Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 20, 2017, 12:32:42
Ilyent hol írtak?


Nekem is írja. Konkrétan ezt :  Get €10 if you verify your account by 21 July 2017 - click here to get started.
Felkiáltójellel jelzi fent,ahogy a verifikálást is.

Am mi van akkor ha nem verifikálok? Törölnek mint annak a rendje?

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 20, 2017, 12:55:26

Nekem is írja. Konkrétan ezt :  Get €10 if you verify your account by 21 July 2017 - click here to get started.
Felkiáltójellel jelzi fent,ahogy a verifikálást is.

Am mi van akkor ha nem verifikálok? Törölnek mint annak a rendje?

Felhasználási feltételek nincsenek?

Nem láttam, de pont ezért kérdeztem rá hogy nekem kerülte-e el valami a figyelmem.
Az üzenetet meg belépés után láttad, az " account overwiew-ben " talán.

Más feltételt nem írtak. Email-ben is ugyanezt küldték szinte.

Más is kapott ilyet? Én nem rendeltem kártyát. Adathalász cucc?

We recently sent you a Skrill Prepaid Mastercard®. You can activate your new card quickly and easily via your online Skrill account.

Login, go to the "Skrill Prepaid Card" section and follow the onscreen instructions - your PIN will be displayed online upon activation. It only takes a few seconds.

   


ACTIVATE YOUR CARD NOW




If you have yet to receive your new card, please contact customer service here.

Hali!
Én is kaptam ilyent, de kártyát nem rendeltem. Téves lehet!

Helló!
Én is kaptam, én sem rendeltem kártyát.  :laugh:

Ilyenek mindig is voltak, és lesznek is. Ha a levél elején nincs ott a Dear megszólítás után a név, akkor az tuti hogy kamus.

Soundnak

Bátor dolog kitenni  printscrent a skrilledről, úgy hogy látszik  az emailed+azonosító számod..
:D

Egy jótanács mindenkinek, látom szoptok a kommunikációval:
felejtsétek el az e-mailt, ha akartok is valamit velük, és telefonáljatok. Simán megértik azt is, ha makogsz angolul, és pikpak intézkednek. Én anno nem adtam meg közleményt az utalásnál, irogattam egy hétig, semmi válasz nem jött. Felhívtam őket, fél órán belül jóváírták a pénzem. Egyszer meg e-mail címet/pénznemet akartam változtatni, de sehova sem jutottam irogatással. Telefonálgattam, 2 napon belül megvolt a fullos aktivált accom más e-maillel és pénznemmel.
Azt mondta az ügyintéző, hogy rengeteg olvasatlan e-mailjük van, nem tudnak velük normálisan haladni.

Legalább 1 hete elég nehézkesek a befizetéseim. Hiába írom be a tokenes 6 jegyű kódot, enter, tölt az oldal és újra ott vagyok.. Szóval semmi sem történik, gyakorlatilag befizetni nem tudok. /kipróbáltam direkt rossz kódot, akkor kiírja legalább, hogy nem jó../
Volt már annyi sikertelen próbálkozásom, hogy többször kért password resetet, de pl ellenőrzéseknél a bankkártyák utolsó 6 számjegyét kérte igazolásnak, és azokat sem fogadta el 1x sem, érthetetlen.

Mostanra már a skrill oldalát sem tudom elérni.

Access to account.skrill.com was denied

You don't have authorization to view this page.
HTTP ERROR 403

Bárkinek volt hasonlója, vagy hallott ilyenről?

Régen én is sokat szívtam a befizetéssel, de áttértem az utalásos módszerre és azóta semmi gondom nincs. El kell utalni az összeget a magyarországi bankszámlájukra hétköznap délután 4-ig, és másnap délután 5-7 között rajt a skrill-eden a pénz. Erről emailt is kapsz.

Idézetet írta: Tomikaa Dátum július 22, 2017, 12:37:17
Régen én is sokat szívtam a befizetéssel, de áttértem az utalásos módszerre és azóta semmi gondom nincs. El kell utalni az összeget a magyarországi bankszámlájukra hétköznap délután 4-ig, és másnap délután 5-7 között rajt a skrill-eden a pénz. Erről emailt is kapsz.
Nem a skrillre, a skrillről nem tudok befizetni.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 22, 2017, 12:44:45
Nem a skrillre, a skrillről nem tudok befizetni.
Jaaa, akkor bocs, félreértettem. Ez esetben nem tudok mit mondani, sose volt gondom a skrill-ről befizetni. Kérte a belépési adataim, email jelszó, aztán fizethettem is. De lehet ezért jó nekem minden: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3545.msg677242.html#msg677242

Fun fact: inkognitó módban sikerült elérnem az oldalt, "meglepő" módon ott minden verifikálást elfogadott már. Rá pár percre a rendes böngészőből is elértem újra az oldalt. Pedig komolyan, cookiek, cache stb mind törölve. Érthetetlen.
A skrill 1-tapet mindenesetre aktiváltam gyorsan a legtöbb irodához, mert ez az appos 6digites kód nem először viccelt meg. Ez utóbbit ajánlom azoknak, akiknek 2 lépcsős azonosítása van!