Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milán testvér! Teljesen rendben van, hogy törölted tegnap a hozzászólásomat, de ha korrekt akarsz lenni, az ilyen idióta, ostoba, butyuta hozzászólásokat is törölni kéne, mert ez így elég komolytalan, és ilyenből lesz naponta 10-15 db, ahogy látom.

Idézetet írta: Medve Dátum július 21, 2014, 06:52:15
Elképzelhető az is, hogy büntetni fogják azt, aki blokkolt oldalakon fogad?
igen, a gondolatrendörség már ki is dolgozta az akciótervet. hasonló büntetérse számíthat aki a bal agyféltekéjét használni meri majd:-)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 21, 2014, 08:18:52
igen, a gondolatrendörség már ki is dolgozta az akciótervet. hasonló büntetérse számíthat aki a bal agyféltekéjét használni meri majd:-)

Ilyen nagy hülyeséget kérdeztem?

Igen, mivel sem törvénytervezet sem törvény nincs, ami a végfelhasználók büntetéséről szólna.

Nem vennék rá mérget, hogy nem is lesz.  :)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 20, 2014, 23:35:02
Helyes, vigyél magaddal plusz egy embert.

Ha egyszer véletlenül egy normális hozzászólást tudnál eszközölni, talán akkor Milan sem törölné a hülye beszólásaidat.

Idézetet írta: Medve Dátum július 21, 2014, 08:47:03
Ilyen nagy hülyeséget kérdeztem?

Van benne valami, de a baj inkább az, hogy az itteni fórum és fogadóprofik némelyike milyen hozzáállással veti bele magát az under 100-as fórumozók gyepálásába.

Idézetet írta: riverside Dátum július 21, 2014, 10:46:43
Van benne valami, de a baj inkább az, hogy az itteni fórum és fogadóprofik némelyike milyen hozzáállással veti bele magát az under 100-as fórumozók gyepálásába.

Hát igen, nem tudom, hogy a hozzászólások növekedésével miért növekszik egyenes arányban az arc is egyeseknél. Akinek nem inge.

Az a baj, hogy ez az egész topik átalakult egy teljesen értelmetlen, hasznavehetetlen szitkozódásba, kötekedésbe. Feszültség levezetésére ott vannak a +18 oldalak, a ház fala, a futás lehetősége vagy akár az anyós, vagy tök mind1, de ennek már nincsen értelme.
Tele van írva ugyanazokkal a kérdésekkel ahelyett, hogy vennék egyesek a fáradságot és visszalapoznának egy pár oldalt. Persze a válaszadókat ez nem jogosítja fel arra, hogy bunkó és fellengzős módon válaszoljanak.

Szvsz, ezt a topikot be kéne zárni, ennek már lassan nem lesz értelme. Ha lesz valami új hír, akkor az kikerül a főoldalra és punktum. Tanuljunk egy kicsit tájékozódni önmagunktól, informálódni, mert ez már kezd dedóba átmenni.


Én valahol lemaradtam. 365 is küldött új linket az oldalukhoz, vagy arról beszéltek ami pár napja volt itt linkelve?

Idézetet írta: Wezli Dátum július 21, 2014, 12:04:36
Én valahol lemaradtam. 365 is küldött új linket az oldalukhoz, vagy arról beszéltek ami pár napja volt itt linkelve?

ami itt volt linkelve, egyelőre még nincs blokkolva az oldaluk, addig nem is fognak küldeni szerintem

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 21, 2014, 11:46:12
Az a baj, hogy ez az egész topik átalakult egy teljesen értelmetlen, hasznavehetetlen szitkozódásba, kötekedésbe. Feszültség levezetésére ott vannak a +18 oldalak, a ház fala, a futás lehetősége vagy akár az anyós, vagy tök mind1, de ennek már nincsen értelme.
Tele van írva ugyanazokkal a kérdésekkel ahelyett, hogy vennék egyesek a fáradságot és visszalapoznának egy pár oldalt. Persze a válaszadókat ez nem jogosítja fel arra, hogy bunkó és fellengzős módon válaszoljanak.

