X-Faktor/Megasztár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 11, 2010, 09:44:39, Cesc18
na szóval...

Veca elég szarul van, konkrétan fullra elment a hangja. szerdán volt a közös felvétel, és csak tátogott, mert nem tudott énekelni.
Kérdéses m lesz vele ma... mert egyrészt ugye a nézők döntenek, és már 1 szer párbajozott, és ha most is rossz dalt választ, ráadásul hang nélkül, akkor simán benne lehet az utolsó kettőben. Persze innen még a zsűri dönt, és nagy esélyes bárki ellen, de ha a zsűri úgy ítéli meg, mert ugye ők vannak vele sokat, hogy vmi olyan betegséget kapott el, ami 2-3 hétig is eltarthat, akkor simán kiszavazhatják...akkor nem tudnak vele mit kezdeni.

És arra, hogy most Veca esik ki, 35 ös az odds a BetClick en!!! (tegnap még csak 22 volt) szóval ez elég durva.
További oddsok kiesőre:

Norbi 1.40
Tomi 4.75
Kati 10
Csaba 20
Nikolas 300

Norbi 1.40? WTF? az egy dolog hogy még nem párbajozott, meg nem is az ének tudása miatt van itt, de például facebookon neki van a legnagyobb rajongótábora, 130.000 körül, míg például Vecának "csak" 60.000 körül...

Szóval én most nagyon nem értem ezt a betClick et, olyan oddsok vannak hogy beszarok. 1.40 Norbi tényleg WTF... elmúlt napokban nézegettem és brutális változások vannak, érdekes...

vélemények pls :D

#1 november 27, 2010, 18:09:47, stdavid
Múltkori adást nem néztem, de ezt nem értem én se :D

Olyan nincs akkor már, hogy NEM Király L Norbi esik ki?

Gondolom csak BetCliccen lehet erre fogadni, Unibeten nem nagyon találtam pedig v 8 országban lehet Tv Show kategóriában fogadni.

Azért ezt a részét ne felejtsd el a dolgoknak:

"A "különleges fogadások" szabályai különböznek a "fix nyereményszorzós" fogadás szabályaitól. Akárcsak a turf fogadások esetén, a speciális fogadásoknál a nyeremények kiszámítása a fogadás lezárása után történik, a fogadók által a különböző lehetőségekre feltett összegek ismeretében. A "különleges fogadások" részben látható oddsok "lehetséges nyereményszorzók"; kérjük, vegye figyelembe, hogy a lehetséges nyeremények csak tájékoztató jellegűek, és jelentősen eltérhetnek az esemény lezárása után kiszámolt nyereményszorzóktól.

A BetClic egy esemény eredményének nyilvánossá válását követően fenntartja magának a jogot az eseményre feltett összes fogadás érvénytelenítésére. A BetClic ilyen döntése mindig végleges. "

Hiába rakod te meg 34-es pénzért ha a végén véletlen kiesik akkor meg megmondják, hogy 1,5x-ös pénzt kapsz. Volt már ilyen, nagy faszság ez az egész, rablás :)

Szerintem lesz hangja Vecának. Ugyan nem tudom mi a pontos diagnózis, de a Megasztárban Gusztos Bence betegedett le (lázas volt és a torkával is volt gond) az élő adás előtt két nappal és pénteken már semmit nem lehetett ebből észrevenni a hangján.  Ha Vastag Tamás lesz az utolsó kettőben, akkor neki meg csak Király L. Norbi ellen lenne sansza (akinek egyébként minimális esélye van a párbajra), mert a többi rivális messze jobb nála. Sok fog múlni most is a dalválsztáson. Én Vastag Tamást tenném kiesőnek, csak az tart vissza, hogy kétszer egymás után még senkinek nem kellett párbajoznia...

Ki lesz a Megasztár végső győztese?

Szíj Melinda  1,01  :D
Kállay-Saunders András  4,00
Tolvai Renáta  4,00
Kökény Attila  4,00


Ki lesz az X-Faktor végső győztese?

Vastag Csaba 1,08  :D
Janicsák Veca  5,00
Vastag Tamás  5,00
Takács Nikolas  5,00
Király L. Norbert  5,40

A BetClick-nél már tudnak valamit? ::)

Idézetet írta: rosco Dátum november 30, 2010, 17:45:59
Ki lesz a Megasztár végső győztese?

Szíj Melinda  1,01  :D
Kállay-Saunders András  4,00
Tolvai Renáta  4,00
Kökény Attila  4,00


Ki lesz az X-Faktor végső győztese?

