Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#2415 július 21, 2014, 16:37:25, Milan
Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 21, 2014, 15:44:41
...

A börtönből lehet online fogadni?

#2416 július 21, 2014, 16:39:02, Milan
Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 21, 2014, 15:44:41
...

Linket jó lenne ha betennél ide mert ez nekem totál hihetetlenül hangzik, ilyen lépést nem tudom elhinni hogy megtennének az országot irányító idióták.

Módosítottam a hozzászólását, mert egy nagy félrevezetés az egész. Még a nyilvánosságot sem vállalja hasonló "kijelentés" után, s rejtve olvassa a témát.

Gratulálunk.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2014, 16:40:40
Módosítottam a hozzászólását, mert egy nagy félrevezetés az egész. Még a nyilvánosságot sem vállalja hasonló "kijelentés" után, s rejtve olvassa a témát.

Gratulálunk.  :D

akkor megnyalhatja a bal herém...

Idézetet írta: bendehal Dátum július 21, 2014, 16:34:11
A börtönből lehet online fogadni?

Természetesen és akkor már további következmények nélkül, hiszen akkor már úgyis mindegy  ;D


Én jókat derülök george hsz-ein, sztem jó görbe tükör :)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 21, 2014, 17:19:25
Én jókat derülök george hsz-ein, sztem jó görbe tükör :)
A legjobb részekről mindig lemaradok.  :o  Milan tarts egy kis szünetet.  :cya:

A blokkolásról, s annak kikerüléséről a továbbiakban az alábbi címen lehet tárgyalni:

Online fogadóirodák blokkolása

A továbbiakban ebben a témában a szerencsejáték törvényről lehet beszélgetni. Bármilyen nem ideillő hozzászólást törlünk.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Most vettek fel a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre és ilyenkor a Nemzetbiztonsági hivatal ellenőriz minden egyes felvételizőt, akik elérték a pontszámot. Nekem van számlám a bwinen, bet365-n és a pokerstarson. Arra lennék kíváncsi, hogy ezek lehetnek kizáró okok, hogy szoktam fogadni és pókerezni az interneten, vagy tudják ezeket ellenőrizni, esetleg figyelhetik-e azt, hogy töltök/töltöttem már pénzt fel ezekre az oldalakra? Mit gondoltok?

Kizártnak tartom.


Idézetet írta: Isto Dátum augusztus 12, 2014, 17:36:08
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Most vettek fel a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre és ilyenkor a Nemzetbiztonsági hivatal ellenőriz minden egyes felvételizőt, akik elérték a pontszámot. Nekem van számlám a bwinen, bet365-n és a pokerstarson. Arra lennék kíváncsi, hogy ezek lehetnek kizáró okok, hogy szoktam fogadni és pókerezni az interneten, vagy tudják ezeket ellenőrizni, esetleg figyelhetik-e azt, hogy töltök/töltöttem már pénzt fel ezekre az oldalakra? Mit gondoltok?

Idézetet írta: Isto Dátum augusztus 12, 2014, 17:36:08
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Most vettek fel a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre és ilyenkor a Nemzetbiztonsági hivatal ellenőriz minden egyes felvételizőt, akik elérték a pontszámot. Nekem van számlám a bwinen, bet365-n és a pokerstarson. Arra lennék kíváncsi, hogy ezek lehetnek kizáró okok, hogy szoktam fogadni és pókerezni az interneten, vagy tudják ezeket ellenőrizni, esetleg figyelhetik-e azt, hogy töltök/töltöttem már pénzt fel ezekre az oldalakra? Mit gondoltok?

Ez attól is függ, mennyit fizettél be. Ha sokat, nemzetbiztonsági fenyegetést jelentesz, az adataidat átküldik az FBI-nak, és likvidálni fognak. Ha fekete helikopterek jelennek meg a házad felett, vedd be a ciánkapszulát.

Egy egyszerű kérdés volt ez. Miért nem lehet komolyan válaszolni és nem viccet csinálni a (szerintem) komoly kérdésből, még ha hülyeséget kérdeztem akkor is?

Idézetet írta: Isto Dátum augusztus 12, 2014, 18:26:34
Egy egyszerű kérdés volt ez. Miért nem lehet komolyan válaszolni és nem viccet csinálni a (szerintem) komoly kérdésből, még ha hülyeséget kérdeztem akkor is?
Jelenleg a fogadóirodák nem igazán müködnek együtt a magyar állammal,ezért a nemzetbiztonsággal sem.
Nem hiszem hogy ha kérnének is tőlük veled kapcsolatban ilyen adatot akkor kiadnák...
De szerintem csak a saját bűnügyi nyilvántartásukban keresnek rád. (van vámos,apeh-os ismim is aki középvezetőként nagy sportfogadó netes oldalakon,tolják a pókert is ezerrel, senkit nem érdekel)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 12, 2014, 18:31:22
Jelenleg a fogadóirodák nem igazán müködnek együtt a magyar állammal,ezért a nemzetbiztonsággal sem.
Nem hiszem hogy ha kérnének is tőlük veled kapcsolatban ilyen adatot akkor kiadnák...
De szerintem csak a saját bűnügyi nyilvántartásukban keresnek rád. (van vámos,apeh-os ismim is aki középvezetőként nagy sportfogadó netes oldalakon,tolják a pókert is ezerrel, senkit nem érdekel)

Köszönöm, ez megnyugtató. Én igazából arra gondoltam, hogy mivel ellenőriznek, megnézhetik a bankszámla tranzakcióimat, és ha látnák, hogy én online pókerre vagy blokkolt sportfogadó oldalakra töltöttem fel pénzt, abból gáz lehet.