Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi gerry, de van mááásik  ;D (Ne csak a gumiszoba teljen )

Azt még tudni kell a kép mellé, hogy az U17-es csajok (is) 80 percet tolnak, tehát 2*40-es félidőket.

1-1-nél mentem a szokásos péntek esti focira, és nem kicsit örültem, amikor hazajöttem

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 13, 2012, 23:01:00
Köszi gerry, de van mááásik  ;D (Ne csak a gumiszoba teljen )

Azt még tudni kell a kép mellé, hogy az U17-es csajok (is) 80 percet tolnak, tehát 2*40-es félidőket.

1-1-nél mentem a szokásos péntek esti focira, és nem kicsit örültem, amikor hazajöttem

Kívánom neked hogy minden nap legyen mááásik is!!!!! Csak így tovább!!!  :beerchug:

Gondoltam már "kikerekítem" a bankomat h szebben nézzen ki, és a "felesleget" bedobtam a mély vízbe! Sikerült  :beerchug: :beerchug: :o (Giraldo is nyert  :police: )

Idézetet írta: solver Dátum április 13, 2012, 23:35:27
Gondoltam már "kikerekítem" a bankomat h szebben nézzen ki, és a "felesleget" bedobtam a mély vízbe! Sikerült  :beerchug: :beerchug: :o (Giraldo is nyert  :police: )

Szééép!!! Grat hozzá! :beerchug:  :beerchug: :beerchug:


#200 április 15, 2012, 20:27:08, oakland23
A Malaga nemcsak Cesc18 kollégát húzta föl, hanem engem is. 20.000 repült rögtön a napi első fogadásnál (1,5 over Malagán voltam a Vidi 1,5 overével kombiban) 1-0-nál félidőben emberelőnyben azt hittem, itt már baj nem lehet. 1-1-nél még jobban örültem, mondom menni kell előre. Erre 1-1...

Ilyenkor idegből kell játszani, és megint hozzányúltam a csajokhoz. A lányokban mindig bízhat az ember! Nem egy brutál odds, de tíz kilóval egész jól fizetett. Így utólag szarom le a Malaga meccset, hisz ha ott nem 1-1 a vége, akkor csak 2,5 overt húzok a BL-re.

Este még a spanyol bajnokin randira hívom Fortunát!

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 15, 2012, 20:24:56
Ilyenkor idegből kell játszani, és megint hozzányúltam a csajokhoz. A lányokban mindig bízhat az ember! Nem egy brutál odds, de tíz kilóval egész jól fizetett. Így utólag szarom le a Malaga meccset, hisz ha ott nem 1-1 a vége, akkor csak 2,5 overt húzok a BL-re.

Gratula!!  :great: :great:

#202 április 16, 2012, 23:22:53, oakland23
egyensúlyba kell hoznom a gumiszobával ezt a topicot  ;)

Mai meló:
Bet365: -35000
Sportingbet: +83125 (+10200 bónusz)
A fortunawines 5000-et pedig egy szép tippmix-szel (hogy kell ezt helyesen írni ?) visszahoztam.


Ha jól számolok,  a bónusszal 58000-et hoztam a konyhára ma, szóval jöhet még egy két hasonló sportingbetes promó  ;D

Bár a következő 5 nap sem tűnik rossznak a bónusznaptár szerint  ;D

Barcelona - Real Madrid 1-2   :beerchug: :great: :beerchug:

Nem nagy odds, de azért különleges mert találtam egy bukméker hibát, vagyis legalábbis ez szerintem az volt. 6:3, 0:5 állásnál az Anastasia Pavlychenkova- Ana Ivanovic meccsen volt ez, Ivanovic markánsan meggyőzően játszott már, és 1,35-1,4 körül kínáltak rá.
Végeredmény: 6:3,0:6, 3:6.

Köszi Te gyönyörűség:



Barca - Chelsea dönci, 60. perc táján 21x-es oddsért. Bejött, hosszabbításban, méghozzá Torres góljával, csak hogy még valószínűtlenebb legyen a forgatókönyv.  :D 10 000 Ft nyerő ;D :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum április 25, 2012, 11:12:22
Barca - Chelsea dönci, 60. perc táján 21x-es oddsért. Bejött, hosszabbításban, méghozzá Torres góljával, csak hogy még valószínűtlenebb legyen a forgatókönyv.  :D 10 000 Ft nyerő ;D :ok:

Nagy gratula!! :great: :great:

BAYERNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great:
A meccs hőse: Sergio Ramos :beerchug: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


#209 április 28, 2012, 10:06:04, Pikaa
Máker bukaresti..