X-Faktor/Megasztár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi a megállapodás a Nikolas lemezcége és az RTL között? Ha nyer indulnak a teherautók a CD-i vel a boltokba. Szabály szerint és a szerződés szerint nem is indulhatott volna.

VASTAG CSABI NYERTTTTTTTTTTTTT!
Juhúúúúúúúúúúúúúúúú


Idézetet írta: netep Dátum december 19, 2010, 21:26:48
Mi a megállapodás a Nikolas lemezcége és az RTL között? Ha nyer indulnak a teherautók a CD-i vel a boltokba. Szabály szerint és a szerződés szerint nem is indulhatott volna.

Kifejtenéd bővebben? Milyen CD ,stb...


Én ezt nem tudtam,de ennek ellenére sem volt szimpi a gyerek. Így még jobban örülök,hogy Vastag Csaba nyert...remélem nem derül ki róla semmi,és ez most tényleg népakarat volt,hogy ő nyert.
Ezt a Nikolast meg tényleg nem is szabadott volna hagyni elindulni.

Idézetet írta: Vinny Dátum december 20, 2010, 12:26:24
Én ezt nem tudtam,de ennek ellenére sem volt szimpi a gyerek. Így még jobban örülök,hogy Vastag Csaba nyert...remélem nem derül ki róla semmi,és ez most tényleg népakarat volt,hogy ő nyert.
Ezt a Nikolast meg tényleg nem is szabadott volna hagyni elindulni.

Miért ne indulhatott volna? Azért mert volt egy hatályos szerződése egy másik kiadóval? Ez csak Nicolasra és az illető cégre vonatkozik, ha az X-Faktor részvételi feltételében nem szerepelt kizáró okként, márpedig valószínűleg nem szerepelt mert részt vehetett a versenyben. Szerződésszegés miatt maximum beperelték volna (egyébként teljesen jogosan) és követelik a 4 milliós kárukat, de ahogyan ez a cikkből is kiderül már az RTL rendezte Nikolas tartozását. :)

Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2010, 12:56:04
Én tegnap láttam először ezt az X-faktort, aztán gondoltam rákeresek a Csabi gyerekre. Volt már uzsorás, talán ő adott kölcsön csimavnak is? Aztán darálta a popot a tv2-ön. Ez az X-faktor tehetségkutató? Tehát ilyen semmiből jövő embereket fedez fel. Vagy mégsem...


http://www.youtube.com/watch?v=qe7sHzDMF54

http://www.youtube.com/watch?v=rfaAYgszZB0
Mivel csak tegnap láttad az X-Faktort leírom, hogy a döntősök (TOP12) közül tudtommal ki rendelkezik még tv-s múlttal és a Vastag Csabáéhoz hasonló ismeretséggel, "hátszéllel" . ;)

Wolf Kati 1981-ben felénekelte a Vuk betétdalát, édesapja Wolf Péter Erkel díjas zeneszerző, Janicsák Veca három évvel ezelőtt már a Csillag születik c. műsor élő adásaiban is szerepelt, édesapja a Z' Zi Labor frontembere Janicsák István, Szabó Mariann az Unisex zenekar énekesnője is volt korábban (a YouTube-on megnézheted a videoklipjét is, szerintem nem rossz a dal :)), Nyári Alíz és Edit (Summer Sisters) az ismert zongorista-énekes Nyári Károly lányai, Takács Nicolasról meg már van elég infó a topicban (a videoklipje szintén megtekinthető a YouTube-on). :)

A TOP4-be tehát Király L. Norbin kívül más olyan versenyző be sem jutott, akinek nem volt az előbb említett énekesekhez hasonló múltja (előképzettsége, tapasztalata), azonban ettől függetlenül úgy gondolom, hogy nem érdemtelenül jutottak el idáig és korábban szerzett tapasztalataikra, tudásukra építve valóban ők nyújtották a legjobb teljesítményt a döntők során. (Bár nekem a sorrenddel vannak problémáim. ;D).

