Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok a továbbjutóknak, sok szerencsét a továbbiakban!  :beerchug:
De ki is jutott tovább? szigo, Tib86, ..., ..., ...? Persze nekik is gratula!

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 16, 2008, 23:34:05
Gratulálok a továbbjutóknak, sok szerencsét a továbbiakban!  :beerchug:
De ki is jutott tovább? szigo, Tib86, ..., ..., ...? Persze nekik is gratula!

Szerintem mindannyiunk nevében mondom, kösz a gratulációt, de még csak most jön a java! Ha jól emlékszem a sorrendre:

1. szigo
2. Tib86
3. norbi571
4. gery185
5. Bundes alias papsajt78 :)

Grat a továbbjutóknak! :ok:

Milán, esetleg nem lendítenéd fel a fórum póker életét egy két jövőbeni versennyel? :) Szerintem ha az összdíjazás nagyon kicsi lenne, az se lenne baj. Lényeg, hogy a fórumtagok tudjanak héba-hóba egy jót játszani egymással.

Van benne valami igazság, amit mondasz szigo, de azért az túlzás, hogy elszakadt volna a cérna.
Csak amikor nekem 16000ezrem volt, Tibinek meg 840 chipe, akkor már biztosra vettem, hogy minimum a második hely megvan, és egy kicsit könyelműbb voltam, de azért így is kellett neki a mák ahhoz, hogy feljöjjön szinte a 0-ról, ráadásul köben a titanon is toltam egy tornát, ami nagyobb tétért ment már akkor, és arra figyeltem inkább, itt csak dobáltam a lapot és hagytam, hogy a vak megegyen, de tény ami tény, hogy egy kicsit elszúrtam. Én inkább cash game- es játékos vagyok, azért megpróbálok hasznos tagja lenni a csapatnak. Szerintem ha ötünk közül kb. 3 játszik a döntő aszatalon, akkor már fizetös helyen lehet a csapatunk, egyébként olyan 40-50 körül lehet a csapatok száma. Eléggé minuszos ez a torna bwin-nek az már biztos, bitos csak a promo miatt inditották:)
Gratulálok nektek, jó csata volt.

Köszi a gratulációkat!!!

Gratulálok minden egyes résztvevőknek,s  külön gratuláció jár az első öt helyezettnek, akik képviselni fogják a fórumunkat a november 30-ai döntőn.

Még hivatalos értesitést nem kaptam, s nem találom, hogy kb. hány fórum szerepelt a tegnap este, de az biztos, hogy sokan kiestek, mert nem volt meg a kötelező 10 személy.

Ami az elkövetkezendőket illeti, a továbbiakban megprobálunk egy Sportfogadas.org turné-t inditani, melyre sor kerüljön heti, vagy havi alkalommal.
Két lehetőségünk van szerintem: vagy támogat egy fogadóiroda, s akkor freeroll versenyt rendezhetünk, vagy ha nem akkor lehetne egy minimális buy-in, mondjuk amit többen megengedhetnek, s az összegyült összeg lessz a nyereményalap.

Mindenesetre a továbbiakban a póker részleg is fejlödni fog...mert ugyebár már ideje.

Mégegyszer kihangsúlyozom: annak ellenére, hogy sportfogadás profilú az oldal, igy a 19 résztvevő szerintem nagyon jó...

Idézetet írta: Milan Dátum november 17, 2008, 08:55:02
Gratulálok minden egyes résztvevőknek,s  külön gratuláció jár az első öt helyezettnek, akik képviselni fogják a fórumunkat a november 30-ai döntőn.

Még hivatalos értesitést nem kaptam, s nem találom, hogy kb. hány fórum szerepelt a tegnap este, de az biztos, hogy sokan kiestek, mert nem volt meg a kötelező 10 személy.

Ami az elkövetkezendőket illeti, a továbbiakban megprobálunk egy Sportfogadas.org turné-t inditani, melyre sor kerüljön heti, vagy havi alkalommal.
Két lehetőségünk van szerintem: vagy támogat egy fogadóiroda, s akkor freeroll versenyt rendezhetünk, vagy ha nem akkor lehetne egy minimális buy-in, mondjuk amit többen megengedhetnek, s az összegyült összeg lessz a nyereményalap.

