SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 23, 2014, 11:47:24
Sajnos nem.
Kár, pedig szívesen elmentem volna, de május 17. nekem foglalt.  :(

Hmmm, milyen jó kis kezdeményezés :)

#17 március 27, 2014, 11:33:36, csacsa44
Tervezett program:

Május 17.

08h-12h SPF Open (lehetséges, hogy rövidített meccseket kell játszanunk, létszámtól függ)
12h-13h Technikai szünet (öltözési, fürdési lehetőség biztosított a sportpályán)
13h-17h Zsíros kenyér lilahagymával (közben rotyog a szöges marhapörkölt), sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti
17h-? Marhapörkölt, nokedli, savanyú, díjátadó, sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti


Szállás (javasolt, kb. 500 méterre van, csak át kell úszni a Dunát)
Szállás II.

Fontos: azok is jelentkezhetnek, akik csak szurkolni szeretnének, de szívesen részt vennének az azt követő IHB-s átadón.

Jelentkezési határidő: Április 30.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 27, 2014, 11:13:55
Tervezett program:

Május 17.

08h-12h SPF Open (lehetséges, hogy rövidített meccseket kell játszanunk, létszámtól függ)
12h-13h Technikai szünet (öltözési, fürdési lehetőség biztosított a sportpályán)
13h-17h Zsíros kenyér lilahagymával (közben rotyog a szöges marhapörkölt), sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti
17h-? Marhapörkölt, nokedli, savanyú, díjátadó, sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti


Szállás (javasolt, kb. 500 méterre van, csak át kell úszni a Dunát)
Szállás II.

Fontos: azok is jelentkezhetnek, akik csak szurkolni szeretnének, de szívesen részt vennének az azt követő IHB-s átadón.
Megb@sz téged az ég csacsa!!!! Május 17-re tenni egy ilyen eseményt.... ÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Na lökjed az utolsó dátumot meddig lehet jelentkezni! Szeretnék elmenni, de legalább tudjam meddig gondolkozhatok rajta, hogy igen vagy sem.
Természetesen csak szurkolóként mennék ha úgy alakul, mert már a sört is csak tolószékben és infúzióban kapom a kocsmában.  :P

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 27, 2014, 11:32:24
Megb@sz téged az ég csacsa!!!! Május 17-re tenni egy ilyen eseményt.... ÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Na lökjed az utolsó dátumot meddig lehet jelentkezni! Szeretnék elmenni, de legalább tudjam meddig gondolkozhatok rajta, hogy igen vagy sem.
Természetesen csak szurkolóként mennék ha úgy alakul, mert már a sört is csak tolószékben és infúzióban kapom a kocsmában.  :P

;D  ;D Április 30. Május 24-én BL-döntő, azt már tavaly beprogramozták nekem (meg gondolom másnak is).
:beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 27, 2014, 11:13:55
Tervezett program:

Május 17.

08h-12h SPF Open (lehetséges, hogy rövidített meccseket kell játszanunk, létszámtól függ)
12h-13h Technikai szünet (öltözési, fürdési lehetőség biztosított a sportpályán)
13h-17h Zsíros kenyér lilahagymával (közben rotyog a szöges marhapörkölt), sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti
17h-? Marhapörkölt, nokedli, savanyú, díjátadó, sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti


Szállás (javasolt, kb. 500 méterre van, csak át kell úszni a Dunát)
Szállás II.

Fontos: azok is jelentkezhetnek, akik csak szurkolni szeretnének, de szívesen részt vennének az azt követő IHB-s átadón.

Jelentkezési határidő: Április 30.

Iszunk,Hányunk,Belefekszünk (IHB)? :)))

Szívesen elmennék,de túl messze vagytok. :) Habár,ahogy ti eljösztök idáig,úgy elmehetnék én is tihozzátok :)

Egyetlen pályát akartok csak foglalni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 28, 2014, 18:11:49
Egyetlen pályát akartok csak foglalni?

A jelentkezők számától függ, ha szükséges tudunk több pályát is foglalni.

Gyertek, nyerjétek meg a kupát!  ;)  :beerchug:


Május 17.?
Ha nem lesz vizsgám ott a helyem. Igaz nem tudok teniszezni, meg nem is futok gyorsan mint TiB, de lelkes vagyok, meg gyorsan tanulok (lehet torna végére, még szerválni is megtanulok  ;D). Mielőtt teljes sportanalfabétának néznétek, kosárban, fociban egész jó vagyok, meg asztaliteniszben is..
Szóval legalább az utolsó helyezett személye meg is van.

