Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 30, 2015, 21:23:49
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet kikerülni, hogy ne magyar IP-t használjak? Van erre valami megoldás? Köszönöm az infót, ha van valakinek! Olyanok nem érdekelnek, hogy menjek külföldre oszt jó van.

Ugyan az a módszer mint az irodáknál: vpn, zenmate használata. Itt alternatív cím nem lesz.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 30, 2015, 21:23:49
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet kikerülni, hogy ne magyar IP-t használjak? Van erre valami megoldás? Köszönöm az infót, ha van valakinek! Olyanok nem érdekelnek, hogy menjek külföldre oszt jó van.

http://szabad-internet.com/

Hogy semmi gond ne legyen a tippjátékokkal kapcsolatban melyik ország IP - én keresztül használjuk az oldalt?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum június 30, 2015, 22:18:24
Hogy semmi gond ne legyen a tippjátékokkal kapcsolatban melyik ország IP - én keresztül használjuk az oldalt?

Kazahsztán. Az tuti jó.  :ok:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum június 30, 2015, 22:18:24
Hogy semmi gond ne legyen a tippjátékokkal kapcsolatban melyik ország IP - én keresztül használjuk az oldalt?
Az oldal tulajdonosait ez nem érdekli :)

Ööö... akkor ha kimegyek a 3 gyerekemmel, meg az asszonnyal a szivárvànyos prájdra akkor az jó, államilag támogatott ezt lehet reklámozni. Ha viszont kiposztolom a pofakönyvemre valamelyik iroda reklàmját le is csukhatnak. Már értem, mesélj még.

Idézetet írta: Alibi Dátum július 01, 2015, 07:07:06
Ööö... akkor ha kimegyek a 3 gyerekemmel, meg az asszonnyal a szivárvànyos prájdra akkor az jó, államilag támogatott ezt lehet reklámozni. Ha viszont kiposztolom a pofakönyvemre valamelyik iroda reklàmját le is csukhatnak. Már értem, mesélj még.

3 évre ráadásul... nonszensz komolyan mondom...

Kinyirsz valaki azert nem kapsz annyit  :D Mondjuk itt masrol van szo, itt belekophetunk Vajnaek levesebe, amit "termeszetesen" meg kell torolni.  :-X

És ha a mai naptól kezdve magyar ip rő lépek be és tippelek akár egyszer is akkor nem részesülhetek nyereményben ha skerül nyerni egy tippversenyt ?


Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 01, 2015, 13:50:29
Nincs ilyen kikötés.

Itt olvastam
a magyarországi szabályoknak megfelelvén július 1. után azon személyek akik Magyarországról (magyar IP-t használván) lépnek be weboldalunkra csak egy korlátozott/cenzúrázott tartalmat fognak találni. Ez vonatkozik úgy a szponzorizált játékokra, mint az ajánlatokra is.

jó napot azt olyan kérdesem lenne mult honnapba 3 helyen végeztem és hogyan tudom meg kapni a nyereményt

Idézetet írta: techno81 Dátum július 01, 2015, 17:43:37
jó napot azt olyan kérdesem lenne mult honnapba 3 helyen végeztem és hogyan tudom meg kapni a nyereményt
Dicsértessék! Gondolom a bet365 ligában elért 3. helyezésért járó díjra gondolsz. Azt, sajnos sehogy sem fogod megkapni. Minimum 15 fogadást kell elhelyezni az adott hónapban. Neked csak 12 volt. Tessék legközelebb elolvasni a szabályzatot!

Cenzurazott tartalom alatt az értjük , hogy nem látod a játék összes részét, pl. a játék tamogatojat, illetve az általuk ajánlott nyereményeket, követelményeket. A játékot elered, hasznalhatod. De nem ajanlhajtjuk neked, hogy regisztralj vagy fogadj min 1szer valamilyen szorzon. Így lehetséges, hogy nem felelsz meg a kovetelmenyeknek és ezért nem írják majd jóvá a nyereményt a szponzorok. Persze, ha mondjuk más országból megnézed a feltételeket, akkor be is tudod tartani. Kucifantos egy kicsit.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum július 01, 2015, 16:44:42
Itt olvastam
a magyarországi szabályoknak megfelelvén július 1. után azon személyek akik Magyarországról (magyar IP-t használván) lépnek be weboldalunkra csak egy korlátozott/cenzúrázott tartalmat fognak találni. Ez vonatkozik úgy a szponzorizált játékokra, mint az ajánlatokra is.

Cenzúrázott tartalom vár rád, igen. De ezt, hogy kötöd össze azzal, hogy a te magyarországi IP-d megegyezik máséval, s ez neked hátrányos lesz a tippjátékban.  :D