Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igaza van Pistinek!Szerintem is nyerni fognak, de olyan 1.50 alatt én sem nyúlnék hozzá! Ott s Gyurta Dani estére 1.80-ért, sokkal jobb tippnek tartom. Ezek a csehek valahogy nem álltak össze, pedig ha a legjobbjukat hoznák, akkor sokkal több lenne bennük...

Hát én csak toltam a cseheket...remélem nem b*sszák el a kombimat, Kerber már jött szépen.
Aggódom, mert egész nap esett az odds, ilyenkor szoktak ugye furcsa dolgok történni...na, de remélem nem ma :)
(Tudom, nem ez a topik, de már a holnapi nappal is szemezve a románokat csak legyűrjük vízilabdában, ahogy szerintem a lengyelek az argentín röpiseket...nem nagy odds, de elég biztosnak tűnik)

Na ezért "szeretjük" a női sportokat...a csehek kezdenek egy 0-10-el, aztán meg csinálnak egy 20-6os rohanást.., de én is hülye vagyok hogy nézem :D

Nekem ez a spanyol csapat továbbra sem tűnik meggyőzőnek még ha vezetik a csoportjukat akkor sem.Szerintem nem fogják elérni a döntőt.Argentína-Francia ország annál inkább.Braziloktól többet vártam de az is nagyszó hogy megszorongatták az oroszokat.

Amcsi triplaedzés idegesítő kommentárral 1 negyed után 49!!!!-25

Hali, az olimpián a csoportkörnél a sorrend azonos pontszám esetén az egymás elleni meccsen vagy a kosárkülönbségen múlik?
Nekem egyre szimpatikusabb a török lányok győzelme a kínaiak ellen.

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum augusztus 02, 2012, 23:40:34
Amcsi triplaedzés idegesítő kommentárral 1 negyed után 49!!!!-25
+1 idegesítő kommentár...de Düranttel mindent visz  ;D ;D ;D

Anthony baszdmeg! :D 10/12 tripla....  :great:
Sztem jó hogy levitte az edző...így szép :) Ez csak romlott volna :)

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 02, 2012, 23:33:41
Nekem ez a spanyol csapat továbbra sem tűnik meggyőzőnek még ha vezetik a csoportjukat akkor sem.Szerintem nem fogják elérni a döntőt.Argentína-Francia ország annál inkább.Braziloktól többet vártam de az is nagyszó hogy megszorongatták az oroszokat.
Nem túl sokat láttam még a spanyolokat játszani, de nem arról lehet szó, hogy energiatakarékos üzemmódban hozzák a meccseiket és majd a végére pörögnek fel?
Annyira jó lenne ha valamelyik válogatott legalább egy kicsit meg tudná szorongatni az amcsikat..

Anthony nagyon durva. :o
Sajnos nem tudjuk meg mi történik ha még fennmarad..

u.i.: Szurki megpróbáltam utánanézni a kérdésednek de nem találtam róla túl sok infót de én inkább az egymás ellenire gondolnék hogy az számít.

Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 03, 2012, 00:28:43
Nem túl sokat láttam még a spanyolokat játszani, de nem arról lehet szó, hogy energiatakarékos üzemmódban hozzák a meccseiket és majd a végére pörögnek fel?
Annyira jó lenne ha valamelyik válogatott legalább egy kicsit meg tudná szorongatni az amcsikat..
Lehetséges az is bennevan de ma a brittek ellen a végét nagyon leadták és ha nincs Calderon higgadtsága akkor megszívták volna...Elgondolkodtató ez.Szerintem ezt az amcsi csapatot bármennyire is szeretném ha nem történik csoda senki se szorítja meg.Esetleg Argentína..vagy az Oroszok..de hát nem úgy nézki..Pedig örülnék ha valaki megtréfálná őket.

Hát ez sporttörténelem volt, a javából.

" Könyörgöm dobjanak még egy hármast, hogy több hármas legyen, mint kettes"

Nem akarom bántani a Jenőt, de ilyen szinten szerintem bármelyikünk képes lenne lekommentálni, mint ahogy a Jenő.

De nézzük a jó oldalát, legalább láthattuk!...

Viszont én tuti letöltöm angol kommentárral valahonnan, és évente egyszer újranézem. Kobe-ék amúgy üzentek a Dream Team-nek  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 03, 2012, 11:41:34
Nem akarom bántani a Jenőt, de ilyen szinten szerintem bármelyikünk képes lenne lekommentálni, mint ahogy a Jenő.

De nézzük a jó oldalát, legalább láthattuk!...

Abszolút egyetértek veled.Engem irritált mikor mondta a Nigériai támadásnál hogy dobjátok már el mert az amcsikat akarjuk látni mihez kezdenek a labdával..
Amúgy is ezek a kommentátorok..röhej.

Elvileg ő kosarazott is, tehát valami fogalma kellene lennie a játékról,de olyan volt, mint egy amerikai szurkoló elé odarakták volna a csapatok névsorát + csapataik nevét meg a pontátlagukat. Kurva gyenge!

A meccsel kapcsolatban: Az amcsik szarba nyúltak elképesztő dobószázalékkal dolgoztak. Jó volt látni a sporttörténelmet, egyébként a nigériaiak nem értem mért siették el a dobásaikat, így több labdája volt a Team USA-nak. A tunéziaiak általában 24mp-ig játszottak meg is úszták 110 kapott ponttal.  ;D