Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum március 26, 2013, 12:51:12
a szerencsejáték zrt. oldala mikortól indul?

tavaly március 1. :)
Viccet félretéve, szerintem még a fejlesztők se tudják.

Idézetet írta: Milan Dátum március 26, 2013, 11:30:31
Pontosan úgy működne, amint a Tobet kivonulása.

Értesít az iroda, hogy holnaptól nem fogadhatsz, a számládon lévő egyenleged, meg a függőben lévő fogadások tétjeit meg kiutalják.

Pontosan nekem is a Tobet jutott eszembe. Egyik nap még NB3ra fogadtam másnap meg jött az email.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 26, 2013, 11:42:26
Teljesen új laptop - mobilnet - számla kombó 24 óráig bírta korlátozás nélkül, mert az illető kicsit nagyobb összegekkel játszott, és nyert.
Mobilnetet nem ajánlom ilyesmire, mivel ugyanazt az ip cimet több személy használja egyszerre NAT mögül. Egyelőre amig nem lesz IPv6 ez igy is marad, nem adhatnak annyit külön ip cimet minden mobilnet használónak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 26, 2013, 13:05:40
Mobilnetet nem ajánlom ilyesmire, mivel ugyanazt az ip cimet több személy használja egyszerre NAT mögül. Egyelőre amig nem lesz IPv6 ez igy is marad, nem adhatnak annyit külön ip cimet minden mobilnet használónak.

Akkor mit tudnál javasolni?
(Eddig nekem működött ez a dolog)

Egyszerű megoldást nem tudok. 2 külön internet szolgáltató?

Idézetet írta: Cipolla Dátum március 26, 2013, 11:06:35
Köszi a válaszokat :ok: Akkor még egy kérdést tennék fel ezek alapján. Ti egy nagyobb pénzt fel mernétek rakni úgy hogy novemberben végződik az esemény? Egyértelmű válaszokat írjatok légyszi. Igen/Nem

Nemigen



Mielőtt még más betenné....

http://index.hu/gazdasag/2013/04/22/benyujtottak_az_internetes_szerencsejatekrol_szolo_torvenyjavaslatot/

Ez a mondat tetszett nekem a legjobban :

"Az internetes szerencsejáték szervezőjének a szerveréhez folyamatos távoli hozzáférést kell biztosítania a NAV
számára."

Mehehe...elképzelem ahogy az irodák egymást taposva rohannak hogy kiváltsák ezt a csodálatos feltételekkel bíró magyar licenszet, féltem a NAV-ot, hogy bele fognak roppanni a jelentkezések áradatába.




Viszont arról sehol nincs semmi hir, hogy az EU elbiráláson elfogadták vagy nem a tervezetet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 23, 2013, 09:32:06
Viszont arról sehol nincs semmi hir, hogy az EU elbiráláson elfogadták vagy nem a tervezetet.

Szerintem még nem fogadták el. Mivel februárban újra beadtuk, így van még egy hónapjuk rá.

Amúgy a bwin kivonulása nem összeköthető a mostani szabályozással. Az osztrákok több európai országból kivonulnak csak úgy, mert nekik ez nem "jó" piac.

Konkrétan túl erősek vagyunk, mi magyar sportfogadók, s inkább a németek vérét szívják a továbbiakban...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 26, 2013, 11:42:26
Egyébként a Bet365 is meghúzta már a nadrágszíjat.
Eddig azt hittem ők legalább nem köcsögölnek.
Teljesen új laptop - mobilnet - számla kombó 24 óráig bírta korlátozás nélkül, mert az illető kicsit nagyobb összegekkel játszott, és nyert.

KB mekkora összegről van szó?