ITF/Challenger Tornák 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ITF/Challenger Tornák 2014

Ide lehet írni a teniszes tippeket ezen turnékról.  :ok:

#1 január 03, 2014, 16:29:14, Suugger
Clezar/De Paula-Barrientos/Estrella

Gyors tipp,mindjárt kezdődik 2,1-odds a brazilokra hazai pályán behúzzák.


Két fasz,cumizzatok le.

Karin Morgosova ma mit játszott? Nem találom sehol..


A mai Shelby Rogers v Samantha Crawford mérkőzéssel mi történt? 
Raktam egy 6os szelvényt 5 már bejött, de ez a meccs eltűnt mindenhonnan  ???

Idézetet írta: sebi_hun Dátum április 09, 2014, 15:08:29
A mai Shelby Rogers v Samantha Crawford mérkőzéssel mi történt? 
Raktam egy 6os szelvényt 5 már bejött, de ez a meccs eltűnt mindenhonnan  ???

Úgy látom félbeszakadhatott 1. szett 6-5*-ös Crawford vezetésnél. Vélhetően ma jön majd a folytatás.

Berrer zsinórban harmadik vesztes meccsén kap búcsúzóul egy 0-6 ot  :D :D Érdemes figyelni rá és veretni, nem sok önbizalma lehet most  :redchug:

Egy kis segítséget kérnék olyanoktól, akik követték az -e heti Tallahasseeben rendezendő Challenger tornát!

A tornát zöld salakra írták ki. A tegnap előtti és tegnapi napon azonban két meccset is láttam McGee - Nishioka és a Reynolds - Melzer, ahol fedett pályán kemény borításon játszottak a teniszezők! Nem bolondultam meg, a cipők jellegzetes taraflexen való csikorgását is lehetett hallani, ma pedig újra kint verőfényes napsütésben salakon ütik a labdát!

Én ilyet még nem tapasztaltam, meg lehet csinálni a borítás váltást egy rangos eseményen, egy tornán belül ???  :-\ Nem értem ...


Kérnék megerősítést!

Előre is köszönöm!  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 03, 2014, 17:28:53
Egy kis segítséget kérnék olyanoktól, akik követték az -e heti Tallahasseeben rendezendő Challenger tornát!

A tornát zöld salakra írták ki. A tegnap előtti és tegnapi napon azonban két meccset is láttam McGee - Nishioka és a Reynolds - Melzer, ahol fedett pályán kemény borításon játszottak a teniszezők! Nem bolondultam meg, a cipők jellegzetes taraflexen való csikorgását is lehetett hallani, ma pedig újra kint verőfényes napsütésben salakon ütik a labdát!

Én ilyet még nem tapasztaltam, meg lehet csinálni a borítás váltást egy rangos eseményen, egy tornán belül ???  :-\ Nem értem ...


Kérnék megerősítést!

Előre is köszönöm!  :cya:

Jól láttad. Én a Bangoura-King páros meccsét néztem, és valóban teremben kemény borításon ütögettek, csodálkoztam is... Az okát viszont én sem tudom. Lehet nem akartak megcsúszni a programmal és beterelték őket a szomszédos sportcsarnokba  :D

üdv,
időjárási körülmények miatt döntöttek így

Én úgy tudtam, hogy egy adott tornát a kiírásnak megfelelő borításon kell megrendezni! Azért neveznek egy tornát kemény pályás illetve salakos viadalnak. Jól néznénk ki, ha a Rolland Garros döntőjét eső esetén bevinnék egy tornaterembe befejezni ... :D
Persze ez egy kisebb torna, de ilyet életemben nem hallottam még, hogy egy adott versenyen, ráadásul Challenger viszonylatban két nap erejéig átváltanak a salakos felületről keményre, ráadásul teremben.  :noway:

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 03, 2014, 21:32:36
Én úgy tudtam, hogy egy adott tornát a kiírásnak megfelelő borításon kell megrendezni! Azért neveznek egy tornát kemény pályás illetve salakos viadalnak. Jól néznénk ki, ha a Rolland Garros döntőjét eső esetén bevinnék egy tornaterembe befejezni ... :D
Persze ez egy kisebb torna, de ilyet életemben nem hallottam még, hogy egy adott versenyen, ráadásul Challenger viszonylatban két nap erejéig átváltanak a salakos felületről keményre, ráadásul teremben.  :noway:
gondolom megkérdik a játékosokat is

Ez tényleg nem semmi és itt egy újabb 'kergeség'. Igaz ez azért kisebb, de nekem ez is elég furcsa.

Ma 14:30-kor ITF torna döntő, Franciaország - Grasse

Federico Gaio v Jonathan Eysseric

Aztán most figyelem bet365 élő:

Jonathan Eysseric v Tristan Lamasine  Franciaország Aix en Provance selejtező; nyomják a 2. szettet, most mondjuk éppen 'roló'.

Ilyet még nem láttam, hogy valaki kvalizik az egyik versenyen, majd visszaugrik a másiknak a döntőjére. Ezek után már nem buli a döntőben a franciát tenni, már ha egyáltalán visszautazik. (bár gondolom kötelező, mert lehet büntetést kapna)

Útvonaltervező szerint 162 km és kb. 1,5 órás út.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2014, 11:19:19
Ez tényleg nem semmi és itt egy újabb 'kergeség'. Igaz ez azért kisebb, de nekem ez is elég furcsa.

Ma 14:30-kor ITF torna döntő, Franciaország - Grasse

Federico Gaio v Jonathan Eysseric

Aztán most figyelem bet365 élő:

Jonathan Eysseric v Tristan Lamasine  Franciaország Aix en Provance selejtező; nyomják a 2. szettet, most mondjuk éppen 'roló'.

Ilyet még nem láttam, hogy valaki kvalizik az egyik versenyen, majd visszaugrik a másiknak a döntőjére. Ezek után már nem buli a döntőben a franciát tenni, már ha egyáltalán visszautazik. (bár gondolom kötelező, mert lehet büntetést kapna)

Útvonaltervező szerint 162 km és kb. 1,5 órás út.
lehet bet365 élőben a sofőr nyomja, és megkeresik a mai zsebpénzt kamatostul:-)
érdemes lesz a finálét is figyelni, lesz ott fordulat szépszerével:-)

Szerintem csak bemelegít élesben. Ezt a faszt, ha ezért bukja az 1.28-as szorzót, akkor megkeresem facebookon  ;D