fjazej naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Dimitrov - Fucsovics

tipp:3.5 szett felett

Nem gondolom, hogy bármelyik játékos is tudna ezen a meccsen olyan stabilan játszani, hogy 3-0-ra verje a másikat, mindketten képesek meginogni fejben, tehát legalább 4, de szerintem 5 szettet is láthatunk majd.

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 03, 2020, 14:39:29
Dimitrov - Fucsovics

tipp:3.5 szett felett

Nem gondolom, hogy bármelyik játékos is tudna ezen a meccsen olyan stabilan játszani, hogy 3-0-ra verje a másikat, mindketten képesek meginogni fejben, tehát legalább 4, de szerintem 5 szettet is láthatunk majd.

2-3  :ok:

Shapovalov - Fritz

tipp:3.5 szett felett

Ezen a meccsen hatalmas csatára van kilátás, akár döntőszettig is mehetnek a felek, ahol talán Fritz juthat majd tovább.

Gunagzhou - Guangzhou R&F

tipp:3.5 gól felett

Óriási a különbség a két csapat között, szerintem simán meg lesz a 4 gól a találkozón.

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 04, 2020, 11:52:25
Gunagzhou - Guangzhou R&F

tipp:3.5 gól felett

Óriási a különbség a két csapat között, szerintem simán meg lesz a 4 gól a találkozón.

2-1   :noway:

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 02, 2020, 14:57:46
Auger-Aliassime - Murray

Tipp:Auger-Aliassime nyer

Hogy Murrayt hogyan fogjak osszerakni erre a meccsre, azt elkepzelni sem tudom. Ugye 0-2rol forditott Nishioka ellen, es ismet bebizonyitotta, hogy mekkora kuzdo, En szemelyszerint nagyon szurkolok Neki, de valoszinuleg itt a vege a US Open menetelesenek. A meccs utan mar lepni alig tudott a skot, ugy ult be a szekebe, hogy az szinte nekem fajt.. Csipoprotezissel nem egyszeru a tenisz, az nagyon latszott. Amiben bizhat Murray, az az, hogy mostani ellenfele is nagyon szenvedett az elso meccsen Monteiro ellen. A kanadai nagyon frusztralt volt, szinte minden elvesztett pont utan mutogatott valamit, vagy reklamalt.. Alakulhatott volna az a meccs maskeppen is, de vegul behuzta. Ha jobban tud majd koncentralni Murray ellen, akkor ezt a meccset hoznia kell a kanadainak.

3-0  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 04, 2020, 11:51:15
Shapovalov - Fritz

tipp:3.5 szett felett

Ezen a meccsen hatalmas csatára van kilátás, akár döntőszettig is mehetnek a felek, ahol talán Fritz juthat majd tovább.

3-2  :ok:

Auger-Aliassime - Moutet

tipp:Auger-Aliassime -1.5 szettről nyer

Ezt a meccset simán kell hoznia a kanadainak, és ha azt a játékát hozza, amit Murray ellen, akkor ez sima 3-0 lesz.

Fucsovics - Tiafoe

tipp:Marci nyer

Nagyon nehéz meccsen vannak túl mind a ketten, Marci egy mentális hulladék Dimitrov ellen tudott nyerni döntőszettben, Tiafoe pedig Millmant verte döntőszettben, de engem Marci játéka sokkal inkább meggyőzött, így mellette rakom le a voksom.

US Open live

Bautista-Agut - Pospisil (1.szett 4-4-nel)

Tipp:Pospisil nysr szettet

Elegge jo Pospisil most, egy szettet siman nyerhet.

US Open live

De Minaur - Khachanov (1.szett 2-1-nel)

Tipp:De Minaur nyer

Az ausztral jobban porog, Kacsa meg egy serult Sinnert is alig tudott megverni, ugyhogy ma vege az orosz US Open szereplesenek.

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 05, 2020, 12:11:16
Auger-Aliassime - Moutet

tipp:Auger-Aliassime -1.5 szettről nyer

Ezt a meccset simán kell hoznia a kanadainak, és ha azt a játékát hozza, amit Murray ellen, akkor ez sima 3-0 lesz.

3-0  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 05, 2020, 12:12:48
Fucsovics - Tiafoe

tipp:Marci nyer

Nagyon nehéz meccsen vannak túl mind a ketten, Marci egy mentális hulladék Dimitrov ellen tudott nyerni döntőszettben, Tiafoe pedig Millmant verte döntőszettben, de engem Marci játéka sokkal inkább meggyőzött, így mellette rakom le a voksom.

0-3  :noway:

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 05, 2020, 19:02:57
US Open live

Bautista-Agut - Pospisil (1.szett 4-4-nel)

Tipp:Pospisil nysr szettet

Elegge jo Pospisil most, egy szettet siman nyerhet.

2-3  :ok:

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 05, 2020, 19:05:49
US Open live

De Minaur - Khachanov (1.szett 2-1-nel)

Tipp:De Minaur nyer

Az ausztral jobban porog, Kacsa meg egy serult Sinnert is alig tudott megverni, ugyhogy ma vege az orosz US Open szereplesenek.

3-2  :ok: