Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


A marathonbet nálam a vicc kategóriába tartozik, nem véletlenül. Hasonló mint a bwin, van egy-két pluszos hónapod utána kb 20 eurót enged feltenni egy meccsre. Komolyan vehető bukik nem foglalkoznak azzal, hogy egy isten háta mögötti országban milyen idióta törvényeket hoznak. Emailben írni kell az összes fogadóirodának, hogy mi a helyzet nálunk, erre visszaírják, hogy őket nem érdekli, ha el tudod érni az oldalukat, akkor nyugodtan használd. Emailt megőrizni, ha esetleg elkezdenek szívózni.

láng, gyöngy, anya, ősz, szűz, kard, csók, vér, szív, sír






Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 18, 2014, 20:10:20
Atyaég! Gmail küldött egy üzenetet, hogy valószínűleg fel akarták törni a fiókomat, először svájci, utána angol ip címmel akart valaki bejelentkezni  ;D Ezek után a neteller számlámra már be se merek lépni!
Skrill se szereti.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 19, 2014, 22:06:59
Skrill se szereti.

de a netellerre és a skrillre mi a faszért léptek be külföldi Ip-vel?
internet explorerben megnyitod a skrillt, a fogadó irodát megnyitod a chromeban (zenmate pluginnal)
nem bonyolult  ;)

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 19, 2014, 23:12:10
de a netellerre és a skrillre mi a faszért léptek be külföldi Ip-vel?
internet explorerben megnyitod a skrillt, a fogadó irodát megnyitod a chromeban (zenmate pluginnal)
nem bonyolult  ;)

Ki beszélt itt arról, hogy külföldi ip-vel akarunk/akartunk belépni skrill-re...?  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 20, 2014, 10:09:17
Ki beszélt itt arról, hogy külföldi ip-vel akarunk/akartunk belépni skrill-re...?  :D

Atyaég! Gmail küldött egy üzenetet, hogy valószínűleg fel akarták törni a fiókomat, először svájci, utána angol ip címmel akart valaki bejelentkezni  ;D Ezek után a neteller számlámra már be se merek lépni!

kettővel kellene csak feljebb nézni :)

Tapasztalatok (VPN).

Nagyobb szolgáltatót kell választani, havi 5-10 dolcsiért vannak megbízhatóak, rengeteg lehetőséggel
http://lifehacker.com/5935863/five-best-vpn-service-providers
https://www.bestvpn.com/blog/8475/best-vpn-service-top-10-2014/

Adatátviteli sebesség egy kicsivel lassabb, de alig észrevehetően.
Szoftvert feltelepíteni (pc-re, androidos telóra pikk-pakk megvan), és angol ip címet kiválasztani.

A telefon akkuját zabálja, így alapesetben vpn nélkül kell netezni, ha fogadni akarsz pár másodperc alatt csatlakozol és mehet. Csak ne felejtsd el, mert abból gubanc lehet, ha gyakran változik, hogy melyik országból lépsz be, bár ha blokkolt iroda oldalát akarod megnyitni, akkor úgyis sikertelen lesz magyar ip-ről. A készülékem akkuja 1,5-2 napot bír egy töltéssel, ha csatlakozom a vpn-hez akkor egy napot se!

Skrill, Neteller nem szívózik, a skrill a megszokott adatokon kívül (felhasználónév, jelszó) kérte a születési időt is belépéskor.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 20, 2014, 12:40:37
Tapasztalatok (VPN).

Nagyobb szolgáltatót kell választani, havi 5-10 dolcsiért vannak megbízhatóak, rengeteg lehetőséggel
http://lifehacker.com/5935863/five-best-vpn-service-providers
https://www.bestvpn.com/blog/8475/best-vpn-service-top-10-2014/

Adatátviteli sebesség egy kicsivel lassabb, de alig észrevehetően.
Szoftvert feltelepíteni (pc-re, androidos telóra pikk-pakk megvan), és angol ip címet kiválasztani.

A telefon akkuját zabálja, így alapesetben vpn nélkül kell netezni, ha fogadni akarsz pár másodperc alatt csatlakozol és mehet. Csak ne felejtsd el, mert abból gubanc lehet, ha gyakran változik, hogy melyik országból lépsz be, bár ha blokkolt iroda oldalát akarod megnyitni, akkor úgyis sikertelen lesz magyar ip-ről. A készülékem akkuja 1,5-2 napot bír egy töltéssel, ha csatlakozom a vpn-hez akkor egy napot se!

Skrill, Neteller nem szívózik, a skrill a megszokott adatokon kívül (felhasználónév, jelszó) kérte a születési időt is belépéskor.

a zenmate plugin nem jobb mobilra (is)?


#2367 július 20, 2014, 13:26:49, benedek185
Idézetet írta: gomes66 Dátum július 20, 2014, 12:36:25
Atyaég! Gmail küldött egy üzenetet, hogy valószínűleg fel akarták törni a fiókomat, először svájci, utána angol ip címmel akart valaki bejelentkezni  ;D Ezek után a neteller számlámra már be se merek lépni!

kettővel kellene csak feljebb nézni :)

Gabor88888 azt írta, hogy valaki külföldi ip-vel akarta feltörni a gmail-jét (és viccesen hozzátette, hogy ezek után már nem mer belépni neteller-re se), nem azt, hogy külföldi ip-vel lépett be valahova. Ha rossz a szövegértésed arról nem mi tehetünk...  :D Na mindegy, ezen most ne vesszünk össze, csak nem értem, hogy mit problémáztál ezzel a külföldi ip belépéssel, hogy ő vagy mi külföldi ip-vel léptünk be valahova. Szerintem erről szó se volt sehol. További szép napot és eredményekben gazdag fogadást Neked és mindenki másnak is!  :) Ha valamit félreértelmeztem, akkor elnézést kérek  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 20, 2014, 13:18:52
Gabor88888 azt írta, hogy valaki külföldi ip-vel akarta feltörni a gmail-jét (és viccesen hozzátette, hogy ezek után már nem mer belépni neteller-re se), nem azt, hogy külföldi ip-vel lépett be valahova. Ha rossz a szövegértésed arról nem mi tehetünk...  :D Na mindegy, ezen most ne vesszünk össze, csak nem értem, hogy mit problémáztál ezzel a külföldi ip belépéssel, hogy ő vagy mi külföldi ip-vel léptünk be valahova. Szerintem erről szó se volt sehol. További szép napot és eredményekben gazdag fogadást Neked és mindenki másnak is!  :) Ha valamit félreértelmeztem, akkor elnézést kérek  :)

Elek, valamit nagyon félreértelmeztél ;) Gaborsok8as lépett be a saját gmailjébe, csak a VPN aktív maradt.

#2369 július 20, 2014, 13:59:36, benedek185
Idézetet írta: iLogic Dátum július 20, 2014, 13:51:18
Elek, valamit nagyon félreértelmeztél ;) Gaborsok8as lépett be a saját gmailjébe, csak a VPN aktív maradt.

Jól van, értem, akkor elnézést kérek.  :) Visszaszívva minden, bocs mindenkitől (feleslegesen okoskodtam...).  ;D