Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 17, 2010, 19:05:30, Milan
Idézetet írta: atom Dátum október 23, 2009, 19:46:16
Toobetről milyen tapasztalatok vannak, mert néztem és elég kamunak tűnik a bónusza?

Én megkaptam a bónuszt, amikor a fogadásaim értéke elérte a 10000 forintot (ahogyan a feltételekben is van). Jelenleg még a forgatás zajlik, de szerintem a kifizetéssel sem lesz gond. A Nordicbet csoporthoz tartozik, s mint tudjuk, a skandináv irodák egész korrektek. Szóval szerintem nem kamu.

#1 november 19, 2009, 13:15:16, vmlinuz
Leírnátok, hogy milyen bónusz van Tobeten.

Idézetet írta: benson Dátum október 24, 2009, 13:13:22
Idézetet írta: atom Dátum október 23, 2009, 19:46:16
Toobetről milyen tapasztalatok vannak, mert néztem és elég kamunak tűnik a bónusza?

Én megkaptam a bónuszt, amikor a fogadásaim értéke elérte a 10000 forintot (ahogyan a feltételekben is van). Jelenleg még a forgatás zajlik, de szerintem a kifizetéssel sem lesz gond. A Nordicbet csoporthoz tartozik, s mint tudjuk, a skandináv irodák egész korrektek. Szóval szerintem nem kamu.

A kifizetésnél sincs gond nekem pár órán belül fizettek, moneybookersre.

Korrekt iroda !!    :great:

#3 november 19, 2009, 13:15:47, vmlinuz
Idézetet írta: Latzka Dátum október 24, 2009, 13:38:35
Leírnátok, hogy milyen bónusz van Tobeten.

Amennyiben a befizetett összegnek megfelelő összeggel FOGADOTT (vagy 10.000 HUF, az alacsonyabb összeg számít), a bónusz megjelenik a számláján.


AZ AJÁNLAT SZABÁLYAI:

- Ez az ajánlat egy egyszeri lehetőség azon játékosok számára, akik a mai naptól kezdve, 2009.09.28, regisztrálták a számlájukat, és akik az első befizetésüket teszik a Sportfogadási számlájukra.

- A maximálisan jóváírható bónusz összege 10.000 HUF

- Az ajánlat bármikor visszavonható.

- A bónusz összeget és a befizetett összeget legalább háromszor (3x) meg kell forgatni legalább 1.50-es szorzón, mielőtt a pénz kivehető lenne vagy átutalásra kerülne más Tobet játékokhoz.

- Ez az ajánlat csak új magyar játékosok számára érvényes.

- Ez a befizetési bónusz nem vonható össze más bónusz ajánlattal, beleértve a kockázatmentes fogadást is. Kockázatmentes fogadás összegek nem számítanak megforgatásként a befizetési bónusznál.

A bónusz szövege a tobet oldaláról van kimásolva !!!

Úgy vélem ez az iroda is megérdemel egy saját topikot, nem rég tölöttem hozzájuk pénzt és elég jók, remélem a kifizetésnél se csalódok bennük :ok:

Egy fantasztikus ajánlatunk van azon játékosok számára, akik a Bajnokok Ligája meccseire fogadnak élőben:

Az első élő fogadása a Bajnokok Ligájára kockázatmentes egészen 1000 Ft-ig! Ha nyer, Öné a pénz. Ha nem nyer, vissza fizetjük a tétjét!

        Jelentkezzen be a Tobet számlájára a lenti gombra kattintva.   
               
        Lépjen be az "Élő Fogadás" menübe és tegye meg tétjét az éppen zajló Bajnokok Ligája mérkőzések egyikére.

        Ha nem nyert, a pénzét visszafizetjük Önnek (1000 Ft-ig) 24 órán belül.
   

A kockázatmentes fogadás csak az első fogadására érvényes. Sok szerencsét és izgalmakat kívánunk.

Jó ötlet a külön topic, de mivel máshova is írogattunk már az irodával kapcsolatban, belinkelem a betclices topic 2. oldalát, ahol az első négy hozzászólás tobetes.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3358.msg98869.html

Hátha valaki csak itt keresné az infókat a Tobetről.

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 04, 2009, 12:01:09
Egy fantasztikus ajánlatunk van azon játékosok számára, akik a Bajnokok Ligája meccseire fogadnak élőben:

Az első élő fogadása a Bajnokok Ligájára kockázatmentes egészen 1000 Ft-ig! Ha nyer, Öné a pénz. Ha nem nyer, vissza fizetjük a tétjét!

        Jelentkezzen be a Tobet számlájára a lenti gombra kattintva.   
               
