Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#2325 július 18, 2014, 15:23:08, gomes66
Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 15:18:11
amúgy BAH-n jól megszívták a magyarok, akik még versenyben voltak a porscheert:D

miért szívnák meg?
ugyanúgy be lehet lépni...
aki olyan hülye, hogy nem tud belépni meg se érdemli a porschét... marad a villamos és a tippmix
te olvasol is vagy csak írsz bazzeg?

igen de nem azonnal lehett belépni és aki nem VP-nezik vagy proxizik az emiatt lecsuszhatott róla.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 15:40:46
igen de nem azonnal lehett belépni és aki nem VP-nezik vagy proxizik az emiatt lecsuszhatott róla.
Még 10 magyar van, de ez ilyen ki hal meg utoljára verseny. Szerintem nincs is semmilyen porsche, ellenben fixen fogad még naponta 104 ember az oldalukon :)

amugy kb ja xd:D kihal meg utoljára xd:D tényleg vicces:D  amugy ze nem is rossz ötlet!!!

Be akartam lépni zürichi ip-vel az egyik irodához, erre kaptam egy üzenetet, hogy a számlámat zárolták, mivel olyan országból akartam belépni, ahonnan tilos! Most váltottam Londoni ip-re és feloldották a tiltást, simán működik.

Atyaég! Gmail küldött egy üzenetet, hogy valószínűleg fel akarták törni a fiókomat, először svájci, utána angol ip címmel akart valaki bejelentkezni  ;D Ezek után a neteller számlámra már be se merek lépni!

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 15:40:46
igen de nem azonnal lehett belépni és aki nem VP-nezik vagy proxizik az emiatt lecsuszhatott róla.

Tényleg nem lehet azonnal belépni. Be kell írnod a felhasználóneved és a jelszavad, utána "Enter".  ;)

Felsorolnám hogy jelenleg milyen alternatív elérési lehetőségekről tudok:

-Alternatív domainek ( legegyszerűbb, közismert, iroda küldi a címeket)
-VPN (általába fizetős, de megbízható,stabil, lehet országot választani)
-TOR (ingyenes,megbízható, stabil, de sokszor lassú  :-\)
-PROXY (pl. :  http://m.webproxy.hu/ [mobilos], vagy webes (http://www.webproxy.hu/ ingyenes,gyors,stabil,egyszerű)
-ZenMate ( Google Chrome böngésző addon, ki be kapcsolható, választható ország, ingyenes, gyors)     
(https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme)

A feléről eddig is tudtam, a másik felét pár óra böngészés után "találtam".
Ezek után mindenkinek ízlés kérdése, hogy a sok lehetőség közül (valószínűleg ezen felül is vannak) ki melyiket válassza.
Szóval ennyit a nagy blokkolásról, az internetet nem lehet beszabályozni, köcsög politikusok nagy sajnálatára.
Amíg az irodák és az alternatív pénzkezelők nem tiltják ki a magyarokat, addig húdenagy probléma nem lesz.  :)

nem lehetett. úgy értettem, h ogy a bah új címe elég későn jött meg ablokkolástól számítva tudomásom szerint, aki meg nem olvas utána a dolgoknak vpn stb az szívta

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 22:09:44
nem lehetett. úgy értettem, h ogy a bah új címe elég későn jött meg ablokkolástól számítva tudomásom szerint, aki meg nem olvas utána a dolgoknak vpn stb az szívta

Aki továbbra is külföldi online fogadóirodáknál akar fogadni, annak a lehetőségek meg vannak adva. S elegendő ezen a fórumon böngésznie. Ennyi.

Te ha tudsz fogadni, akkor téged miért zavar, hogy más is tud, vagy sem? Neked sikerül? Igen, akkor fogadj.

Aki meg nem olvass utána a dolgoknak, az bután fog meghalni.

:cya:

Webes proxy-kal az a baj, hogy nem nagyon szeretik a https-t.

#2336 július 18, 2014, 23:16:00, georgeboyd
Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 22:09:44
nem lehetett. úgy értettem, h ogy a bah új címe elég későn jött meg ablokkolástól számítva tudomásom szerint, aki meg nem olvas utána a dolgoknak vpn stb az szívta
Hát baszod, nem te vagy ezen a fórumon a legokosabb ember, ennél lágyabban nem tudok fogalmazni.
Még annyit javasolnék, hogy valamit ki kellene találni, hogy az írásjelek, amiket leírsz, nagyjából olyan sorrendben legyenek, mint ahogy a magyar szavakban vannak, mert néha nagyon keményen tolod. Kösz

Ilyenekre gondolok. Le lehet írni azt, hogy faszom így is, aki tud magyarul, az ki tudja silabizálni, de egyszerűbb, ha jó a sorrend.  fsazom

"Igen tudom, hogy nem fogadóiroda d ekitétel lehet hogy zat az összeget be kell fizetni fogadóirodához vagy valami. ezér tkérdeztem. de ezekszerint kakor azt szabadon el is költhetem egyből.

még pár kérdés. akkor is t udok flevenni itthon bármiylen atm-ből ha nem forint alapú a skrill számlám?
a pénzeneme t meg lehet változattni akárhyánszor?

Na meg ez a nem tud róla a nav dolog biztos? Most gondolj bele felevszel egy ATM-ből pénzt a saját bankszámldárol. belerül eg ybejegyzés a felhazsnálói fiókodba, hogy x összeget levvettél itt, azaz benen van azsámlakivonatodo"

megtehetném, csak kurva sok idő lenne, mert fos a telom és általában arrol írok és egy év mire kijavítgatom, vagy helyesen leirom. Másik fórumból minek idézel ide??? ezekszerint lehet, hogy nem én vagyok a legokosabb, de te sem...

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 18, 2014, 23:45:11
megtehetném, csak kurva sok idő lenne, mert fos a telom és általában arrol írok és egy év mire kijavítgatom, vagy helyesen leirom. Másik fórumból minek idézel ide??? ezekszerint lehet, hogy nem én vagyok a legokosabb, de te sem...
Ebből a fórumból idéztem. Ha telóról írtad, akkor elnézést kérek, azzal tényleg kár vesződni, bár azért szar olvasni.

Idézetet írta: Sound Dátum július 18, 2014, 12:59:41
Az eddig sikeresen blokkolt irodák ahol számlám van:

Fourtunawin
Unibet
Sportingbet
Betclic

Ezek közül csak a Fourtunawin nem küldött még olyan linket, amivel be tudok lépni hozzájuk. A többiek megtették, íme:

www.betclic.biz
hu1.unibet.com
hu.sportingbet.com

A sportingbetes nem korrekt. Szerintem ez ugyanaz amit eddig használtunk, és most nem jön be. Nekem ezt küldték, és müködik:

hu.sportingbet158.com