Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Komolyan már fizikai fájdalmat okoz néha ide benézni :D  ne fossatok már állandóan majd megoldódik ez az ügy is, most éppen ez a témája a kormánynak de majd lecseng, jön egy következő  amin csámcsognak hetekig onnantól le lesz fosva az online fogadás, aki meg annyira berezelt a blokkolástól meg a hírportálokon található dilettáns írásoktól hogy nem mer online fogadni az meg is érdemli a tipszmikszet...

sziasztok, üdv mindenkinek!

szerintem ez az első hozzászólásom a fórumban, nem szoktam írogatni sehova, de a kezdetekkor sokat segített az oldal. nos, szóval szerintem ez, ami most itt folyik (blokkolások, stb) egyáltalán nem para (tulajdonképpen aki el akart eddig is rejtőzni a nagy testvér elől, az kb észre sem vette), s mondom ezt úgy, h a jövedelmem elég nagy hányada sportfogadásból jön össze. látható, hogy a blokkolt oldalak is segítenek a felhasználóknak alternatív megoldással, bennem igazából csak a kérdés fogalmazódott meg, hogy meddig? regisztrációnál általában kérik az ország megjelelölesét, vannak bukik, ahol kérnek igazolványokat is, van ahol nem. mindebből csak arra gondolok, hogy ha mondjuk kifizetésre kerül a sor, akkor ha olyan, simán mondhatják, hogy bocs, de ez jogszabályba ütközik. és most nem ilyen 100euros kifizetésekre gondolok, hanem 500 vagy 1000. persze ez az összeg is a nagy fogadóirodáknak (még talán a kisebbeknek is) a porszemnek az atomja, de elég bosszantó, ha mondjuk pl egy hónap termelését ki szeretnéd venni... írták itt a fórumon, hogy megkérdezték az ügyfélszolgálatot egy-két irodánál, és azt mondták, hogy ha el lehet érni az oldalt, akkor nincs probléma, de bennem akkor is jelenleg ez a kérdés motozkál. hülyeség? mondjuk nekem most holtszezon van, mindenhonnét kivettem a pénzem, de szeptember-októbertől indulna a nagyüzem.

Azt mondjuk nem nagyon ertem meg, h ha a Sportingbet tudott alternativ elerhetoseget adni az oldalahoz, akkor a tobbi portal miert nem? :(

Idézetet írta: kierkegaard Dátum július 19, 2014, 10:27:49
Azt mondjuk nem nagyon ertem meg, h ha a Sportingbet tudott alternativ elerhetoseget adni az oldalahoz, akkor a tobbi portal miert nem? :(

Tudtommal az eddig valamilyen formában blokkolt oldalak közül egyedül a fortunawin nem adott, de az amúgy is döglött ló. Picivel fentebb megtalálod a betclic, vagy az unibet új elérhetőségét is.

Egyébként szerintem ez rohadt vicces  ;D Amint elkezdték őket blokkolgatni, körbeküldik a mailt, hogy itt ezentúl ugyanúgy játszhatsz  ;D ;D Hülye magyar államvezetők  :redchug: ;D

kosz az infot. csak 1-2 hozzaszolast olvastam vissza. :(

Idézetet írta: RichieL Dátum július 19, 2014, 10:07:39
...mindebből csak arra gondolok, hogy ha mondjuk kifizetésre kerül a sor, akkor ha olyan, simán mondhatják, hogy bocs, de ez jogszabályba ütközik...

Szerintem ez szinte kizárt. Ha ilyen történne és a megkárosított ügyfél ezt elterjesztené egy-két nemzetközi sportfogadó fórumon, bizonyítékokkal is alá tudná támasztani, akkor elég komoly bevételkiesést könyvelhetne el az adott iroda a továbbiakban. Ha meginog a bizalom egy fogadóiroda iránt az oltári nagy cumi nekik. Egyébként pedig a fogadóiroda követ el törvénysértést azzal, hogy nem fizeti ki a Magyar államnak a sarcot és ennek ellenére magyaroknak szolgáltat, tehát az elég fura lenne, ha erre hivatkozva megtagadná a kifizetést. Ha bepróbálkoznának vele és magas összegekről van szó akkor szerintem biztosan lehet valami megoldást találni, valahogy elintézni, hogy valaki biztosítson neked papíron egy bejelentett lakcímet mondjuk Angliában, emellett nyitsz egy bankszámlát is és akkor ki kell, hogy fizessék. De kb 1 ezrelék esélyt látok arra, hogy ez bekövetkezzen, és még ezt az 1 ezreléket is eloszthatod pl hattal, ha mondjuk hat irodánál van számlád.

Aki itt használ TOR-t annak működik a kliens is, és nem csak a böngésző?

