Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A forgalom jóval kisebb volt mint pl a bet365n. Ez nem is lehet vitás.

Idézetet írta: Scoo Dátum március 17, 2015, 14:24:48
Ladbrokesnak egyébként igencsak nagy magyar felhasználóbázisa volt.
Honnan gondolod?

Onnan hogy magyar nyelve is volt, és magyar ügyfélszolgálata

Idézetet írta: Scoo Dátum március 17, 2015, 16:35:41
Onnan hogy magyar nyelve is volt, és magyar ügyfélszolgálata

Erről az egyik leggyengébb online iroda jutott eszembe, szintén van "magyar nyelvű" felülete:

http://hu.dobet.com/

A kedvenceim:


Idézetet írta: Scoo Dátum március 17, 2015, 14:22:30
Ez igaz, de itt elsősorban arra gondolok, hogy williamhill remélem nem megy el Magyarországról. Ugyanis hasonló cipőben jár mint az előbb említett kettő. Bet365, és unibet nincs tőzsdén bejegyezve, szabadon létrehozhatnak új alternatív címet, tehát ők mindig itt lesznek feltehetően, ladbrokes, betfred ezt nem tehette meg ahogy elvileg hill sem.

Csakhogy az Unibet tőzsdén bejegyzett társaság, míg a Betfred nem. Semmi köze a társasági formának az alternatív címek létrehozásához... hogy lehet ekkora baromságot kitalálni?

http://www.nasdaqomxnordic.com/aktier/microsite?Instrument=SSE36950&name=Unibet%20Group

Idézetet írta: Powell Dátum március 16, 2015, 19:47:57
A legfrissebb hírek szerint március 15-én, vagyis vasárnap újabb vállalat hagyta ott a magyar piacot, a 888 Holdings. A sportfogadást, kaszinójátékot és pókert is kínáló szolgáltató affiliate menedzsere számolt be a  döntésről. Az indoklás szerint a kivonulás oka ugyancsak a magyar online szerencsejáték szabályozás. A jövőben nem regisztrálhatnak játékosok magyar IP-címről a terembe, illetve külföldi IP-ről sem, ha magyar lakcímet adnak meg. A korábban regisztrált magyar játékosoknak sem nyújtanak szolgáltatást a továbbiakban. :noway:
Kár lenne érte. Az unibet oddsait használja, de az unibet ami a világ legjobb online fogadóirodájaként hirdeti magát, bizonyos kimenetekre nem enged csak 40-50 €-t még nagy ligákra is. A két irodát együtt használva már lehet egy normálisabb tétet is rakni. Azonkívül a 888 engedi a netelleres és a skrilles befizetést. E-mailt nem kaptam, remélem a régi játékosokat nem zárják ki.

Idézetet írta: Scoo Dátum március 17, 2015, 16:35:41
Onnan hogy magyar nyelve is volt, és magyar ügyfélszolgálata
Az csak azért volt, mert szerettek volna terjeszkedni. Elég hamar letettek róla, jóval a szabályozás előtt. Meg a marketing csapat sem volt valami top, simán 1 napja felvett embereket küldtek példáúl expo-konferenciára (ez komoly), aki az oldal nevén kivül nem sokat tudott.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 17, 2015, 19:21:49
Az csak azért volt, mert szerettek volna terjeszkedni. Elég hamar letettek róla, jóval a szabályozás előtt. Meg a marketing csapat sem volt valami top, simán 1 napja felvett embereket küldtek példáúl expo-konferenciára (ez komoly), aki az oldal nevén kivül nem sokat tudott.

Drága szép élmények...még szerencse, hogy az iroda nevét ismerte.

Idézetet írta: Scoo Dátum március 17, 2015, 13:44:44
Azért én ezzel vitatkoznék, Ladbrokes, és Betfred is kivonult Magyarországról, egyiket se nevezném éppen kis irodának.

Az általad említett irodák, mint "kis"-nek nevezhető a magyar piacon, hiába magyar ügyfélszolgálat, vagy akár magyar felület.

A Sportingbet - Bwin - Bet365 - Unibet négyes rendelkezik a legnagyobb játékosbázissal, s ebből is a harmadik van toppon. Én ezekről beszéltem, igaz a másodikat csak a játékosbázis miatt említettem.

A magyarországi piaci változások miatt úgy határoztunk, hogy a jövőben nem nyújtunk szolgáltatásokat magyarországi játékosok számára. Ezért az Ön fiókját a 888.com bezárta. Szeretnénk biztosítani afelől, hogy az Ön pénze a 888-nál teljes biztonságban van és a pénzfelvételi szabályzat rendelkezéseivel összhangban az összeg bármikor felvehető itt.

További segítségért vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal a következő e-mail címen: [email protected]


Ez vicces, mert én meg megint kaptam ajánlatot, ingyen jegy és tíz dollár cash lenne a jutalmam befizetés után. Ilyen eltanácsoló mail meg sehol.

Tigris, látom igazad van, de akkor azt magyarázd már el nekem, ha ilyen nagyon okos vagy, hogy akkor ladbrokes, betfred, és hill miért nem tud vagy tudott létrehozni alternatív címet, ha kb 3 forintjukba kerülne? Én már akkor csak arra tudok gondolni hogy az angol szabályozások nem teszik ezt lehetővé amiatt, hogy mind a 3 fizikálisan is megjelenik, gondolok arra, hogy több száz fogadóirodájuk van elsősorban Nagy-Britannia területén.

Idézetet írta: Scoo Dátum március 23, 2015, 11:27:37
Tigris, látom igazad van, de akkor azt magyarázd már el nekem, ha ilyen nagyon okos vagy, hogy akkor ladbrokes, betfred, és hill miért nem tud vagy tudott létrehozni alternatív címet, ha kb 3 forintjukba kerülne? Én már akkor csak arra tudok gondolni hogy az angol szabályozások nem teszik ezt lehetővé amiatt, hogy mind a 3 fizikálisan is megjelenik, gondolok arra, hogy több száz fogadóirodájuk van elsősorban Nagy-Britannia területén.

Azért a pár száz magyarért nem fognak szarakodni. Unibet, bet365, sportingbet a legmenőbb itthon, a többit jószerével csak az ismeri aki komolyabban fogad, illetve bónuszvadász. Ahol egy tippmix még menő, ott ezen ne csodálkozzunk.

#2504 március 23, 2015, 11:57:35, ncis88
Idézetet írta: alexthebest Dátum március 23, 2015, 11:37:22
Azért a pár száz magyarért nem fognak szarakodni. Unibet, bet365, sportingbet a legmenőbb itthon, a többit jószerével csak az ismeri aki komolyabban fogad, illetve bónuszvadász. Ahol egy tippmix még menő, ott ezen ne csodálkozzunk.

Ez teljesen így van. Az én ismeretségi körömben is nagyon népszerű a sportfogadás, a többségük tippmixel ugyan, de ismerik az online irodákat. Hallottak a betről, bwinről unibetről, de pl a betfredről, paddyről soha.. Sok ismerősöm a tippmixesek közül, belépett az online világba is, de kivétel nélkül mind vagy az unibetnél vagy a bet365nél kezdte.. És nem feltétlen a bónusz miatt.