Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: fodi91 Dátum július 16, 2014, 12:28:38
ti a sportingbet új címén betudtok lépni?
http://hu.sportingbet158.com/

hiába kattintok a belépésre nem csinál semmit

A Unibet ezzel a linkel se jó nálam. (T-home)
https://hu1.unibet.com

https://hu.sportingbeteurope.com/
Amíg a másikat megjavítják.

A Unibet jó lett nekem is csak a szolgáltatóm szarakodott.

Nyuszika köszi a Sportingbetet. Az is jó. Ez honnan van amúgy? Mert nekem ez nem írták meg e-mailben.

Idézetet írta: fodi91 Dátum július 16, 2014, 14:48:51
A Unibet jó lett nekem is csak a szolgáltatóm szarakodott.

Nyuszika köszi a Sportingbetet. Az is jó. Ez honnan van amúgy? Mert nekem ez nem írták meg e-mailben.

Bocs,nem jó a Sportingbet.Be tudok lépni,de nem tudok semmit sem csinálni aztán.Lehet hogy csak nálam nem jó?Firefoxot használok.
Egy pókeres fórumról van a cím.



Mekkora lúzer ez Racskó vagy Recska vezette banda, hihetetlen. Csak jönnek az irodák levelei - szerencsére -, hogy megváltozott a címük, írjam, oszt kész. És így is van, hát kész röhej.  ;D  ;D Közben meg életek mentek tönkre ebben a topikban, többen eret vágtak magukon, de még van visszaút számukra is.  ;D :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 16, 2014, 15:29:22
Mekkora lúzer ez Racskó vagy Recska vezette banda, hihetetlen. Csak jönnek az irodák levelei - szerencsére -, hogy megváltozott a címük, írjam, oszt kész. És így is van, hát kész röhej.  ;D  ;D Közben meg életek mentek tönkre ebben a topikban, többen eret vágtak magukon, de még van visszaút számukra is.  ;D :beerchug:

Egy .com os honlap cím regisztráció 2-3 USD egy évre, ha havonta csinálnak egyet akkor is ezredrészből megússzák, mint ha fizetnének ezeknek az agyatlanoknak. Ezek meg azt hitték kaszálni fognak :yeah: :uglystupid2:

Azért nekem vannak aggályaim ezzel a +1 szám +2-3 betű az url-be dologgal. Csak idő kérdése, hogy mikor jelennek meg a csalók akik egy újabb címmel próbálnak majd meg személyes adatokhoz hozzáférni. A nagyon okos vezetőink ezzel is csak a csalók dolgát könnyítik meg, ahelyett ,hogy egy normális szabályozást dolgoztak volna ki.

Lakatra eddig is figyeltem, ezután is fogok.  :)

Idézetet írta: Wezli Dátum július 16, 2014, 17:39:32
Azért nekem vannak aggályaim ezzel a +1 szám +2-3 betű az url-be dologgal. Csak idő kérdése, hogy mikor jelennek meg a csalók akik egy újabb címmel próbálnak majd meg személyes adatokhoz hozzáférni. A nagyon okos vezetőink ezzel is csak a csalók dolgát könnyítik meg, ahelyett ,hogy egy normális szabályozást dolgoztak volna ki.

A hu1.unibet.com, vagy hu2.unibet.com subdomainek, tehát ezt "csalók" nem tudják létrehozni, mivel nem az övéké az unibet.com.

Idézetet írta: Milan Dátum július 16, 2014, 17:58:40
A hu1.unibet.com, vagy hu2.unibet.com subdomainek, tehát ezt "csalók" nem tudják létrehozni, mivel nem az övéké az unibet.com.

Az egy dolog, de egy linkben lehet akár unnibet is és afelett meg simán át lehet siklani egy netes dolgokban kevésbé járatos embernek. Úgyhogy szerintem nem jó ez így.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 16, 2014, 18:15:35
Az egy dolog, de egy linkben lehet akár unnibet is és afelett meg simán át lehet siklani egy netes dolgokban kevésbé járatos embernek. Úgyhogy szerintem nem jó ez így.

Figyelj, az eddig is lehetett, nem? Tehát ez mindennapi téma is lehet, nem csak blokkolás alkalmából.

Idézetet írta: Milan Dátum július 16, 2014, 18:45:24
Figyelj, az eddig is lehetett, nem? Tehát ez mindennapi téma is lehet, nem csak blokkolás alkalmából.
Persze de a számok ezzel növekedni fog szerintem.


Másik. Ezentúl a reklámok elég érdekesek lesznek ezekkel az újfajta domain nevekkel :)

Idézetet írta: Wezli Dátum július 16, 2014, 20:54:29
Persze de a számok ezzel növekedni fog szerintem.


Másik. Ezentúl a reklámok elég érdekesek lesznek ezekkel az újfajta domain nevekkel :)

Unibet az Unibet...ha jól tudom eddig is úgy nyomták, hogy "unibet.com". Elméletileg meg tudják oldani, hogy amennyiben beírod, egyből a "jó címre" irányítson.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 16, 2014, 20:54:29
Ezentúl a reklámok elég érdekesek lesznek ezekkel az újfajta domain nevekkel :)

Kíváncsi vagyok, hogy a tiltólistás irodák továbbra is reklámoznak-e majd itthon.