Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum december 31, 2014, 21:11:27
Tudja valaki az emailcímüket? köszi!  :ok:

[email protected]
Ide elvileg csak VIP tagok írhatnak, de legalább viszonylag hamar válaszolnak. Ha nem vagy VIP, egy próbát akkor is megér.

Idézetet írta: drogos Dátum december 31, 2014, 21:11:27
Tudja valaki az emailcímüket? köszi!  :ok:
Én ezen az emailok keresztül leveleztem velük:
[email protected]

Hali! Olyan kérdésem lenne, aki már igényelt bankkártyát, mennyi idö alatt érkezik meg?

Idézetet írta: 19nita74 Dátum január 03, 2015, 13:17:22
Hali! Olyan kérdésem lenne, aki már igényelt bankkártyát, mennyi idö alatt érkezik meg?

Én tavaly igényeltem, kb 10 nap alatt jött meg.

Gábor88888! Köszi a választ!

Valaki nyert valamit végül  a karácsonyi akció keretein belül?  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 05, 2015, 23:26:08
Valaki nyert valamit végül  a karácsonyi akció keretein belül?  :)

Úgy tudom majd később hozzák nyilvánosságra!:)

Idézetet írta: Larsson Dátum január 06, 2015, 08:33:13
Úgy tudom majd később hozzák nyilvánosságra!:)

Jaaa, akkor van még remény.  :D

Üdvözlet mindenkinek! Segítségre lenne szükségem! Régen kb. 1,5 éve utaltam a skrill-re (moneyb.). Nos most ismét szeretnék de az otp visszadobálja hogy valami nem oké. A skrillről néztem le az utalási adatokat. Az inernet directbankon belül a devizautalás konv. részen, a bankon kívüli utalást választottam. Kitöltöttem az adatokat, először az IBAN-ban aazt visszadobták, aztán az egyébb fület választottam, itt jött az üzenet, hogy végrehajtva, de rá egy napra sem látom a számaltörténetben sem, persze írtam a banknak is, de még nem válaszoltak. Persze lehet hogy nem jól csinálok valamit, vagy nem jó helyre írok adatot. A pontos utalás részleteit leírná valaki. Előre is köszönöm.

Idézetet írta: woker72 Dátum január 07, 2015, 21:00:32
Üdvözlet mindenkinek! Segítségre lenne szükségem! Régen kb. 1,5 éve utaltam a skrill-re (moneyb.). Nos most ismét szeretnék de az otp visszadobálja hogy valami nem oké. A skrillről néztem le az utalási adatokat. Az inernet directbankon belül a devizautalás konv. részen, a bankon kívüli utalást választottam. Kitöltöttem az adatokat, először az IBAN-ban aazt visszadobták, aztán az egyébb fület választottam, itt jött az üzenet, hogy végrehajtva, de rá egy napra sem látom a számaltörténetben sem, persze írtam a banknak is, de még nem válaszoltak. Persze lehet hogy nem jól csinálok valamit, vagy nem jó helyre írok adatot. A pontos utalás részleteit leírná valaki. Előre is köszönöm.
Kurva szarul csináltál mindent. Új számlaszámuk van, sima belföldi utalás. A skrilleden katt az utalás manual bank transferre, ott kiírja a számlaszámot. A közleménybe írd be az ID azonosítódat.

Oh köszi! Csak sima belföldi utalásként kezeljem, mintha csak a raifaisen-nek küldeném itthon?

És a kedvezményezett nevéhez be kell írni, hogy skrill ltd, raifaisen budapest?

Idézetet írta: woker72 Dátum január 07, 2015, 21:07:39
Oh köszi! Csak sima belföldi utalásként kezeljem, mintha csak a raifaisen-nek küldeném itthon?
Igen. És a következőre is Igen. Forint utalás, akkor is, ha euros a Skrilled.


Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. A Skrill azonosítónak a fórumon való rögzítésekor az e-mail-t és a nevet kell  megadni. Lehet hülye a kérdésem, de a név alatt a saját nevemet, vagy a Skrillnél kapott, és a jobb felső sarokban feltüntetett ID számot kell érteni. Nem szeretnék hibázni :) Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: grofApponyi