Azért lenne fontos mert elvileg a klienssel a póker szoftvereket is ellehet érni, de nekem a kliens nem csinál semmit, úgyan úgy magyar az IP-m  :(   

Idézetet írta: TiB Dátum július 19, 2014, 13:29:26
Most néztem a blokkolt irodák listáját, és mit látok b*zd meg....ezeknek semmi sem szent! :noway:



ez mi?
homály az egész

Na ne b@zd hogy van monkeybet??? És ezért nincs itt oakland? És nekünk miért nem jutott kezdőbónusz???  :D


Idézetet írta: TiB Dátum július 19, 2014, 13:29:26
Most néztem a blokkolt irodák listáját, és mit látok b*zd meg....ezeknek semmi sem szent! :noway:



oakland is próbál megoldást találni a problémára:

www.monkeybet.it    ;)

Idézetet írta: RichieL Dátum július 19, 2014, 10:07:39
sziasztok, üdv mindenkinek!

szerintem ez az első hozzászólásom a fórumban, nem szoktam írogatni sehova, de a kezdetekkor sokat segített az oldal. nos, szóval szerintem ez, ami most itt folyik (blokkolások, stb) egyáltalán nem para (tulajdonképpen aki el akart eddig is rejtőzni a nagy testvér elől, az kb észre sem vette), s mondom ezt úgy, h a jövedelmem elég nagy hányada sportfogadásból jön össze. látható, hogy a blokkolt oldalak is segítenek a felhasználóknak alternatív megoldással, bennem igazából csak a kérdés fogalmazódott meg, hogy meddig? regisztrációnál általában kérik az ország megjelelölesét, vannak bukik, ahol kérnek igazolványokat is, van ahol nem. mindebből csak arra gondolok, hogy ha mondjuk kifizetésre kerül a sor, akkor ha olyan, simán mondhatják, hogy bocs, de ez jogszabályba ütközik. és most nem ilyen 100euros kifizetésekre gondolok, hanem 500 vagy 1000. persze ez az összeg is a nagy fogadóirodáknak (még talán a kisebbeknek is) a porszemnek az atomja, de elég bosszantó, ha mondjuk pl egy hónap termelését ki szeretnéd venni... írták itt a fórumon, hogy megkérdezték az ügyfélszolgálatot egy-két irodánál, és azt mondták, hogy ha el lehet érni az oldalt, akkor nincs probléma, de bennem akkor is jelenleg ez a kérdés motozkál. hülyeség? mondjuk nekem most holtszezon van, mindenhonnét kivettem a pénzem, de szeptember-októbertől indulna a nagyüzem.

Szia RichieL.

A fogadóiroda továbbra is enged fogadni, a magyar állam viszont nem szeretné. Ennyi a különbség.

Tehát ameddig a bet365, sportingbet, unibet stb. nem ír egy e-mail-t, hogy "bocs, de mostantól kivonulunk, s zárjuk a számlád", addig gond nélkül tevékenykedhetsz náluk továbbra is.

A negatív szájreklám meg alapból gyorsabban terjed, mint a pozitív, s nem játszanak az ilyen "nem fizetek ki egy játékost" dolgokkal.

:beerchug:

Emberek, ha nem tudtok normális választ adni, akkor inkább ne írjatok semmit.

Van olyan személy, aki vagy most regisztrált, vagy most teszi fel az első kérdését, s mivel fogadjátok? "Á, mekkora gyökér vagy, hát hogy nem tudod...".

Igen, alapfeltétel, hogy visszaolvas, átolvasd a fórum szabályzatát, de szerintem ezt 10 emberből 1-2 teszi meg.

Tehát megkérlek szépen, a további "krákogás" helyett vagy segítsetek, vagy akkor inkább maradjatok csendben.

Mindenki valamikor regisztrált, kezdő volt stb. stb. Miért kell egyből nekiugrani?

Köszönöm.

ui. szó nélkül törlöm a továbbiakban a fölösleges hozzászólásokat.

Nem kinevetni senkit, amikor először olvastam attól a majomtól, hogy monkeybet, rendesen rákerestem én is :D

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 19, 2014, 13:24:13
Szerintem ez szinte kizárt. Ha ilyen történne és a megkárosított ügyfél ezt elterjesztené egy-két nemzetközi sportfogadó fórumon, bizonyítékokkal is alá tudná támasztani, akkor elég komoly bevételkiesést könyvelhetne el az adott iroda a továbbiakban. Ha meginog a bizalom egy fogadóiroda iránt az oltári nagy cumi nekik. Egyébként pedig a fogadóiroda követ el törvénysértést azzal, hogy nem fizeti ki a Magyar államnak a sarcot és ennek ellenére magyaroknak szolgáltat, tehát az elég fura lenne, ha erre hivatkozva megtagadná a kifizetést.

Igen, én is így gondolom, de akkor ezt hogy értelmezed? pl Marathonbet ezt írja:

1.4. Fogadási szabályok/korlátozások
Mielőtt regisztrálja magát vagy fogadást köt a Marathonbet.com-on, minden ügyfél egyénileg felel azért, hogy betartsa saját lakóhelye helyi, állami vagy országos jogrendszerének rendelkezéseit, illetve ha ez különböző, annak helynek a jogszabályait, ahol a fogadást megköti. Amennyiben az internetes fogadás vagy a fogadásra tett kísérlet jogszabályba ütközik annak a helynek a jogrendszerében, ahol regisztrálta magát, akkor Ön nem jogosult arra, hogy regisztrálja magát vagy fogadást kössön a webhelyünkön. Amennyiben fény derül rá, hogy egy ilyen helyről tévesen engedélyeztük fiók nyitását, a Marathonbet.com fenntartja magának a jogot a fiók azonnali megszüntetésére és minden megkötött fogadás törlésére.
Legutóbbi módosítás dátuma: 2014.06.30.