Revolut

Előző téma - Következő téma

Nezocsa és 1 vendég van a témában


Szerintem nemzetközi utalásként nem nagyon, eurót próbálj, másképp nem SEPA utalás.

Még februárban tudtam Revolutról HUF-ot utalni a Bet365-hoz ,de akkor megpróbálok EUR-t utalni.

Ha ment akkor s most nem, akkor valami más gebasz van.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum szeptember 14, 2023, 20:11:01Sziasztok,
Tudna valaki segíteni , Revolut számláról  szeretnék beutalni (nem Revolut kártyával ,hanem beutalással) közvetlenül a bet365-höz.
Ez müködik ? Többször hibára futott nálam ,ezért kérdezem.
köszi előre is!

Másfél hónapja még engedett Revolut bankkártyával befizetni a bet365, kifizetésnél viszont már nem élt a kártyás opció.
Rákérdeztem, az ügyfélszolgálat a magyar szabályozásra hivatkozott (hmmmm), azt állították, hogy semmilyen be- és kifizetést nem tudnak kezelni ami Revolut vagy Wise.

Azért én elindítottam egy utalásos kifizetést a Revolut bankszámlára, amely fél nap alatt meg is érkezett.
Azóta viszont nem próbálkoztam.

Szerintem a szándék az, hogy ne legyen valamiért revolutos opció, csak esetleg késtek a technikai megvalósításban.
Erről már a Revolut is tudhat, talán ezért nem engedi alapból a tranzakciót.

Ha 1% költség belefér neked, akkor a skrillre befizeted revolut kártyával a pénzt (ennek van az 1% költsége) és onnan skrilles kártyával a bet365-re... (ez utóbbi már ingyenes)

Mindkét kártya lehet virtuális is.

Elvileg az eltérő devizanem nem lehet egy utalás/befizetés akadálya, sőt, akkor örül a szolgáltató, ha a váltáson is kereshet.
Nálam pl. hiába forintot akarok a forint Skrill számlámra kártyával befizetni, alapértelmezésként GBP-ben akar mindig számolni, úgy kell minden tranzakciónál a "csúszkát" átlökni forintra.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 14, 2023, 23:45:15Ha 1% költség belefér neked, akkor a skrillre befizeted revolut kártyával a pénzt (ennek van az 1% költsége) és onnan skrilles kártyával a bet365-re... (ez utóbbi már ingyenes)
Akkor már ennél olcsóbb a Revolutról Skrillre utalni, nincs semmi költsége. Skrill kártyával biztosan megy a befizetés bet365-re? Régebb nem ment, mert a direkt befizetést erőltette a Skrill, ez változott?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 15, 2023, 04:41:46Akkor már ennél olcsóbb a Revolutról Skrillre utalni, nincs semmi költsége. Skrill kártyával biztosan megy a befizetés bet365-re? Régebb nem ment, mert a direkt befizetést erőltette a Skrill, ez változott?

Igazad van, a Skrill virtuális kártyát a Revolutra "átcsoportosításhoz" használtam, a bet365-höz a hagyományos skrilles befizetést szoktam.
Szóval nem tudom, a skrill kártyás befizetés működik-e már.
Viszont a skrilles kártyával ingyen átrakható revolutra a pénz azonnal.


Igen, az utalás revolutról skrillre ingyen lenne, de nekem az 1% költség megéri, hogy azonnal teljesüljön az "átvezetés".
Kinek van ideje megvárni az utalást, mikor már a "B-oldal" forog?!  ;D
Meg mikor elfogyott a pénz a bet365-ről és fogadni szeretnék egyből...



Szerintem a skrill kartyas bet365 depo tovabbra sem mukodik, mert az egy kifejezetten olyan mastercard ami erre nem alkalmas. Elvileg ugye az oldalak tudjak szurni kartyaszam elso nehany szamjegye alapjan hogy milyen tipusu kartyak ne mukodjenek.

Sziasztok,
köszönöm a hozzászólásokat a Revolut-Bet365 beutalás tekintetében .
Sem HUF beutalás ,sem EUR beutalás nem müködött a Revolut számláról a Bet365-höz.
Igy már ezt a vonalat feladtam .
Találtam is rá magyarázatot az Interneten ,igy megosztom ,ha más is hasonló akadályba ütközne.



Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 14, 2023, 23:45:15Másfél hónapja még engedett Revolut bankkártyával befizetni a bet365, kifizetésnél viszont már nem élt a kártyás opció.
Rákérdeztem, az ügyfélszolgálat a magyar szabályozásra hivatkozott (hmmmm), azt állították, hogy semmilyen be- és kifizetést nem tudnak kezelni ami Revolut vagy Wise.

Azért én elindítottam egy utalásos kifizetést a Revolut bankszámlára, amely fél nap alatt meg is érkezett.
Azóta viszont nem próbálkoztam.

Szerintem a szándék az, hogy ne legyen valamiért revolutos opció, csak esetleg késtek a technikai megvalósításban.
Erről már a Revolut is tudhat, talán ezért nem engedi alapból a tranzakciót.

Ha 1% költség belefér neked, akkor a skrillre befizeted revolut kártyával a pénzt (ennek van az 1% költsége) és onnan skrilles kártyával a bet365-re... (ez utóbbi már ingyenes)

Mindkét kártya lehet virtuális is.

Elvileg az eltérő devizanem nem lehet egy utalás/befizetés akadálya, sőt, akkor örül a szolgáltató, ha a váltáson is kereshet.
Nálam pl. hiába forintot akarok a forint Skrill számlámra kártyával befizetni, alapértelmezésként GBP-ben akar mindig számolni, úgy kell minden tranzakciónál a "csúszkát" átlökni forintra.

#218 szeptember 16, 2023, 14:22:23, vmlinuz
Amit belinkeltel az nem friss info és még helytelen is a szöveg, mintha google translate lenne. Semmi szo nincs az utalasrol benne.

Skrillre utalj Revolutrol, ahogy Knapp is irta és probléma megoldva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 16, 2023, 14:05:57Amit belinkeltel az nem friss info és még helytelen is a szöveg, mintha google translate lenne. Semmi szo nincs az utalasrol benne.

Skrillre utalj Revolutrol, ahogy Knapp is irta és probléma megoldva.
Tudom ,hogy Skrill ,Neteller közbeiktatásával megoldható ,de közvetlen Revolutról utalás bet365-re nem müködik.
Ha van Revolutod ,akkor lszi próbáld ki a bet365-re utalást (kis összeggel) ,hogy Te mit tapasztalsz.

#220 szeptember 16, 2023, 21:13:19, vmlinuz
40.000 Ft a minimum befizetés utalással bet365-re. Skrillre próbáltuk csak az elmúlt időben a Revolut utalást, oda munkanapon 2 óra alatt ment át.

Sziasztok, közvetlen Revolut beutalás bet365-re ,már nem müködik !  Skrill vagy Neteller kell közbenső lépcsőnek ,akinek van rá lehetősége.

Sziasztok!

Meg kell adnom az adószámomat január elejéig, hogy használhassam a revolutot. Én unibeten játszom revoluttal,  lehet ebből később gond, ha megadom? Tőletek is kéri? Megadtátok?

Idézetet írta: hulcsigerg Dátum december 20, 2023, 14:47:33Sziasztok!

Meg kell adnom az adószámomat január elejéig, hogy használhassam a revolutot. Én unibeten játszom revoluttal,  lehet ebből később gond, ha megadom? Tőletek is kéri? Megadtátok?
Igen, meg kell adni.
Persze, csakis abban az esetben kell megadni, ha használni akarod a Revolutot. Mert ha nem akarod használni a Revolutot, akkor nem kell megadnod.
Ha nem adod meg, akkor kitiltanak onnan.
Ilyesmit nem csak tőled kérnek, hanem mindenkitől kérnek. Ugyanis a Revolut esetében bankról van szó, és nekik az ügyfélazonosítás miatt kötelezően tudniuk kell azt.

Idézetet írta: csabax Dátum december 20, 2023, 15:44:39Igen, meg kell adni.
Persze, csakis abban az esetben kell megadni, ha használni akarod a Revolutot. Mert ha nem akarod használni a Revolutot, akkor nem kell megadnod.
Ha nem adod meg, akkor kitiltanak onnan.
Ilyesmit nem csak tőled kérnek, hanem mindenkitől kérnek. Ugyanis a Revolut esetében bankról van szó, és nekik az ügyfélazonosítás miatt kötelezően tudniuk kell azt.
Szerinted várható csesztetés ha továbbra is ki-be utalgatok unibetre/ről ? (havi szinten már száz ezer forint)