Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tudom.De nekem csak a spanyolt kínálja föl.És ha betfair.com-ot írok be akkor is miért vált át betfair.es-re?Számtech probléma lesz ez de annyira nem értek a témához hogy tudja mi.

Nálatok nem szarakszik a betfair?

Sziasztok!
Valaki tud valami linket adni ahol működik a regisztrálós ingyen fogadós dolog ide betfairre? Ha még van ilyen!
Előre is köszi!

A Betfairnál fontban van meg a számlám, de mivel eurót készülök rakni a kártyámra a rossz forint árfolyam miatt, nem lehet átállítani valahogy euróra az alapértelmezett pénznemet? Amúgy még nem raktam más valutát a kártyámra, nem "alakul" át a befizetett euró forinttá?

Idézetet írta: Rwilla Dátum január 04, 2013, 13:02:59
A Betfairnál fontban van meg a számlám, de mivel eurót készülök rakni a kártyámra a rossz forint árfolyam miatt, nem lehet átállítani valahogy euróra az alapértelmezett pénznemet? Amúgy még nem raktam más valutát a kártyámra, nem "alakul" át a befizetett euró forinttá?

Megpróbálhatod az ügyfélszolgálatnál, de a Betfair engedi, hogy több számlád legyen és azok különböző pénzneműek legyenek!
Új számla nyitásánál felismeri a rendszer az adataid (tehát mondjuk kezdőbónusszal nem illik trükközni), de engedi a regisztrációt.
Tehát nyithatsz egy euró számlát is, ami a fent említett árfolyamváltozások miatt hosszútávon is indokolt.

Arra kell figyelni, hogy egy befizetési módot csak egy betfair számlához használhatsz, tehát minden számlát máshogy kell töltened.

Tudna valaki segíteni? Megtettem életem első lay fogadását (az Inter nem nyer), a számlámról levonta az összeget, viszont csak a levont összeget kaptam vissza. Nem kellene lennie valami nyereségnek? Azért kellemetlen, mert máshol meg arra tettem, hogy nyer. Vagy én rontottam el valamit?

Idézetet írta: todika Dátum január 06, 2013, 19:12:50
Tudna valaki segíteni? Megtettem életem első lay fogadását (az Inter nem nyer), a számlámról levonta az összeget, viszont csak a levont összeget kaptam vissza. Nem kellene lennie valami nyereségnek? Azért kellemetlen, mert máshol meg arra tettem, hogy nyer. Vagy én rontottam el valamit?

Valószínűleg nem fogadta el a fogadásodat (unmatched), azaz nem vásároltak olyan szorzón Inter győzelmet, mint amilyenen Te beajánlottad azt.

Köszönöm a gyors választ. Így már értem. És akkor azt honnan vagy hogyan tudom meg ha elfogadták?

Idézetet írta: todika Dátum január 06, 2013, 19:59:19
Köszönöm a gyors választ. Így már értem. És akkor azt honnan vagy hogyan tudom meg ha elfogadták?

A betfair oldalán fogadsz vagy program segítségével?

A Betfair oldalán.

Idézetet írta: todika Dátum január 06, 2013, 20:18:58
A Betfair oldalán.

Amikor rámész a szorzóra, beírod a tétet, és rámész a place bets-re, majd a confirm-ra, akkor a felső sávban ki kell írni egy ilyet: The following bets were successfully placed. Ha ez megvan, a kérésed párosításra talált. Ezen kívül ellenőrizheted is a fogadásaidat a My Account -> Current bets résznél, ahol az unmatched és matched rész érdekel csak most Téged. Ha a matched rész alatt van, érvényben van a fogadásod, ha az unmatched résznél, akkor nem.

A betfair másképp működik mint egy hagyományos iroda.Mielőtt valaki belekezd érdemes kicsit utána olvasgatni hogy hogyan is működik Én legalább is így tettem.A neten egy csomó szuper leírás és videó mutatja be az oldalt,ezeket áttanulmányozva pofon egyszerűvé válik az elsőre valóban kicsit bonyolultnak tűnő iroda.
Legnagyobb előnye hogy single tippek esetén nincs korlátozás.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum január 07, 2013, 10:18:29
A betfair másképp működik mint egy hagyományos iroda.Mielőtt valaki belekezd érdemes kicsit utána olvasgatni hogy hogyan is működik Én legalább is így tettem.A neten egy csomó szuper leírás és videó mutatja be az oldalt,ezeket áttanulmányozva pofon egyszerűvé válik az elsőre valóban kicsit bonyolultnak tűnő iroda.
Legnagyobb előnye hogy single tippek esetén nincs korlátozás.


Köszönöm a tanácsot, előtte utána néztem. Kerestem a neten, elolvastam itt a főoldalon a p2p fogadást, néztem videot, de ezt nem találtam. Azt hittem elég felkészült vagyok, nem gondoltam, hogy így járok. Megfizettem a tanulópénzt de most már ezt is tudom. És mégegyszer köszönöm a segítséget.

back/lay fogadásokat kombiban lehet fogadni, és ha igen, hogy ?

Multiplesben lehet kombizni de a betfairen semmi értelmét nem látom.Ilyenkor úgy működik mint egy hagyományos iroda.Az iroda ellen fogadsz,korlátozás is előfordulhat.A betfair single tippekre való egyébként is itt sok tippet nem lehet kötésben megjátszani.Multira a bet 365-öt ajánlom.
De ha konkrétan csak más játékos elleni fogadásra gondolsz az csak single tippek esetén megy.