Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában


Sziasztok!
Szeretném a véleményeteket kérni. Novemberben rendeltem egy skrill kártyát. A kártya és a PIN megérkezett de nem tudtam aktiválni a skrill oldalamon.
Az ügyfélszolgálat szerint dolgoznak rajta de napok óta semmi előre lépés. Járt már valaki így? Mi a teendő?? Mennyi idő kb mire használhatom a kártyámat?
Minden infót köszönök.

Idézetet írta: gabu Dátum december 21, 2014, 11:02:33
Sziasztok!
Szeretném a véleményeteket kérni. Novemberben rendeltem egy skrill kártyát. A kártya és a PIN megérkezett de nem tudtam aktiválni a skrill oldalamon.
Az ügyfélszolgálat szerint dolgoznak rajta de napok óta semmi előre lépés. Járt már valaki így? Mi a teendő?? Mennyi idő kb mire használhatom a kártyámat?
Minden infót köszönök.

Biztos vagy benne, hogy nem aktív a kártya?
Próbáld ki egy automatánál.
Nekem is azt írták, hogy aktiváljam - nem rég jött meg az új kártya - de az oldalon már egyből aktívnak írta.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 21, 2014, 12:25:03
Biztos vagy benne, hogy nem aktív a kártya?
Próbáld ki egy automatánál.
Nekem is azt írták, hogy aktiváljam - nem rég jött meg az új kártya - de az oldalon már egyből aktívnak írta.

Nálam is így volt. A honlapra belépve láttam, hogy aktív az új kártya, de akkor még meg sem érkezett.

Sziasztok!
Ha $-ban van sportfogadóoldalnál a pénzem, skrill pedig HUF, akkor milyen áron váltja át a $-t Forintra a skrill?
Mondjuk 250 Ft a $ akkor mondjuk kb 245-ért?
Ha bankkártyáról veszem le a pénzem akkor milyen díjak jelentkezhetnek?

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 22, 2014, 12:35:24
Sziasztok!
Ha $-ban van sportfogadóoldalnál a pénzem, skrill pedig HUF, akkor milyen áron váltja át a $-t Forintra a skrill?
Mondjuk 250 Ft a $ akkor mondjuk kb 245-ért?
Ha bankkártyáról veszem le a pénzem akkor milyen díjak jelentkezhetnek?
3% minden váltássnál.
Skrill kártyás pénz felvételnél ha $ kártya és skrill huf 2X 3%

Idézetet írta: roberrtto Dátum december 22, 2014, 12:35:24
Sziasztok!
Ha $-ban van sportfogadóoldalnál a pénzem, skrill pedig HUF, akkor milyen áron váltja át a $-t Forintra a skrill?
Mondjuk 250 Ft a $ akkor mondjuk kb 245-ért?
Ha bankkártyáról veszem le a pénzem akkor milyen díjak jelentkezhetnek?

Na, a neteller témában kezdtem válaszolni...

Kb. 240 ft-ot kapsz majd, mivel 3,99% a váltási költség.
A kp felvétel 1,8 euró, plusz itt is lesz egy váltás, mivel a kártyád euró vagy dollár elszámolású (amit választottál), viszont a skrilled forintos.
Ha nincs lehetőséged az automatánál megválasztani, hogy kinek az árfolyamán számoljanak, akkor itt is kb. 4%-ot fogsz bukni.
Összességében 4 és 10% közötti veszteséged lehet, mire kézhez kapod a forintodat.

Ha forint a skrilled, akkor egy sima utalással jobban jársz valószínűleg (2,95 euró a díja), különösen akkor, ha nagyobb összegről van szó.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 22, 2014, 12:39:01
3% minden váltássnál.
Skrill kártyás pénz felvételnél ha $ kártya és skrill huf 2X 3%

A "kiemelt" devizák közötti váltás 2,99% (USD,GBP,EUR,CAD,PLN), ha más is van a képben, akkor már 3,99. Ha meg csak az egyéb devizák érintettek (pl. forintról váltasz cseh koronára), akkor 4,99%.
Ez az alap, mindenféle vipség nélkül.

Mi ez a skrill limit hogyha sokat utalok ki be, akkor 90 napig nem lehet, hogy van ez pontosan?

Mostanában kifejezetten a beérkező pénzekről nem kapok meg a maileket, a spamek között sincs. Valaki tapasztalt hasonlót? Semmilyen beállításon nem változtattam.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 28, 2014, 13:20:43
Mostanában kifejezetten a beérkező pénzekről nem kapok meg a maileket, a spamek között sincs. Valaki tapasztalt hasonlót? Semmilyen beállításon nem változtattam.

Én kapok e-mailt, csak késve, az összeg megérkezése után 20-30 perccel. Éppen a supportnak akartam üzenetet írni, hogy nem kapok értesítést a beérkezett összegekről, már a küldés gombon volt a kurzor, amikor megjött az e-mail. Mintha érezték volna  ;D

Tudja valaki az emailcímüket? köszi!  :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 28, 2014, 13:20:43
Mostanában kifejezetten a beérkező pénzekről nem kapok meg a maileket, a spamek között sincs. Valaki tapasztalt hasonlót? Semmilyen beállításon nem változtattam.
Nyilvan az unnepi idoszak vagy szerver karbantartas miatt valami nem okes a rendszerben, en pentek ejjel kertem le penzt a bet365-rol, szombat reggel mar fenn volt a skrillemen, hazautaltam a tobbi ott levo manimmal egyutt es hetfo delelott mindez a bankszamlamra is megerkezett. Hat ora mulva aztan meg is kaptam az emailt hogy penzem jott a bet365-tol. Vegulis ket nap vagy felora mit szamit, ha vegul tenyleg megerkezik...

A késés nálam is megvan, de ez a legkevesebb. Ma biztonsági okok miatt zárolták a számlám. Hogy miért? Azt nem tudom...
Be tudok lépni skrillre, de befizetni sehova sem enged  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum december 31, 2014, 22:17:30
A késés nálam is megvan, de ez a legkevesebb. Ma biztonsági okok miatt zárolták a számlám. Hogy miért? Azt nem tudom...
Be tudok lépni skrillre, de befizetni sehova sem enged  :bash: :bash: :bash:

Hm, az érdekes. Írj nekik mindenképpen! A pénzt csak nem nyúlják le ami ott van fent!

Visa-ról fizetnék skrill-re,nem enged adatforgalmi hiba miatt!

Mit van ilyenkor?

Idézetet írta: Larsson Dátum január 01, 2015, 10:57:06
Visa-ról fizetnék skrill-re,nem enged adatforgalmi hiba miatt!

Mit van ilyenkor?


A visa-val van a problema,nem a skrillel:)