Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 21, 2014, 00:04:33
Nem muszáj megcsinálni. MIért akarod megcsinálni ezeket?
Vip tag lettem, egy másik oldalon volt egy promoció, 1% cash back 2000euró pénzmozgatás után. Ezt az összeget teljesítettem bőven valószínűleg szintett lépek még a következő hónapokban. Csak hogy loyalty cluban termsben van egy pont  (You must have a full Skrill account.) 9-10 nap telt el mióta vip lettem és a pontjaim nem jelentek meg. Ezért kényszerből kellene nyítnom  bankszámlát ha csak 1-2 hónapra is.

Tudtok valamit mondani a telefonos supportról? Mennyire kell jól tudni angolul, hogy megértesd magad?

Hali!

Egy kérdésem lenne..
Minden hitelesítés megtörtént, többször volt már be-és kifizetésem is, de ma a kaptam egy ilyen sms-t:
Please verify your mobile number in your "profile" with tis verification code: xxxxx   

Értem mit akarnak de kb 5 percig keresgéltem az oldalukon, de sehol nem találtam hová lehetne beírni a kódot amit küldtek... Van egy olyan fül hogy verifycation de ott minden kivan pipálva hogy már megtettem.. Megtaláltam a telefonszámom is de ott sehol sincs olyan opció hogy hitelesítés, csak edit..

Tudna valaki egy képet csatolni?, vagy leírni hova lehet beírni a kódot?

Előre is köszi.

Bankkártyát akarok kiszedetni a skrillről, írtam a supportnak:

Ez jött: "if you still wish to remove your credit/debit card from your Skrill account, please note that you can do it through the Cards and Bank Account Section of the account."

Hát ebben a menüben aztán nincs semmilyen remove opció. Vagy én nem látom?

Nálam bankkártya csak 1 van most hozzáadva , de bankszámla van több is és amelyik nem primary annál megjelenik a remove.
Magyarán adj hozzá egy másik kártyád tedd meg elsődlegesnek majd a másik törölhetővé válik.

Idézetet írta: pukk Dátum február 24, 2014, 14:19:34
Nálam bankkártya csak 1 van most hozzáadva , de bankszámla van több is és amelyik nem primary annál megjelenik a remove.
Magyarán adj hozzá egy másik kártyád tedd meg elsődlegesnek majd a másik törölhetővé válik.

Köszi, sejtetettem, hogy valami ilyesmi manőver kell.

Helló,

Akadt egy kis gondom...a következő történt:

Bet365-re beregisztráltam és a skrill-re is, mert arról tudtam csak befizetni...
A befizetéshez elég volt a bankszámla számom is (OTP-s), majd pár na múlva kikértem a nyereményem a Bet-ről...
Miután a skrill számlámra megérkezett a pénz, kiakartam azt kérni, de ahhoz, hogy ki tudjam kérni előbb meg kellet csinálnom a verificationt, de hiába rendeltem hozzá a bankkártyámat (OTP Mastercard, amin pénz is volt) letiltotta a skrill...

A gondom most az, h nem tudok Bet-ről kikérni pénzt...

Valakinek van vmi ötlete, h mi lehet a gond és hogyan tudnám kikérni a pénzem Bet-ről?

Előre is köszi a választ

Idézetet írta: sportfogadas7 Dátum február 24, 2014, 18:39:53
Helló,

Akadt egy kis gondom...a következő történt:

Bet365-re beregisztráltam és a skrill-re is, mert arról tudtam csak befizetni...
A befizetéshez elég volt a bankszámla számom is (OTP-s), majd pár na múlva kikértem a nyereményem a Bet-ről...
Miután a skrill számlámra megérkezett a pénz, kiakartam azt kérni, de ahhoz, hogy ki tudjam kérni előbb meg kellet csinálnom a verificationt, de hiába rendeltem hozzá a bankkártyámat (OTP Mastercard, amin pénz is volt) letiltotta a skrill...

A gondom most az, h nem tudok Bet-ről kikérni pénzt...

Valakinek van vmi ötlete, h mi lehet a gond és hogyan tudnám kikérni a pénzem Bet-ről?

