Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában


Hát ez fantasztikus, Isten is bottal ver...  ;D
Tegnap meg ma befizetni akartam egy irodába Skrillen keresztül úgy, hogy ha a Skrillen nincsen pénz, akkor bankkártyás azonosítással a számlámról vesz le pénzt. Erre sms jön, hogy sikeres kártyás vásárlás, banknál levonva. Az irodánál nem jelent meg a pénz, azt mondták, hogy ők nem kapták meg, törölve lett a tranzakció, netbankba semmi nyoma nincs a tranzakciónak, Skrillen pedig "in progress". Na ilyenkor mit csináljon az ember. Ha Skrillnek írok több hét mire válaszolnak, OTP-nél meg nem igen tudnak segíteni, ha semmilyen tranzakció nincs az előzményeimben, mit tudnának mondani....
Jó ez a Skrill meg napjaink elektronikus világa, hogy gyorsan el lehet intézni mindent, de ha gebasz van, akkor nagyon megszívja az ember.

Valaki, v. valakik, nagyon visszaéltek a skrillel, az unibet már le is vette, ezt a befizetési módot :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Nem csak skrillt vette le, hanem az összes webpénztárcát. És valószínűleg csak nekünk magyaroknak elérhetetlen(UK oldalon fenn van)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 13, 2014, 16:28:59
Valaki, v. valakik, nagyon visszaéltek a skrillel, az unibet már le is vette, ezt a befizetési módot :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Amiről itt szó volt, az a Skrill "átverése", ebből nem érzékelnek semmit az irodák, ők ilyenkor megkapják a pénzt rendesen a Skrilltől.

Az unibetes tiltás összefügghet a magyarországi blokkolással (egyre többen játszanak nem magyar IP-ről) vagy éppen azzal is, hogy eddig a különböző pénztárcák illetve befizetési módok között nagyon kedvező feltételekkel lehetett "áramoltatni" a pénzt az unibet beiktatásával. 
Persze tágabb értelemben ezeket is tekinthetjük visszaélésnek.

Az egyik Skrill számlámon volt most egy ellenőrzés: Belépéskor nem engedett, kattintani kellett, így emailben küldtek egy linket. Emailben rákattintottam a linkre, ekkor küldtek a megadott telefonszámra egy hatjegyű sms kódot, azt be kellett írni az adott helyre, ekkor kellett megadni egy új jelszót kétszer.

Még szerencse, hogy nem kamu szám volt megadva. Figyeljetek rá, hogy valós telefonszám legyen beírva.

Kíváncsi vagyok, hogy a többi számlán is lesz-e ilyen.

Nekem ilyen már volt. Régi számot adtam meg anno azt nem változtattam meg.
Néztem én is mondom kössz, arra küldhetitek.
Írtam vip supportnak ID meg ilyeneket elkűldtem fél óra múlva kűldte a pass.-t.

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 10, 2014, 23:22:40
és te most erre büszke vagy, az ilyen fasszopók miatt kezelik úgy a magyarokat, hogy cigány csaló banda...

Hé veréb gyerek.

" Tisztánlátás végett". Így kezdtem. Értő olvasás. Általános iskola-alsó tagozat. Látom nekedt kimaradt. Hol látsz te itt büszkeséget, esetleg felhívást, hogy valaki ezt csinállja, vagy egyáltalán, hogy ezt én megcsináltam? Azért mert a birtokomba került két papír?!
De legközelebb feltételes módban írok, hogy egy ilyen gyökér mint te megértsd!

http://index.hu/gazdasag/bankesbiztositas/2014/07/22/bankkartyacsalas/
E cikk íróját is fasszopónak tartod, mert leírja amit hallott-látott?

Kérdés volt a fórumon ez a dolog, nem volt teljesen tiszta mindenkinek, ezért én vettem a bátorságot és leírtam mindent a témáról amit tudok, és alátámasztottam 2 papírral.  Leírtam ezt a folyamatot, kiskaput, technikai hibát nevezzük bárhogy, amibe 1- véletlenül is belefuthatsz 2- akarattal is vissza tudsz vele élni.
Tudom sok a passzív/anonim olvasó a fórumon, és lehet köztük néhány csibész, akinek ez ötletet adhat. De istenem hány tévé sorozatban láthatjuk, hogy hogy is kellene drogot csempészni, vagy milyen egy "tökéletes gyilkosság".

Ennyi pont

Akkor most teszem fel a kérdést, megbízható még a Skrill? Érdemes még oda pénzt betenni ill. ott tárolni?
Köszike

Persze hogy megbízható. Egyedül az ügyfélszolgálatuk gyenge, egyébként nem lehet rájuk panasz.

Ne egymást szivassátok itt, nem erre való. kozser által feltöltött képek hasznosak, lehet látni mi történhet. Ennyi, nem kell egymásnak ugrani na!

#1675 augusztus 15, 2014, 16:17:19, Fityer
Sziasztok!

Levonták a skrilles érvényesítő összeget a bankszámláról EUR-ban. de a a skrilles USD-ban kéri.
Tud segíteni abban valaki, hogy hogyan lehet átszámolni, vagy átváltani vagy kicserélni a pénznemet?

Köszi

Idézetet írta: Fityer Dátum augusztus 15, 2014, 16:13:31
Sziasztok!

Levonták a skrilles érvényesítő összeget a bankszámláról EUR-ban. de a a skrilles USD-ban kéri.
Tud segíteni abban valaki, hogy hogyan lehet átszámolni, vagy átváltani vagy kicserélni a pénznemet?

Köszi

A bankszámlád eurós? Nem szabad saját kútfőből átváltani. Nézd meg a tranzakció adatait. Ha USDben kéri, úgy is benne kell lennie. Ha nincsen, szerintem fordulj a skrill ügyfeleseihez. Vagy várj amíg egy nálam tapasztaltabb felhasználó ír véleményt.

Idézetet írta: Fityer Dátum augusztus 15, 2014, 16:13:31
Sziasztok!

Levonták a skrilles érvényesítő összeget a bankszámláról EUR-ban. de a a skrilles USD-ban kéri.
Tud segíteni abban valaki, hogy hogyan lehet átszámolni, vagy átváltani vagy kicserélni a pénznemet?

Köszi

A bankodat kéne megkérdezni a használt árfolyamról, ha az összeg nem szerepel a számlakivonaton.

Ha szerencséd van, egyből megmondják, esetleg ha felkészült az ügyintéző, elárulja, hol tudod visszanézni az árfolyamot.
Nekem is bonyolult volt kissé, mikor pár évvel ezelőtt beüzemeltem a számlámat, mivel az AXA forint számlámat terhelték, miközben az AXA nem is végez deviza műveleteket, így az átváltást végző Volksbank árfolyamát kellett megnéznem...

Pár nap múlva számlakivonaton meg kellene jelennie az eredeti eurós összegnek, a váltási kulcsnak és a levont összegnek.

Elfelejtettem a Skrilles jelszavam, majd sokszor rosszul írtam be, gondolom zároltak is. A normális jelszóemlékeztető sem működött ezek után. Végül pénteken a személyim másolatának az elküldését választottam, mint egyetlen utolsó megoldás. Mikorra várható, hogy válaszoljanak? Vagy valszeg nem is fognak, és feleslegesen csináltam ezt?

Sajnos új Skrillt sem tudok regisztrálni, mert az adataim már ott meg voltak adva, valótlan adatokkal meg hiába csinálnám.