Női Kézilabda EB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Holnapra a lengyel-holland meccsen 1.20 van a hollandokon. Elég jónak tűink, szerintem a hollandok is rájöttek, hogy elkezdődött a torna  ;D

Fogadásügyileg én tettem 2000 Ft-ot arra, hogy Klivinyi dobja a magyarok közül a legtöbb gólt. kb. borul minden, ha Görbicz nem sérül le, és ha bedobálja a heteseket.
Klivinyi mellett szól, hogy a románok ellen azért dobott 10-et, és kb. nincs cseréje. Szekeres és Triscsuk sem fog támadni. Így azon a poszton marad ő, nem tudom, marad-e védekezésben, vagy hogy kit cserél majd a mester, de az fix, hogy támadásban ő azért ott lesz. Nem mondom, hogy az évszázad tippje, de én rápróbáltam 7.00-es oddson. Nyílván Görbe a favorit a házi gólkirályi címre, de 1.35-ért behúzni elég badarság, hisz tényleg bármikor kidőlhet ő is sajna. Mondjuk Görbe mellett több dlog szól, mert cseréje neki sincs, és első számú heteslövő. Kovács esetleg Bódi jöhet még szóba, de én Klivinyire tettem. Lehet nem kellett volna, de kell egy kis tét.

Mai meccsre meg behúztam Görbiczet 5.5 gól fölé 1.65ért + S. Jörgensent a dánok közül 5.5 overre 2.00-ért.



Idézetet írta: oakland23 Dátum december 05, 2016, 12:38:53
Holnapra a lengyel-holland meccsen 1.20 van a hollandokon. Elég jónak tűink, szerintem a hollandok is rájöttek, hogy elkezdődött a torna  ;D
Egyetértek azzal, amit a hollandokról írtál.
Én is kihasználtam ma azt az alkalmat, hogy a hollandok elbukták az első meccsüket és emiatt feljebb ment a szorzójuk, így  most 19-szeres szorzón fogadtam arra, hogy megnyerik az Európa-bajnokságot vagy dobogósok lesznek.
Valószínűleg végül nem ők fogják megnyerni az EB-t, viszont simán lehetnek dobogósok!
:beerchug:


Idézetet írta: csabax Dátum december 05, 2016, 14:05:59
Egyetértek azzal, amit a hollandokról írtál.
Én is kihasználtam ma azt az alkalmat, hogy a hollandok elbukták az első meccsüket és emiatt feljebb ment a szorzójuk, így  most 19-szeres szorzón fogadtam arra, hogy megnyerik az Európa-bajnokságot vagy dobogósok lesznek.
Valószínűleg végül nem ők fogják megnyerni az EB-t, viszont simán lehetnek dobogósok!
:beerchug:

Érem esetén a harmadát kapod? Abban tényleg jó érték van :)  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum december 05, 2016, 17:22:28
Érem esetén a harmadát kapod? Abban tényleg jó érték van :)  :beerchug:
Még úgy is jó nekem, ha csak a 19.00-es odds harmadát kapom.
Ám ha valahogyan mégis arany lesz az az érem...
:beerchug:

Ez az első negyed óra siralmas ... Remélem összeszedik magukat a csajok.
Átlövés gólt nem sokat fogunk lőni az tuti

No comment... nem tudok semmi pozitívat mondani a meccsről ...........

Vagyis egy valamit igen, ettől rosszabb már nem lehet

Ez kalap nudli volt. Ha a montikat nem verjük akkor kb ki is estünk. Ezek utan ilyen játékkal dánok ellen semmire nem megyünk. Montenegro ellen kell egy 60perces olyan játék amit a második félidôben toltunk aztán lehet miröl beszélni...

Görbe alibizett egész meccsen, semmit sem vállalt főleg a második félidőben. Nincs vezér, Kovács amit játszott kb annyik voltunk.... Ez igy nagyon kevés.

Kapufához ragadt a labda

A Montenegro - Dánia mérkőzésen Suzana Lazovic úgy rádobta a labdát a kapufára, hogy az odatapadt az aljához. Videó ITT!


2. forduló



December 06., kedd:

18:30   Lengyelország - Hollandia       7.19   14.10   1.18

18:30   Spanyolország - Szerbia     1.33   10.50   4.68

20:45   Németország - Franciaország        4.87   11.09   1.30

20:45   Szlovénia - Svédország        9.85   16.58   1.11


Tippek, vélemények?

Női kézilabda-Eb: Javíthatnak a hollandok

Az A és B csoportban kedden már a második kör mérkőzéseit rendezik. Az első körben az A jelű négyes nem hozott meglepetést, hacsak nem tekintjük annak a 70 gólos szerb-szlovén összecsapást. Lopott szavakkal élve a kapusok biodíszletként szolgáltak azon a mérkőzésen, nem úgy Woltering, aki fontos pillanatokban bemutatott védésekkel nagyban hozzájárult Németország győzelméhez Hollandia felett a B csoportban. Olvasd tovább ITT!

a svédek szerintem ma igencsak faszra húzzák a szlovénokat, 32.5 a határ, ami nem kevés, de ha a szerbek is 36-ig jutottak..  na mindegy, amit láttam abból a meccsből, hogy ami kapura ment az kb mind gól lett, mind a két oldalon, megnéztem 13 és 17% volt a két kapus védési mutatója, ami nem olyan sok, ezáltal megy még Hagman 5,5 over és Gulldén 4,5 over 1,60 és 1,72ért


a holland is ugyanez, 30,5 a határ, sztem az is akad


Herrem nagyon kemény volt, de amennyi ziccert kihagytak a norgék azt fájdalmas volt nézni