Női Kézilabda EB 2016 - selejtező

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 02, 2016, 10:17:09
Na ezt tippelje meg valaki mert érdekes meccs lesz:

Portugália - Oroszország Eb-selejtező ma 20:45-kor.
A Portugálok oddssza kezdeti 20.00-ról mostanra 2.80-3.00-ra esett, az oroszok már 1.60-ért is tehetőek néhol. Az oka: az oroszoknak kb. zéró tét van és a komplett junior csapattal mentek, lényegében egy az egyben azokkal akik tavaly a junior U19-es EB -n másodikok lettek, megnéztem a játékosokat név szerint. Amúgy orosz első ligás csapatokban játszanak, nagyrészt a Dinamo Sinarában és az Astrakhanochkában.
Kérdés, ezek a 19-20 éves játékosok képesek-e legyőzni a portugál felnőtt csapatot vagy éppen fordítva?:-)

Bejött az orosz győzelem, de azért mikor félidei 7 gólos vezetés után a portugálok a második félidőben többször feljöttek 1 gólra elgondolkodtam, hogy lehet mégis leadják az oroszok gigaoddsszért mert élőben is lehetett tenni  :)
A vége 25-22 az oroszoknak szerencsére

holland - ausztria 1.06
lengyel - szlovák 1.15

vélemények? all in nagy téttel? lengyelekre mi az a "nagy" ods? nem hinném 2 meccset 2nap alatt kibírnak a szlovákok, ha mi vertük őket 10el lengyelek is nem? vagy lengyelek biztos második hely tudatában leszarják és kikapnak?:D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum június 03, 2016, 11:17:57
holland - ausztria 1.06
lengyel - szlovák 1.15

vélemények? all in nagy téttel? lengyelekre mi az a "nagy" ods? nem hinném 2 meccset 2nap alatt kibírnak a szlovákok, ha mi vertük őket 10el lengyelek is nem? vagy lengyelek biztos második hely tudatában leszarják és kikapnak?:D

Rasmussen nem olyan pali, aki csak úgy engedné a lengyelek laza játékát. Simán mehet az all in.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 03, 2016, 15:06:53
Rasmussen nem olyan pali, aki csak úgy engedné a lengyelek laza játékát. Simán mehet az all in.

Hát ha 2500 Ft-od van a számlán, mehet az all in, de ha 250.000 Ft, akkor nem biztos  ;D


hát én inkább kihagyom, majd olimpián mehet a yolo :D :great:

Montenegró-Szlovénián sztetek nem éri meg tolni a montikat ilyen 1,5ös szorzón? Elvileg már mindketten továbbmentek(szlovenok legjobb csoportharmadikként), egy kicsit könnyed, felszabadult játék mellett otthon sztem behúzzák a hazaiak.