Szvsz, ezt a topikot be kéne zárni, ennek már lassan nem lesz értelme. Ha lesz valami új hír, akkor az kikerül a főoldalra és punktum. Tanuljunk egy kicsit tájékozódni önmagunktól, informálódni, mert ez már kezd dedóba átmenni.

Nem gondolom , hogy be kellene zárni, szerintem nagyon hasznos ebben a helyzetben.

Idézetet írta: Medve Dátum július 21, 2014, 12:19:39
Nem gondolom , hogy be kellene zárni, szerintem nagyon hasznos ebben a helyzetben.

hasznos VOLT.. most már csak ezek vannak:
"mi van a blokkolt oldalakkal?"
"most akkor lehet a blokkolás után náluk fogadni?"
"lesz ebből valami probléma ha folytatjuk a fogadást?"
"alternatív címe van a fogadóirodának?"

és még sorolhatnám...
ez már egyáltalán nem hasznos, 2183281x le lett itt is írva és fel van tüntetve külön minden egyes blokkolt fogadóiroda témájában is. Mégis megkérdezik újból, miközben ott van pár sorral felette.

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 21, 2014, 12:34:07
hasznos VOLT.. most már csak ezek vannak:
"mi van a blokkolt oldalakkal?"
"most akkor lehet a blokkolás után náluk fogadni?"
"lesz ebből valami probléma ha folytatjuk a fogadást?"
"alternatív címe van a fogadóirodának?"

és még sorolhatnám...
ez már egyáltalán nem hasznos, 2183281x le lett itt is írva és fel van tüntetve külön minden egyes blokkolt fogadóiroda témájában is. Mégis megkérdezik újból, miközben ott van pár sorral felette.

Mivel ez a topic pont erről szól, hogy ezek a dolgok folyamatosan előtérben legyenek és ha jön valaki ne kelljen 100 oldalt visszanéznie, hogy megtaláljon benne valamit. Azt mondjuk lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki más topicocat nem is nagyon néz csak ezt az egyet. Az, hogy egyes kérdések ismétlődnek még mindig jobb, mintha hallgatnánk az egészről. Ha téged ennyire zavar ez a dolog, akkor ne lépj be ide többet, nem lehet, mindenki akkora pro, hogy kapásból tudja mit hol kell keresnie, és a kisujjából szopja a vpn-t meg az irodák alternatív címeit.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 21, 2014, 14:11:56
Ha téged ennyire zavar ez a dolog, akkor ne lépj be ide többet, nem lehet, mindenki akkora pro, hogy kapásból tudja mit hol kell keresnie, és a kisujjából szopja a vpn-t meg az irodák alternatív címeit.

Ez olyan tipikus.... :DD
Egyáltalán nem vagyok pro, sőőt.. De ha felmerül bennem egy kérdés, akkor legalább veszem a fáradságot és 10 oldalt kb visszatekerek és ha ott nincs a válasz, akkor talán megkérdezem. Az új felhasználók (én se vagyok régi), bizony hajlamosak megkérdezni azt, ami az ELŐZŐ oldalon már kérdeztek és meg is válaszoltak. Ha az emberek elsőnek egy kicsit tájékozódnának és nem rögtön feltennék a kérdést, sokkal tisztább és átláthatóbb lenne a topik, ezt te is beláthatod. Pl.: A VPN-t is meg lehet találni sec perc alatt a google-ben, az irodák alternatív címeit itt is meg lehet meg az irodák topikjainál találni, de gondolom tudod.

Nem akartam senki lelki világát megbántani  :angel:
Ezzel le szeretném zárni a véleményemet, eléggé offtopic kezd lenni ez az egész a részemről és pont erről makogtam :D