Idézetet írta: rosco Dátum december 20, 2010, 15:58:24
Mivel csak tegnap láttad az X-Faktort leírom, hogy a döntősök (TOP12) közül tudtommal ki rendelkezik még tv-s múlttal és a Vastag Csabáéhoz hasonló ismeretséggel, "hátszéllel" . ;)

Wolf Kati 1981-ben felénekelte a Vuk betétdalát, édesapja Wolf Péter Erkel díjas zeneszerző, Janicsák Veca három évvel ezelőtt már a Csillag születik c. műsor élő adásaiban is szerepelt, édesapja a Z' Zi Labor frontembere Janicsák István, Szabó Mariann az Unisex zenekar énekesnője is volt korábban (a YouTube-on megnézheted a videoklipjét is, szerintem nem rossz a dal :)), Nyári Alíz és Edit (Summer Sisters) az ismert zongorista-énekes Nyári Károly lányai, Takács Nicolasról meg már van elég infó a topicban (a videoklipje szintén megtekinthető a YouTube-on). :)

A TOP4-be tehát Király L. Norbin kívül más olyan versenyző be sem jutott, akinek nem volt az előbb említett énekesekhez hasonló múltja (előképzettsége, tapasztalata), azonban ettől függetlenül úgy gondolom, hogy nem érdemtelenül jutottak el idáig és korábban szerzett tapasztalataikra, tudásukra építve valóban ők nyújtották a legjobb teljesítményt a döntők során. (Bár nekem a sorrenddel vannak problémáim. ;D).

Rosco lassan jobban érdekelnek a "tehetségkutató" műsorok mint a sportfogadás  ::)

Idézetet írta: umekumek Dátum december 20, 2010, 16:02:06
Rosco lassan jobban érdekelnek a "tehetségkutató" műsorok mint a sportfogadás  ::)
A könnyűzenét szeretem, ezért követtem ezeket a műsorokat is. :)

Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2010, 16:16:38
Kösz rosco az infokat :)

Szóval az egész műsor egy belterjes, népszavaztató színjáték volt, és nem csak a nyertest nyomták. Azért ez megnyugtató, főleg a noname, kapcsolat nélküli tehetségeknek. Gondolom fellépett a Beatrice is valamikor, meg röpködtek a babos kendők stb.

Nincs mit TiB! Így legalább teljesebb a kép. :)

Idézetet írta: rosco Dátum december 20, 2010, 17:07:20
A könnyűzenét szeretem, ezért követtem ezeket a műsorokat is. :)

Nó problemó herr, nem piszkálódni akartam  :)

Idézetet írta: umekumek Dátum december 20, 2010, 21:35:03
Nó problemó herr, nem piszkálódni akartam  :)

Nem is vettem annak. :)

Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2010, 16:16:38

Szóval az egész műsor egy belterjes, népszavaztató színjáték volt, és nem csak a nyertest nyomták.

Jól megfogalmaztad a lényeget. :)
Igazából az emberek naivitását vagy tájékozatlanságát használták ki ismét.  Norbi hörgésén kívül akkor az egész színjáték volt. Én bírtam a Vastag srácokat,de ezek után már nem hiszem el,hogy Csaba csak sofőrködött Tomikának,mert nem tudott még rendesen vezetni, és Csaba csak véletlenül cseppent a műsorba,és előtte semmi köze nem volt a TV-hez. Pedig milyen jól hangzott, kicsit amerikás feelingje is volt. Bár Tomié lett elvileg a kocsi(én kapnék ilyen karácsonyi ajándékot),szóval gyakorolhatja legalább most a vezetést. :D

Valaki megtudná nekem mondani, hogy mi annak a számnak a címe ami a műsor végén a kiesésnél szokott szólni?

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum december 24, 2010, 14:09:35
Valaki megtudná nekem mondani, hogy mi annak a számnak a címe ami a műsor végén a kiesésnél szokott szólni?

Az X-Faktor, vagy a Megasztár végén?