Mindenesetre a továbbiakban a póker részleg is fejlödni fog...mert ugyebár már ideje.

Mégegyszer kihangsúlyozom: annak ellenére, hogy sportfogadás profilú az oldal, igy a 19 résztvevő szerintem nagyon jó...

És ha még én is pókeres lennék akkor 20 lenne  ::)

Én is köszönöm a gratulációkat és számomra megtiszteltetés, hogy képviselhetem ezt a nagyszerű oldalt.
Amúgy a döntőasztalon amikor már csak 5-en meg 4en voltunk akko elég könnyelmű voltam mert közben telefonáltam, de majd a döntőben nagyon oda figyelek, hogy ne csináljak hülyeséget ;) és csak a pókerre fofok majd koncentrálni..
Addig is gyúrjatok a döntőre :great:

Sok sikert a döntőre!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Milan Dátum november 17, 2008, 08:55:02


Mindenesetre a továbbiakban a póker részleg is fejlödni fog...mert ugyebár már ideje.



Jó elgondolás, ugyanis a pókeres oldalak is egyre nagyobb figyelmet fordítanak a sportfogadásra, és miért ne tehetné meg ezt egy sportfogadó oldal fordítva! ;)

Üdvözlet a SPORTFOGADAS.ORG  Poker Teamnek!

Először is köszönet Milannak, hogy összehozta és elindította a csapatot!
Gratulálok az indulóknak különösen a döntőbe jutottaknak!

Élő klasszikust (Korda György) idézve:"Mondjatok ALL IN-t" ;)
Azért fő a türelem és higgadt helyzetértékelés! A versenyt kell megnyernetek!

Hajrá SPORTFOGADAS.ORG Poker Team!
November 30.-án szorítok NEKTEK!
:yeah:

ÜDV INTER

A kérdésem az öt döntős felé irányul: a vasárnapi verseny után kaptatok a bwin-től valamilyen kódot?

Ezt csak azért kérdem, mert láttam a lobby-ban, hogy ott van az öt db. Battle of The Forums döntő, s már mindegyikben van kb. 30 személy regisztrálva.

Idézetet írta: Inter Dátum november 18, 2008, 20:34:35
A versenyt kell megnyernetek!

Azért ne rakj rájuk ekkora terhet, :) vagy ezt úgy érted, hogy nem egy partit kell megnyerniük, hanem az egész versenyt? Így akkor ok!

Hajrá Sportfogadas.org team!  :yeah: ;)

Valaki tudna segíteni,nem tudom beállítani a bwin pokerét ,úgy hogy a pokerasztal egész képernyős legyen.Megtaláltam,de szürke,nem fekete.Lehet,hogy nincs jogosultságom nagyobbra venni:)?Vagy mi a szösz?Előre is köszi!

Ma megkaptam a bwin-től a hivatalos eredményeket, s a tájékoztatót a November 30-ai döntőre.

A november 16-ai selejtezőn az első öt helyett, s egyúttal a döntőben való szereplés jogát a következő fórumtagok szerezték meg:

1.hely: szigo (x szigo24)
2.hely: Tib86 (TibeeG86)
3.hely: norbi571 (norbi571)
4.hely: gery185 (Gery185)
5.hely: Bundes (papsajt78)

Ezen őt személy fogja képviselni a Sportfogadas.org fórumot a november 30-ai Battle of the Forums döntőn.

A következő infók, peddig a döntősöket illeti:

1. Jelentkezzetek be a bwin-re
2. Nyissátok meg a pókerklienst
3. Keressétek meg a Loby-ban a turnét
4. Jelentkezzetek a döntőre a már ismert jelszóval (sprtf0g4)
5. Vasárnap, november 30-án, 21 órától kezdődik a buli...
6. Pókerezzetek és nyerjetek

A Sportfogadas.org szerkesztői sok sikert kiván nektek a döntőben. Hajrá!!!  :great: