Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyébként a WilliamHill is próbálkozik az alternatív címekkel, csak egyelőre valahogy nem jön össze nekik. Ha tudnám, hogy miért... :D

Sajnos nagyon nincs így, de mind1. Szándékosan nem fogom belinkelni hogy hol lehet megnézni hogy Magyarországon mit használnak a legjobban, ugyanis nem szeretném ha egy Navos idetévedne, és egy kattintással leblokkolnának 100 fogadóirodát. Aki profi fogadó az úgyis érti hogy miről beszélek, aki meg nem az meg így járt. Magyarországon 1. a bet 7.unibet, sporting a top 10be sincs. Amikor leblokkolták ladbrokest az 5. volt, szóval az hogy kinek az ismerősei mit használnak, kb ennyit is ér. Bwin egyébként a 6. Választ a kérdésemre persze nem kaptam. Hill pedig 3. volt amíg nem blokkolták, így már nincs top10ben, mert csak zenmate segítségével érhető el.

Milan, pont erről beszélek. Szabályokhoz vannak kötve, csak nem tudom pontosan hogy mihez. Próbálja Hill megtalálni a kiskaput, de még nem sikerült, Ladbrokes, Betfred meg nem próbálkozott ennyi...

Idézetet írta: Scoo Dátum március 23, 2015, 11:54:47
Sajnos nagyon nincs így, de mind1. Szándékosan nem fogom belinkelni hogy hol lehet megnézni hogy Magyarországon mit használnak a legjobban, ugyanis nem szeretném ha egy Navos idetévedne, és egy kattintással leblokkolnának 100 fogadóirodát. Aki profi fogadó az úgyis érti hogy miről beszélek, aki meg nem az meg így járt. Magyarországon 1. a bet 7.unibet, sporting a top 10be sincs. Amikor leblokkolták ladbrokest az 5. volt, szóval az hogy kinek az ismerősei mit használnak, kb ennyit is ér. Bwin egyébként a 6. Választ a kérdésemre persze nem kaptam. Hill pedig 3. volt amíg nem blokkolták, így már nincs top10ben, mert csak zenmate segítségével érhető el.

Kíváncsivá tettél. Átküldöd nekem privátban a linket?



Idézetet írta: Scoo Dátum március 23, 2015, 11:54:47
Sajnos nagyon nincs így, de mind1. Szándékosan nem fogom belinkelni hogy hol lehet megnézni hogy Magyarországon mit használnak a legjobban, ugyanis nem szeretném ha egy Navos idetévedne, és egy kattintással leblokkolnának 100 fogadóirodát. Aki profi fogadó az úgyis érti hogy miről beszélek, aki meg nem az meg így járt. Magyarországon 1. a bet 7.unibet, sporting a top 10be sincs. Amikor leblokkolták ladbrokest az 5. volt, szóval az hogy kinek az ismerősei mit használnak, kb ennyit is ér. Bwin egyébként a 6. Választ a kérdésemre persze nem kaptam. Hill pedig 3. volt amíg nem blokkolták, így már nincs top10ben, mert csak zenmate segítségével érhető el.

Tehát a te állításod szerint a WilliamHill fogadóiroda Mo.-on több ügyféllel rendelkezik mint a Sportingbet?

Egyébként köszönöm előre is a hivatkozást.

Idézetet írta: Milan Dátum március 23, 2015, 12:06:01
Tehát a te állításod szerint a WilliamHill fogadóiroda Mo.-on több ügyféllel rendelkezik mint a Sportingbet?

Egyébként köszönöm előre is a hivatkozást.

A spin2wn promóra mindenki beregelte az anyját, apját, kutyáját, aranyhörcsögét..  :D :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 23, 2015, 12:09:34
A spin2wn promóra mindenki beregelte az anyját, apját, kutyáját, aranyhörcsögét..  :D :D

Akkor a kuponyos betathome lesz a 2. a listán!   :)

Én is kíváncsi lennék a listára, bár az valószínű, hogy ha csak a fogadóirodák népszerűségét nézzük, az nem egyenlő azzal, mint ha a kaszinó és póker részleggel együtt vizsgálnánk az aktív ügyfélszámot.

A listás dolgot kielemeztük a tegnap privátban Scoo-val. Kérésére nem közlöm a weboldal címét, de biztos vagyok benne, hogy egy páran közületek ismerik.

A lista alapján nem meghatározható, hogy mely iroda mekkora játékosbázissal rendelkezik, s nem létezik az a weboldal mely hasonló információt tartalmazzon. Csak elmélkedni lehet a továbbiakban is, hogy kb. ki mennyivel rendelkezik.

Továbbra is állítom, hogy a Bet365, Unibet, Sportingbet, Bwin négyes rendelkezik a legtöbbel.

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2015, 10:54:50
A listás dolgot kielemeztük a tegnap privátban Scoo-val. Kérésére nem közlöm a weboldal címét, de biztos vagyok benne, hogy egy páran közületek ismerik.

A lista alapján nem meghatározható, hogy mely iroda mekkora játékosbázissal rendelkezik, s nem létezik az a weboldal mely hasonló információt tartalmazzon. Csak elmélkedni lehet a továbbiakban is, hogy kb. ki mennyivel rendelkezik.

Továbbra is állítom, hogy a Bet365, Unibet, Sportingbet, Bwin négyes rendelkezik a legtöbbel.
Nem letezik, hogy akar egy irodanak is megerne kozzetenni publikusan a felhasznaloi megoszlasat olyan orszagok (piacok) kozott, ahol jelen vannak - ezert voltam szkeptikus evvel a listaval. Ilyet nem hogy elolunk, de ugye a versenytarsak elol is titkolni kell - kiveve ha az aktualis negyedeves uzleti beszamloljuk resze. Utana felvetul a kerdes, hogy mi alapjan keszul akkor a lista es megis kinek erne meg bennfentes marketing infokat adni-venni. Mindegy.
A kepen amugy is torzit rengeteget, hogy sokan egyes helyekre csak pokerezni regelnek, nekem eszemben sem volt pl. a 888-on vagy a Ladbrokes-on fogadni soha.

Idézetet írta: junglefever Dátum március 24, 2015, 12:32:51
Nem letezik, hogy akar egy irodanak is megerne kozzetenni publikusan a felhasznaloi megoszlasat olyan orszagok (piacok) kozott, ahol jelen vannak - ezert voltam szkeptikus evvel a listaval. Ilyet nem hogy elolunk, de ugye a versenytarsak elol is titkolni kell - kiveve ha az aktualis negyedeves uzleti beszamloljuk resze. Utana felvetul a kerdes, hogy mi alapjan keszul akkor a lista es megis kinek erne meg bennfentes marketing infokat adni-venni. Mindegy.
A kepen amugy is torzit rengeteget, hogy sokan egyes helyekre csak pokerezni regelnek, nekem eszemben sem volt pl. a 888-on vagy a Ladbrokes-on fogadni soha.

Az illető weboldalon akár te is, barátod, ismerősöd is elmondhatja, hogy "ő hol játszik". Ez alapján kialakítottak egy toplistát. Ezen kívül követik az irodák látogatottsági adatait (bár szerintem egyáltalán nem teljesek ezek az adatok) az Alexát használva, s ezek alapján is jön egy toplista, hogy melyek a leglátogatottabb irodák, világviszonylatban.

Nem állitólag, hanem tényleg be vannak jegyezve a tőzsdére, és nem csak ők. Unibet, WilliamHill, Sportingbet és még mások is.


Szerintem rohadt nagy marhaságot kérdezek, de szerencsére nem ismertek személyesen, így meg merem kérdezni. Lehetséges az, hogy a UPC blokkolja az iPoker hálózatot? 1-2 perc játék után egyszerűen elmegy az internetem. Ha nem használom az iPoker-t, akkor viszont semmi gond sincsen az internetemmel. Vagy ha nem a UPC blokkolja, akkor mi lehet a gond?