Székbíróra és trénerre is szükség lesz. ;) ;D

Büfés, kocsmáros, felszolgáló? :D A részletekre is figyeljünk, nem csak tréner meg segédedző... Az erőnlétre is oda kell figyelni, meg a kiszáradással is vigyázni kell! ;)

Lehet majd fogadni is a meccsekre?

Idézetet írta: Knapp Dátum április 14, 2014, 10:06:03
Lehet majd fogadni is a meccsekre?
Elvileg a monkeybet-en lesz live-bet lehetőség is  ;D

#29 április 14, 2014, 21:18:26, Eisbär
Idézetet írta: Knapp Dátum április 14, 2014, 10:06:03
Lehet majd fogadni is a meccsekre?

Ha lehet is, azért elég egyértelműek az esélyek.
Az általam vélt odds-ok a végső győzelemre, némi indoklással :

Pozzato - 2.00
Nem tudom a korát, de mivel vizsgákkal fenyegetőzik, ezért gondolom, hogy még fiatal. (De remélem inkább egy köpcös nyugdíj előtt álló tanár) Kosárlabda, foci, asztalitenisz, hmmmm, veszélyes lehet :) Innen már csak egy lépés a tenisz, lehet jövőre már ezt is beleveszi a felsorolásba...

davixxx - 1.80
Szemtelenül fiatal, nagyon jó tenisz tippjei vannak, simán benne van egy meglepetés, bár a sportmúltjáról nem sokat lehet tudni, valahogy az az érzésem, hogy amikor már mi öregek könyörögni fogunk a levegőért, ő még akkor is két ütővel és négy labdával fog pörögni.

Eisbär - 3.25
Én már elárultam magam, teniszezek, focizok, de szigorúan számítógépen és telefonon. Teniszütőt kétszer fogtam kezembe életembe, egyszer mikor megvettem, másodszor meg mikor feltettem a falra, (Ugyanilyen okok miatt evezőpad és kondigép eladó) egy szegre akasztva a szobám falán, hadd lássa minden vendég, hogy egy igazi sportember veszett el bennem. Jó mélyen, mert testem gömb alakja némi ellentmondást vethet fel bennük.
Elszánt vagyok, a lényeg hogy aznap kiderül, vajon Csacsa44 tényleg beleteszi a szöget a pörköltbe, vagy csak megint hülyített?
;D  Gondoltam, hogy a Fucsovics Marcit küldöm magam helyett, de hát mostanában nem megy neki olyan jól, én meg szeretném ezt a kupát.

gerry - 1.60
Róla jóformán semmit sem tudok, 26 éves, a legjobb kor, még akár sportolhat is. Egyetlen hátránya, hogy messziről érkezik, remélem az egyetlen vágya holtfáradtan már csak a jó hideg sör lesz.

Misk@ - 2.50
Épp annyi idős mint én, a Bud Spencer-es profilképből remélem, hogy a testalkata és a fürgesége is nagyjából megegyezik. De nem találgatok, nem szeretném ha pár liter bor után kérdőre vonna, és én játszanám az "Én a vízilovakkal vagyok" című film főszerepét a Dunában. Szóval maradjunk annyiban, hogy megszorítható, csak arra kell figyelni, hogy azt a fránya labdát valahogy visszaüssem és ha szerencsém van, pont a másik oldalra érkezzen, mint ahol ő helyezkedik. Már ha nem foglalja el az egész pályát. (Jaj, ebből csúnya pofozkodás lesz, meg a Duna) Lehet hogy mégiscsak a Fucsovics Marcit küldöm.....

mölli - 1.40
csacsa44 - 1.40
A két favorit, több éve csak erre a meccsre készülnek, heti két edzéssel, egyetlen esélyünk a kifárasztás, ha sikerülne a selejtezők első mérkőzésén összeugrasztani őket, a párharc nyertese szerintem a második meccsén már csak állóháborút vívna. Bár már ahogy olvastam kezdenek taktikázni holmi rövidített meccsek emlegetésével, pedig bőven ráérnénk a döntőt megvívni a sörözés, borozás, pörköltözés után is, nem? Darts-oztam én már részegen, nem volt semmi gond, nekem.... Bár a sebészeten nem nagyon akarták visszaadni a nyilaimat...
A rutin meg az évek Mölli mellett szólnak, bár inkább az évek mint a rutin, és nem mellette ha nem ellene, (Na ha Misk@-t megúszom, még Mölli-t is kerülni kell) Csacsa nevű ember pedig nincsen 140 kiló alatt, így akár a fiatalok is okozhatnak meglepetést.