Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma étlapom ez lesz,még nem hívtam a pincért:
12:00    Baghdatis, M - Nishikori, K 1 1,36
15:30    Brazília Női kosár- Japan Women 1 1,20
19:30    Mali Női kosár - Argentína Női 2 1,22
20:45    AS Roma - CFR Kolozsvár 1 1,36
20:45    Auxerre - Real Madrid 2 1,57 **** v.auxerre nem lő gólt.
20:45    FC Bázel - Bayern München 2 2,10 x2 **
20:45    Partizan Belgrade - Arsenal 2 1,67 x2 **
20:45    Cardiff City - Crystal Palace 1 1,55 ***
20:45    Leeds United - Preston North End 1 1,75 1x **
21:00    Queens Park Rangers - Millwall 1 1,60 ***
a csillagok jelölik hogy hány általam értékelt tipster tartotta szintén jónak a tippet.

Én egyetértek veled!
Az 1.10 meg azalatti oddsok halálra vannak ítélve hosszútávon. Ha nyereséget akarsz nagy téttel kell tolni, és előbb utóbb úgyis elmegy egy, azt meg nehéz lesz visszahozni. Pláne ezen az őszön...  :-X

A kombik szintén nem működnek nálam sem, talán-talán ha 3/4, 4/5 és hasonlóan játssza őket az ember, de akkor meg sokszoros a tét.

Szóval most én is szólókat fogadok, 1.5 felett, ez mondjuk a bónusz miatt is kell, de egy átgondolt tippnél simán jön úgy az 1.7-es is, ahogy egy 1.2-nek kéne.

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 28, 2010, 09:57:29
Ma étlapom ez lesz,még nem hívtam a pincért:
12:00    Baghdatis, M - Nishikori, K 1 1,36
15:30    Brazília Női kosár- Japan Women 1 1,20
19:30    Mali Női kosár - Argentína Női 2 1,22
20:45    AS Roma - CFR Kolozsvár 1 1,36
20:45    Auxerre - Real Madrid 2 1,57 **** v.auxerre nem lő gólt.
20:45    FC Bázel - Bayern München 2 2,10 x2 **
20:45    Partizan Belgrade - Arsenal 2 1,67 x2 **
20:45    Cardiff City - Crystal Palace 1 1,55 ***
20:45    Leeds United - Preston North End 1 1,75 1x **
21:00    Queens Park Rangers - Millwall 1 1,60 ***
a csillagok jelölik hogy hány általam értékelt tipster tartotta szintén jónak a tippet.

Én nagyon gondolkodom 1 Nishikori nyeren, annyira nem rossza japán, mint az oddsa mutatja, Baghdatisnak nincs különösebb motívációja, honlapján írta, hogy ő csak meccseket akar játszani!!!! Akár ezen a tornán megrekedhet 1 meccsen is!
Meg az ilyen meccseket szokta elveszíteni, gondolja hogy könnyű meccse lesz, meg azt is írta, hogy nem készül különösebben a meccsekre, ami sokszor látszik is, hogy csak szenved és nem tud felpörögni! Ami még a Japánt segítheti a klíma, nagyon párás lesz és Baghdatisnak kevésbé fekszik!

végül ez lett játszva 5%-os téttel:
20:45    Auxerre - Real Madrid 2 1,57   :ok:
Egyértelmű hogy Murinhoék pihentek erre a meccsre(a hétvégi 0-0 ennek eredménye),most pedig hengerelnek a mostanában gyenge auxerre ellen.

holnapra 5%-os téttel:
Rubin Kazan - FC Barcelona 2   1,6  :noway:

