Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 12, 2015, 10:35:46
A skrill főleg arra jò, ha több irodánál van számlád, akkor gyorsan ès olcsón tudod közöttük mozgatni a pènzt.
Ha a skrilltől bankszámlára utalsz, az már költsègekkel jár, ìgy ilyen szempontból egy közvetlen iroda-bankszámla utalás általában jobban megèri.
Ilyen esetben maximum arra jó a skrill közbeiktatása, hogy a számládra nem közvetlenül egy fogadóirodátòl jön a pènz, bár többnyire a bukik is közvetìtőcègeket használnak az utalásokhoz.

Szòval túl sok haszna nincsen a skrill használatának, ha egyszerűen csak haza akarod utaltatni a teljes nyeremènyedet.
Az viszont èletszerű, hogy kivesszük skrillre a nyeremènyt, ahol már elèrjük skrilles bankkártyával is, illetve tudunk vele más irodáknál is játszani, aztán ha mègis kell a pènz egy rèsze, akkor a "maradèkot" utaljuk a bankszámlánkra.

Köszönöm a választ először is!

Szeretnék én is skrill számlát csinálni, ehhez kérném a segítséget, illetve azt hogy mit ajánlanátok az én esetemben:
Forint alapon van mind a három irodánál ahol játszom a számlám, úgyhogy a kérdésem az lenne, hogy a skrillt és a hozzá tartozó kártyát milyen pénznemre érdemes csináltatnom. Leginkább készpénzfelvételre és kártyás fizetésre használnám azzal az indokkal, hogy minél kevésbé lehessen látni honnan érkezik ez a fajta jövedelmem :)
Nagyjából végigfutottam az ezzel kapcsolatos fórumokat és arra jutottam hogy EUR skrill és EUR skrill card érné meg nekem a legjobban a fenti használat mellett.

Jól gondolom vagy van esetleg jobb megoldás is?

Melyik 3 irodánál van számlád?
Szerintem a legcélszerűbb ha ennél a három bukinál megváltoztatod a devizát euróba.
De ezt csak akkor tudod összehozni ha 0-ft az egyenleged náluk.

Sziasztok!

A fórumon új vagyok, de a sportfogadásban már régi. Skrill elérési probléma miatt érdeklődnék, hogy valakinek sikerül-e bármilyen módon (honlap, telefon, kártya vagy egyéb tranzakció) elérni őket? Nálam semmi nem megy :-(

Üdv: Adri

Hali! Nálam se jön be a weboldal. Gondolom karbantartás, és nem tarthat sokáig. Többször vissza kell nézni rá.

Köszi. Az a gáz, hogy a telefonos ügyfélszolgálatuk is elérhetetlen :-( Pénzt vennék ki a kártyámmal, kíváncsi leszek, hogy az menni fog-e.

Üdv: Adri

Én most próbáltam meg a belépést, és problémamentesen sikerült! :cya:

Továbbra is elérhetetlen a skrill! Másnak sikerül?

üdv, ebben a pillanatban jelentkeztem be, megy

Csak Zenmate-n keresztül jön be!
Mivan akkor ha Német IP vel jelentkezem be,vagy várjak?

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 19, 2015, 12:30:53
Továbbra is elérhetetlen a skrill! Másnak sikerül?

Hali! Sajnos nem tudok belépni, de ha ZenMate progi be van kapcsolva, akkor bejön az oldal és be is tudok lépni.
Ismered a ZenMate progit? Többféle külföldi IP címet tud adni. Nagyon egyszerű kis program.

Gond nélkül megy itt is. Még tranzakció is volt a délelőtt folyamán.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum augusztus 19, 2015, 12:39:44
Hali! Sajnos nem tudok belépni, de ha ZenMate progi be van kapcsolva, akkor bejön az oldal és be is tudok lépni.
Ismered a ZenMate progit? Többféle külföldi IP címet tud adni. Nagyon egyszerű kis program.

hello, érdekes... a skrill oldala bejön simán a böngészőben, be is tudok lépni, viszont a bet365 ablakában csak a zenmate progival, most fizettem be német IP-t szereti

Mi volt tegnap a probléma a skrillel, lehet tudni? Ma hajnali 4 óra körül kértem ki bet365-ön, de még nem jött meg, pedig mindig max 4-5 órát szokott igénybe venni. Ez normális, vagy 20.-a miatt van a késés, esetleg a problémájuk lehet az oka?

Skrill direct müködik másnál?
Igy szeretnék feltenni pénzt, de nem megy, már tegnap se ment...

Most ennyire problémás a Skrill vagy azóta már normalizálódott a helyzett? Alexthebest végül megjött a pénz?  :)