ITF/Challenger Tornák 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hihetetlen, ebből az Apostolból meg lehetne gazdagodni. Ma is annyi brék volt a meccsén, amennyi nem is lehet. :D

Idézetet írta: Greipel Dátum március 31, 2015, 13:26:14
Hihetetlen, ebből az Apostolból meg lehetne gazdagodni. Ma is annyi brék volt a meccsén, amennyi nem is lehet. :D

Én a Pouille-Guez bundameccsbe néztem bele, volt ott is bőven. Mindketten úgy játszanak mintha azért járna pénz ha veszítenek(és alighanem tényleg  :D). Puli 7-6, 3-1 ről esett szét  ;D

Az Ungur meccs is minden pénzt megért! ;D Szépen leadta a hely kissrácnak a meccset :D

Sajnálhatja, aki kihagyta Machado és a full noname arab csávó meccsét, páran kis híján meg is gazdagodtunk rajta.  :D Kár, hogy kevés ilyen meccs van egy évben.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 31, 2015, 16:01:48
Sajnálhatja, aki kihagyta Machado és a full noname arab csávó meccsét, páran kis híján meg is gazdagodtunk rajta.  :D Kár, hogy kevés ilyen meccs van egy évben.

http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1297687

Baszki,ez a meccs volt az?!! Ez már tényleg a legaljasabb munka.Simán adta le vagy szettelőnyből?

Idézetet írta: Suugger Dátum március 31, 2015, 18:48:44
http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1297687

Baszki,ez a meccs volt az?!! Ez már tényleg a legaljasabb munka.Simán adta le vagy szettelőnyből?

6-0 6-0 lett Machado javára. Papírforma.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 31, 2015, 18:53:31
6-0 6-0 lett Machado javára. Papírforma.

Én meg már azt hittem az ledobta az arab csókának. ;D

Mai 6-0, 6-0 várományos meccs: Lustyk-Adas Katarban. Várható kezdés 14:30 körül. Ha az nem is jön össze, de Lustyk itt biztos nem fog szervát bukni, azt pedig lehet is pakolni, mindegy milyen lesz rá az odds.

Reggeli gyöngyszem ;D A gyerek egész meccsen 6 pontot bírt összekaparni, abból is az egyik Hibbert DF-je volt.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 15, 2015, 09:46:29
Reggeli gyöngyszem ;D A gyerek egész meccsen 6 pontot bírt összekaparni, abból is az egyik Hibbert DF-je volt.

én is néztem ma.. :D utolsó gémet behuztam , hogy semmire hozza, 40-0nál meg kivettem, de szerintem szerzet pontot a görög srác mert előtte talán 4 pontja volt vagy 5..

Krajicek berúgva állt oda a mai meccsére vagy mi volt? Lapentti ellen egy 1000-en kívüli sem kapna ki ilyen simán keménypályán.

Hatalmas bundameccs, Carballaes Baena 4-1 duplabrékről adta le a szettet, láthatóan nincs kedve játszani. Orvos is bent van most, de ez kamu. Most 1,44 Bellottira  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 30, 2015, 11:06:30
Hatalmas bundameccs, Carballaes Baena 4-1 duplabrékről adta le a szettet, láthatóan nincs kedve játszani. Orvos is bent van most, de ez kamu. Most 1,44 Bellottira  :ok:

Feladta a kis szemét 4-2 nel.  :nu: