ne ott költsék el a pénzüket.

A belgák tudnak ott még játszani?

Idézetet írta: TiB Dátum július 15, 2014, 17:16:04
Oké, hogy előre is vigyük a témát, és ne csak mattoljuk a másik állítását, akkor esetleg leírnád, hogy szerintetek mekkora? :D

Továbbá mennyire becsülitek az online fogadó magyarok számát? A mind szép és igaz lenne mondatokkal nem megyünk sokra :)
100-120k, abból max fele havi szinten aktiv. Ez az én becslésem, tippmixpro nélkül.

A valós értékeket sajnos nem tudjuk, de egyébként is ezek csak számok.

Jelenlegi feltételek mellett kétlem, hogy valamely irodának megérné kifizetni a konc. díjat.

Egyébként állítólag a bet365-nek majdnem 3 milliós kliense van világszinten, így kétlem, hogy Mo.-n több, mint 50 ezren lennének ezen iroda kliensei.

#2240 július 16, 2014, 09:53:29, Pasz
Azért annyira nem titkosak ezek a dolgok.

Mondjuk teljes bet365 2012-es adatok:
2.7 millió új felhasználó(ebből befizető: 1.3millió)
2 millió aktív felhasználó
7000 milliárd forgalom (ft)
52 milliárd profit

Az meg,hogy Magyarországról mi a helyzet, leginkább weblapstatisztikákból lehet megmondani:
Egyedi látogató naponta: 4millió, vb alatt 6
Magyarországi látogatók: 2.1%
Tehát kb 80ezer fő.

Tippmixpro: 8000 látogató naponta
2013 forgalom: 5.5milliárd( de 2013-ban 6hónapról volt szó)
2013 új felhasználók: 42 ezer
Persze ez nem jelenti azt,hogy tízszer annyira megérné számukra ,mivel az a 8000 full bukó az oddsok miatt.

Idézetet írta: Pasz Dátum július 16, 2014, 09:38:40
Azért annyira nem titkosak ezek a dolgok.

Mondjuk teljes bet365 2012-es adatok:
2.7 millió új felhasználó(ebből befizető: 1.3millió)
2 millió aktív felhasználó
7000 milliárd forgalom (ft)
52 milliárd profit

Az meg,hogy Magyarországról mi a helyzet, leginkább weblapstatisztikákból lehet megmondani:
Egyedi látogató naponta: 4millió, vb alatt 6
Magyarországi látogatók: 2.1%
Tehát kb 80ezer fő.

Tippmixpro: 8000 látogató naponta
2013 forgalom: 5.5milliárd( de 2013-ban 6hónapról volt szó)
2013 új felhasználók: 42 ezer
Persze ez nem jelenti azt,hogy tízszer annyira megérné számukra ,mivel az a 8000 full bukó az oddsok miatt.

Ezeket az adatokat honnan veszed?


#2243 július 16, 2014, 12:00:17, BvB_09
Nem tudom elérni sem az unibetet, sem pedig a sportingbetet. Budapest, Telekom.

*Csak a hu.... -os honlapok nem jönnek be.


#2245 július 16, 2014, 12:33:12, fodi91
ti a sportingbet új címén betudtok lépni?
http://hu.sportingbet158.com/

hiába kattintok a belépésre nem csinál semmit

A Unibet ezzel a linkel se jó nálam. (T-home)
https://hu1.unibet.com

De ezeken az oldalakon, ha én nem akarok regisztrálni csak nézem az eredményeket, akkor milyen alapon blokkolják? Ez nem ugyanolyan, mint egy olyan oldal, ahol csak torrentcímek vannak, de valós adatok nincsenek? Van egy saját weboldalam, ahová kiírom, hogy Ferencváros-Újpest 1:1 és folyamatosan frissítem, akkor blokkolhatják az én oldalamat is?

http://hvg.hu/gazdasag/20140715_Uj_kotelezettsegszegesi_eljarasok_indulta

Utolsó bekezdés:
"Ugyancsak véget ért egy olyan eljárás, amely amiatt indult, mert Brüsszel szerint Magyarország az uniós joggal szembemenve korlátozta a szolgáltatások szabad áramlását a szerencsejátékok terén. "
Hogy milyen eredménnyel zárult az eljárás arról nem találok semmit....



Idézetet írta: TiB Dátum július 16, 2014, 12:49:13
https://www.unibet.co.uk
https://www.unibet.de

Ezekre szerintem bárki be tud lépni. A nyelvet átváltva magyarra átirányít az új hu1.unibet.com-ra, ezért ha azt nem éritek el, nem érdemes váltani.

Az a gond,hogy ha innen belépek automatikusan át dob a hu1.-ra, de az meg nálam nem elérhető.

És a Wap unibetes oldalon ti látjátok a skrilles befizetési opciót vagy egyéb befizetési lehetőséget? Mert én sajnos nem találtam, így pedig ez sem használható .... :(  pedig jó lenne