Előre is köszi a választ

Először is: a skrill bankkártya hitelesítésnél elszúrhattad 3* azt az összeget, amit a skrill levont a kártyád azonosításához. Ezt az összeget a skrill által levont valutában kell megadni és ezt a bankszámlakivonatról kell megnézni eurocentre pontosan.

A bet365-ről bank wire transferrel 28 naponként ingyenesen hazahúzhatod a pénzt, csak meg kell adni az adott panelben a szükséges IBAN, SWIFT kódokat és a Bank nevét és címét. De mivel skrilles befizetésed volt ezért a supportnak írnod kell, hogy bank wire ben kéred a lóvét.

Skrill directtel hogy az istenbe lehet befizetni? Minden símán ment, a kódokat beírtam ami éppen kellett, erre az utolsó pillanatban kiírja hogy az idő limit lejárt vagy mi... -.- pedig mindent rögtön írtam befele... mi lehet a probléma? :S

Vigyázzatok adathalászat, aki kapott ilyen emailt ne lépjen be...


Dear xxxxx,

We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 4th of March, 2014.

This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 4th of March, 2014 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

Click Here to Complate Process

Enjoy using Skrill (Moneybookers)!

Best wishes,

Skrill (Moneybookers)

Idézetet írta: csatarid Dátum február 27, 2014, 20:02:58
Vigyázzatok adathalászat, aki kapott ilyen emailt ne lépjen be...


Dear xxxxx,

We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 4th of March, 2014.

This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 4th of March, 2014 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

Click Here to Complate Process

Enjoy using Skrill (Moneybookers)!

Best wishes,

Skrill (Moneybookers)


Ma nekem is jött, az ál-neteller meg már hetek óta bombázz ilyenekkel.

Az emailcím szerepel címzettként a nevünk helyett.
Ez mindig gyanús, mivel a szolgáltató tudja a teljes nevünket, míg az emailcímünk sok helyen foroghat.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2014, 20:08:41
Ma nekem is jött, az ál-neteller meg már hetek óta bombázz ilyenekkel.

Az emailcím szerepel címzettként a nevünk helyett.
Ez mindig gyanús, mivel a szolgáltató tudja a teljes nevünket, míg az emailcímünk sok helyen foroghat.

Ilyen levelet küldött tegnap a Skrill. Gmail fordítóval fordítva.

Kedves xxxx xxxxxxx, (itt a teljes nevem)

Tartsa magát biztonságban.

Felhívjuk figyelmét, hogy Skrill és képviselői soha nem kéri, hogy felfedje a jelszót telefonon vagy e-mailben. Kérjük, azt is biztosítja, hogy csak adja meg a felhasználónevet és a jelszót a valódi Skrill honlapján www.skrill.com . Ha látsz valami gyanúsat forduljon Skrill Help csapat.

Köszönjük, hogy a Skrill!

A Skrill csapat
*******************************

Skrill Ltd., London, regisztrált Angliában és Walesben nincs 4260907.
Székhely: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB, Egyesült Királyság.
Engedélyezett a Pénzügyi magatartási Hatóság (FCA) az elektronikus pénz Szabályzat 2011 az elektronikus pénz kibocsátásához.




Idézetet írta: csatarid Dátum február 27, 2014, 20:02:58
Vigyázzatok adathalászat, aki kapott ilyen emailt ne lépjen be...


Dear xxxxx,

We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 4th of March, 2014.

This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 4th of March, 2014 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

Click Here to Complate Process

Enjoy using Skrill (Moneybookers)!

Best wishes,

Skrill (Moneybookers)


Nekem is megjött..  :bash:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 28, 2014, 05:31:13
Nekem is megjött..  :bash:

Én be is léptem 2x is sajnos hogy mi a fene ez???  Persze aztán utána jártam és egyből jelszót változtattam.
:noway:

Idézetet írta: csatarid Dátum február 28, 2014, 11:03:49
Én be is léptem 2x is sajnos hogy mi a fene ez???  Persze aztán utána jártam és egyből jelszót változtattam.
:noway:

Én a netelleresre buktam rá. Nézess rá az accountnál használt bankkártyádra is, mert nekem azt is újat kellett gyártatni. Még jó hogy a raiffaisen egyből hívott hogy visszaélés gyanús dolgok történtek a kártyámmal...