Na ma ebből szedek majd ki vmit:
12:15    Söderling, R - Roger-Vasselin, E 1 1,06
17:00    USA - Cseh Köztársaság 1 1,42 röpi
21:00    Oroszország - Egyiptom 1 1,05 röpi
19:00    CSKA Sofia - FC Porto 2 1,53 ** március óta veretlen a portó!
itt az tart vissza pont hogy minden jó sorozat(és rossz is) megszakad 1x.
19:00    Rapid Vienna - Beşiktaş A.Ş.  2 2,65 x2 or DNB**
Rapid védelme nem túl fényes,mégsem merek overt játszani mert a bolgárok ellen is csak 1 gólt tudtak az ucsó percben bekotorni a törökök..de azért ők a favoritok bécsben is.Kétesélyben vagy DNB-vel jó tippnek tünik!
19:00    Sampdoria - DVSC Debrecen 1 1,15 ***
Ez nem kérdés sajnos.Bár még mindig tartom hogy olasz csapatra óvatosan fogadni,nagyon szélsőségesen tudnak játszani!
21:05    Palermo - Lausanne-Sport 1 1,20 **
Jók a hazaiak,itt is az tart vissza hogy olaszok!
21:05    Sheriff Tiraspol - Dinamo Kijev 2 2,05 x2 *
Ez egy elég jónak tünő meccs,okoztak már meglepit a moldávok,de a kijev egy másik dimenzió nekik.
Sima kettes helyett azért ajánlott egy DNB sosem lehet tudni!
21:05    Sporting Lisszabon - Levski Sofia 1 1,40 *
Borussia Dortmund vs Sevilla CF 1 2,2 **
Dortund nagyon jó formában Sevilla nagyon rosszban.De ez nem a német vagy a spanyol bajnokság hanem az EL,ha papírforma lenne(ami forma alapján az),akkor a bukik nem adnának 2 feletti oddsot a borussia győzelemre.
Ettől még lehet játszani fogom(1,90-en adták a st pauli elleni meccsüket is,vmiért nem biznak a dortmundban a bukik!)

meg is van, a tét 8%(így hozza vissza az elöző forduló tétjét,plusz annyi nyereséget amit azzal nyertem volna)
dupla:
Sampdoria - DVSC Debrecen    1 (1,15)   :ok:
remélem nem bosszúlja meg magát hogy magyar csapat ellen fogadok!
USA - Cseh Köztársaság    1 (1,42) ez röplabda.egyik favoritja a vb-nek az amcsi csapat,az oddsot pedig jónak találtam! ami még a tipp mellett szól a röplabda fogadásaim 100%-os nyerési aránya!!   :noway:
hétkor kezdődik az Samp meccs,kilencre vége lesz látni fogom hogy mekkora téttel kell játszanom a következő kört!
Valószínű a dinamo kijev DNB lesz,legfeljebb az 1,46-os odds miatt nagyobb tétet kell raknom ha az amcsik vagy az olaszok elrontják ezt a köröm!

Nos már nem 100%-os a röplabda nyerési százalékom..  :'(
Ezért következő duplát tettem 21%-os téttel:
Sampdoria - DVSC Debrecen 1   1,15   :ok:
CSKA Sofia - FC Porto 2   1,5
    :ok:
18 perc elteltével a porto és a sampdoria is vezet.reméljük ez marad is!


Áldom a kezem amikor kivettem a besiktas győzelmet és beraktam helyette a Porto-t(egyenlőre,mert még a porto vezet addig a rapid betalált a besiktasnak.. sőt a sevilla is vezet a dortmund ellen,jó hogy azt sem játszottam,de még felsorolhatnék párat!  ;D  )

Hála a Portonak és a sampdoriának újra csak 5%-os téttel játszhatok,a mai kinálatból ezeket választottam első körben,még selejtezés várható persze:
14:20    Starace, P - Pashanski, B 1 1,23
13:15    Belarusszia Női - Oroszország Női kosár 2 min.6ponttal nyer 1,12
17:00    Lombard Pápa FC - Videoton FC 2 1,85 x2
19:30    Slavia Prága - Viktoria Plzeň x2 2 2,45 slavia gyenge idén,viktoria pontot sem veszített az ucsó 8 meccsen.***
20:45    Franciaország Női - Spanyolország Női kosár 2 1,35
21:00    Kamerun - USA 2 usa nyer 3-0ra vagy -1,5szett hendivel is.
23:00    Cuevas, Pablo - Vassallo Arguello, M 1 1,25 Cuevas kis tornákon jól teljesített idén,Arguello úgy jutott ide hogy feladta az elöző körben az ellenfele.(310.a világranglistán).
20:45    Bohemians Dublin - Bray Wanderers 1 1,27