Vastag Csaba 1,08  :D
Janicsák Veca  5,00
Vastag Tamás  5,00
Takács Nikolas  5,00
Király L. Norbert  5,40

A BetClick-nél már tudnak valamit? ::)

Ezek az oddsok azok alapján vannak, hogy a fogadók kire tettek többet.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 27, 2010, 18:12:30
Hiába rakod te meg 34-es pénzért ha a végén véletlen kiesik akkor meg megmondják, hogy 1,5x-ös pénzt kapsz. Volt már ilyen, nagy faszság ez az egész, rablás :)

OFF: Ez pool-betting, csak nem tudom miért nem igy nevezték el. Volt arról szó, hogy ilyesmi fogadásokba akármit be lehetne tenni a BetClicre, még azt is, hogy ki fogja megnyerni nálunk a tippjátékot. Ne lepődjetek meg, ha ilyesmi megjelenik majd a betclicen :P

#7 november 30, 2010, 18:03:34, rosco
Idézetet írta: sparco Dátum november 30, 2010, 17:48:53
Ezek az oddsok azok alapján vannak, hogy a fogadók kire tettek többet.

Így már értem. 8) A Megasztárban egyébként szerintem Tolvai Renáta fog kiesni (valószínűleg Kállay-Saunders Andrással lesznek az utolsó kettőben), kb két órával ezelőtt 1.85-ös odds volt a nagyváradi csajra, most 1.38. ;D De a nagy oddsingadozásra sparco hozzászólása megadja a választ. Egyébként ezekre a bulvár eseményekre nem is érdemes fogadni, ab_aevo leírta, hogy miért és alá tudom támasztani. De azért érdekességnek bemásoltam. ;D

Idézetet írta: rosco Dátum november 30, 2010, 18:01:02
Így már értem. 8) A Megasztárban egyébként szerintem Tolvai Renáta fog kiesni (valószínűleg Kállay-Saunders Andrással lesznek az utolsó kettőben), kb két órával ezelőtt 1.85-ös odds volt a nagyváradi csajra, most 1.38. ;D De a nagy oddsingadozásra sparco hozzászólása megadja a választ. Egyébként ezekre a bulvár eseményekre nem is érdemes fogadni, ab_aevo leírta, hogy miért és alá tudom támasztani. De azért érdekességnek bemásoltam. ;D

Tegnap amikor néztem 1.08 volt Tolvai Renire, hogy kiesik... :) Azt nem értem, hogy akkor miért emelkedett meg? Elkezdtek másra fogadni?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 30, 2010, 18:09:13
Tegnap amikor néztem 1.08 volt Tolvai Renire, hogy kiesik... :) Azt nem értem, hogy akkor miért emelkedett meg? Elkezdtek másra fogadni?

:o:  Ez egy nagy átba**ás. ;D

Tök mindegy kire fogadsz, milyen oddson, a végén ha nyersz úgyis 1,01-el számolják majd el.

Aztán még pofázni sem pofázhatsz, mert nem tudod melyik versenyzőre mennyi zseton folyik be!

A legmocskosabb fogadási forma, messziről kerüljétek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 30, 2010, 20:46:51
Tök mindegy kire fogadsz, milyen oddson, a végén ha nyersz úgyis 1,01-el számolják majd el.

Aztán még pofázni sem pofázhatsz, mert nem tudod melyik versenyzőre mennyi zseton folyik be!

A legmocskosabb fogadási forma, messziről kerüljétek.

Akkor velem még korrektek is voltak. :D Szerdán fogadtam Giorgio kiesésére 1.72-es oddson és 1.48-al írták jóvá pénteken, ami azért csak jobb mint az 1.01. ;D

A pool-bettingnek a hátránya csak annyi, hogy nem azon az oddsot veszik figyelembe amelyen megfogadtad az illető eseményt, hanem a végső oddsot, ahogy alakul a fogadás.

Idézetet írta: rosco Dátum november 27, 2010, 19:01:35
Ugyan nem tudom mi a pontos diagnózis, de a Megasztárban Gusztos Bence betegedett le (lázas volt és a torkával is volt gond) az élő adás előtt két nappal és pénteken már semmit nem lehetett ebből észrevenni a hangján.

Helyesbítés: Szeleczki Dávid. Ezt mindenképp javítani akartam, hogy hülyeség azért ne maradjon az archívumban. :great: ;D

Az X-Faktorban tovább él a tendencia: kétszer egymást követően még senkinek nem kellett párbajoznia. 8) Umek pedig néhány hete megmondta, hogy majdan lesz egy Vastag - Vastag párbaj, ami ma meg is valósult. :coolsmiley: :great:

Talán ma kiesik Szíj Melinda. A legutóbbi klubkoncerten már kifütyülte a nézősereg és remélem, hogy az eddigi szavazóbázisának egyre több tagja is belátja, hogy nem ő a legjobb énekes a még versenyben lévő három Megasztár-jelölt közül és, hogy a győri versenyző személyisége miatt alkalmatlan a sztár szerepre. Ha ma nem ő kapja a legtöbb szavazatot, szerintem garantált a kiesése, mert a zsűri Kökény Attilát és Tolvai Renátát is jobban preferálja nála. Jelenleg 2.45-ös oddson (persze ez még nagyon képlékeny) kínálja a BetClick Szíj Melinda esetleges mai búcsúját. A játék kedvéért egy kisebb összeget nálam megér.