végül ez megy:
19:30    Slavia Prága - Viktoria Plzeň 2 2,45  0-1 lett,nem simán de jött,igazi value bet volt!!    :ok:
Ilyen oddsért pláne hogy még csak 5%-os a tétem nem hagyom ki! Sokkal esélyesebb a viktoria,tehát tulzó még egy 1,60-as odds is,valszeg azért addnak jó oddsot a bukik mert X-re számítanak,lehet igazuk lesz,de mint mondtam szerintem magasabb az odds a reálisnál,vagyis játszani kell!!

Hétvégén nonstop dolgoztam,azért nem jelentkeztem,viszont sajnos nem szüneteltettem a fogadásokat(amikor dolgozom nem szoktam fogadni,mert nincs lehetőségem átgondolt tippeket rakni,utánanézni minden adatnak stb..),
hát most kezdtem egy Manchester Utd győzelem megfogadásának a sunderland ellen,mivel 2x is okoztak meglepit(city ill arsenal ellen)úgy voltam hogy tovább nem tart a sunderlandi csoda ma nyer a United.nem nyert.
Másnap megfogadtam a Rubin Kazan győzelmét szibériában egy ajax győzelemmel kombóban,nem csak én szívtam gondolom az ajaxal(nem raktam volna meg alapból,tartottam kicsit az Utrechtől,de ugye nem volt átgondolt fogadás),és a rubin is verejtékes 2-2-es betlit játszott.
a habot a tortára a Liverpool tette fel,itt tényleg úgy voltam hogy ha most sem nyernek otthon a blakpool ellen akkor mindegy ha máris jelentkeznek a másodosztályba mert az idei teljesítményükkel oda valók(Hughes edző bácsit becsülöm,de a liverpoolhoz nem megy a kicsit régies játékstílusa,a komplett csapatot ki kéne cserélni hogy müködjön..),ismeritek az eredményt bukta lett ez is(még egy City győzelmet kötöttem hozzá,az jött)  :noway: :noway: :noway: :noway: :ok:
Így jutottam oda hogy 60%-os téttel kell a kövi fogadást tenni,ami azt jelenti ha ezt is bukom akkor a következő tétre már nincs annyi lovém hogy minden bukót visszanyerjek,most még simán nyereséggel zárhatok ha nyerek,ezért nagyon átgondolt tippet kell tennem!
Valszeg szoló lesz 1,6-os odds körül,gondolkoztam egy triplán megszorva 1,1-1,2-es tippekkel,de a szegényes kinálat miatt ma biztos nem.
sőt ha szolóban sem látok betonbiztost akkor lehet csak kedden-szerdán teszem meg a majdnem all-innek beillő fogadást!

a sztori vége az hogy este még meg akartam játszani az atlanta és a new york jets győzelmet az NFL-ben,de pont akkor jött meg az eszem hogy majd otthonról átgondoltan a következő kört.. Mondanom sem kell hogy ez a dupla jött volna ha megrakom!!  :'(
Mára a Guimaraes-Porto 2 1,60-ot találom játszhatónak.Ami elbizonytalanít az a Guimaraes nagyon jó otthoni teljesítménye,és a Porto maratoni hosszúságú győzelmi sorozata(bár ez a Plzennél sem zavart amikor behúzták a zsinórban 10.győzelmet is.),ami mellette szól az hogy a Porto idegenben még jobb mint otthon,gólt sem kaptam a stadionjuktól távol(igaz otthon is csak kettőt),a Guimaraes el tudta csípni idén a gyengélkedő Benficát 2-1-re,itt ettől nem tartok,a Porto nem fog kikapni,de 10% esély van egy X-re,mert a sorozatok megszakadnak!
a Porto zsinórban 6 győzelemnél tart a veretlenségük pedig márciusig nyúlik vissza.a már említett viktoria Plzen,és a Flora Tallin tudhat be hosszabb sorozatot idén(10 ill.11),valamint a walesi Bangor City.
a Guimaraes 6 éve tudta utoljára legyőzni a Portot,az is kupameccs volt,bajnokin 99-ben kaptak ki tölük legutóbb!!
Betli is 99 volt csak(és az volt az egyetlen döntetlenjük!)ezt a 3 esetet leszámítva 11 porto győzelem a mérlegük.
Ha nem a 7.győzelem lenne zsinórban most a Portonak akkor már tolnám is rá a zsét! Kicsit még kéretem magam!
a nagy tét miatt parázok,az eszem azt mondja hogy sima 0-2 lesz a Portonak!
Megfogadtam! Hajrá Porto!!


Eltüntem mint fradisták a füstbomba alatt.
Nem véletlenül :a Porto betlije a bankom bukását jelentette.Nem látom értelmét hogy aprópénzzel újrakezdjem,a családi kasszából pedig alapelvem hogy nem vonok el pénzt.3 hónapig játszottam az iroda pénzéből,ezidő alatt tesztelgettem a stratégiáim,a végére ki is forrott a müködőképes verzió,és pont ez az utolsó fogadás mutatta meg a még hiányzó kirakót belőle.
Én búcsúzom,egy hosszú szünetet tartok,de leírom hogy mire jutottam:
A legfontosabb termszetesen a NAGYON alapos tippkiválasztás,csak olyan sportokra,bajnokságokra szabad fogadni amire elegendő rálátásunk van! (indonéz foci,svéd 2.osztály stb.. kizárva)
Szintén a legfontosabb alapelv a PÉNZMENEDZSMENT na itt hibáztam rögtön az elején,ugyanis a rászánt pénz nem 100%-a a bankod!! Kell tartalék! Fix keretből nem lehet fogadni! Mert bármilyen jó vagy jöhet egy olyan bukószéria hogy elviszi a bankod nagyrészét! Ilyenkor jó a tartalék!
Ha rászánsz fogadásra mondjuk 10ezret akkor 5ezer legyen a tartalék,az is a számlán van,de azzal nem fogadsz!
(ez volt a talnulság az ucsó buktámból),a másik felének,vagyis ez esetben az 5ezernek veszed az 5%-át és kezded az első köröd,ha nyertél zárod a kört és megint 5%-al fogadsz,ha buktad akkor a következő fogadásod oddsától függően választod a tétet:
elbukott tét+elvárt nyereség/(odds-1)=következő kör tétje
és így tovább a kövi körben is ha buktad csak akkor már 2 kör tétjével számolsz,és két kör elvárt nyereségével.
Nos 5%-os téttről indulva min. 1.60-os oddsokat feltételezve kb. 4 kört bír ki a bankod,ha beleszaladsz ennél hosszabb bukószériába akkor már a tartalékhoz kell nyúlni hogy visszahozd a pénzed és nyereséggel zárj!
Ha nincs tartalék akkor vége a dalnak.(mint ahogy nekem is ez lett a finálé!)
szolók vagy duplák legyenek! a 3mas kötés feletti kombikat el kell felejteni!
Remélem aki "versenybe van még a bankjával" és a fogadóirodákkal legalább részben megfogadja a tanácsaim.
Igérem még visszatérek ha lesz egy kis rászánt lovém,vagy mondjuk a Unibet megdob egy ingyenfogadással mert látja hogy egy hónapja nem fogadok és nem utalok,előtte meg napi több fogadásom is volt.A lényeg,nem akarom hogy függőség legyen belőle,családi kassza 7 lakat alatt,ha lesz fölös pénzem pár ezer akkor jövök(most nincs,nagyon nincs!! Még innen szerettem volna kivenni kis pénzt,nemhogy betenni!)
Csacsa: a 10perces fánk istenkirály volt! két napig megállás nélkül ette a család!
Nagyon jó kis közösség van itt! Be fogok nézni még!