        Lépjen be az "Élő Fogadás" menübe és tegye meg tétjét az éppen zajló Bajnokok Ligája mérkőzések egyikére.

        Ha nem nyert, a pénzét visszafizetjük Önnek (1000 Ft-ig) 24 órán belül.
   

A kockázatmentes fogadás csak az első fogadására érvényes. Sok szerencsét és izgalmakat kívánunk.


Én nem találom ezt az ajánlatot :(
e-mailbe kaptad?


Idézetet írta: gigazo Dátum november 04, 2009, 15:23:56
Idézetet írta: Gery185 Dátum november 04, 2009, 12:01:09
Egy fantasztikus ajánlatunk van azon játékosok számára, akik a Bajnokok Ligája meccseire fogadnak élőben:

Az első élő fogadása a Bajnokok Ligájára kockázatmentes egészen 1000 Ft-ig! Ha nyer, Öné a pénz. Ha nem nyer, vissza fizetjük a tétjét!

        Jelentkezzen be a Tobet számlájára a lenti gombra kattintva.   
               
        Lépjen be az "Élő Fogadás" menübe és tegye meg tétjét az éppen zajló Bajnokok Ligája mérkőzések egyikére.

        Ha nem nyert, a pénzét visszafizetjük Önnek (1000 Ft-ig) 24 órán belül.
   

A kockázatmentes fogadás csak az első fogadására érvényes. Sok szerencsét és izgalmakat kívánunk.


Én nem találom ezt az ajánlatot :(
e-mailbe kaptad?

Igen, e-mailben kaptam :)

Tényleg,  a linkről  működik nem értem miért nem találtam..    Köszi.

Idézetet írta: benson Dátum november 04, 2009, 12:24:30
Jó ötlet a külön topic, de mivel máshova is írogattunk már az irodával kapcsolatban, belinkelem a betclices topic 2. oldalát, ahol az első négy hozzászólás tobetes.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3358.msg98869.html

Hátha valaki csak itt keresné az infókat a Tobetről.
Áthoztam ide az ottani Tobetes hozzászólásokat, úgyhogy itt vannak a téma elején (dátum miatt).

    A regisztrációért járó extra díjazásként, ha befizet a számlájára, egy
100% bónuszt írunk jóvá, egészen 10.000 Forintig! Ahhoz, hogy megkapja
a bónuszt elég a következőket tennie:

number25x25_1tb.jpg         Amennyiben Ön már rendelkezik Tobet számlával, kattintson a "Bónusz" gombra. Ha még nem regisztrált nálunk, akkor kattintson a "Számla létrehozása" gombra.
   
               
number25x25_1tb.jpg         Fizessen be a számlájára.
   
               
number25x25_1tb.jpg         Válasszon a széles sportfogadási kínálatunkból és tegye meg tétjét!
   

Amennyiben a befizetett összegnek megfelelő összeggel FOGADOTT
(vagy 10.000 Ft-tal, az alacsonyabb összeg számít), a bónusz 24 órán belül
megjelenik a számláján.


AZ AJÁNLAT SZABÁLYAI:

- Ez az ajánlatot csak azon játékosok vehetik igénybe, akik 2009. December 31-ig első befizetésüket teszik.

- A maximálisan jóváírható bónusz összege 10.000 HUF

- Az ajánlat bármikor visszavonható.

- A bónusz összeget és a befizetett összeget legalább háromszor (3x) meg kell forgatni, mielőtt a pénz kivehető lenne vagy átutalásra kerülne más Tobet játékhoz. Figyelem! Csak kombinált fogadás számít bele a háromszori megforgatásba, minimum 1.80-as kombinált szorzóval. Emellett a kombinált fogadásnak legalább 3 tételből kell állnia és a legkisebb szorzó tételenként 1.10 lehet.

- Ez a befizetési bónusz nem vonható össze más bónusz ajánlattal, beleértve a kockázatmentes fogadást is. Kockázatmentes fogadás összegek nem számítanak megforgatásként a befizetési bónusznál.

- A bónusz teljesítésében nem nem megengedett, hogy egy mérkőzés/esemény kapcsán több végkimenetelre fogadjon.
- A bónusz teljesítésében nem nem megengedett egy másik játékossal történő összejátszás.

- Ez az ajánlat csak magyar játékosok számára érvényes.

- Az általános feltételek és szabályok érvényesek. 2.10-es szabály

Tehát: Ha befizetek 10.000Ft-ot, fogadok 10.000Ft-al akkor megkapok még plusz 10.000Ft-ot?

Elvileg igen, de én már egy hete megforgattam a befizetett 10est írtam is az ügyfélszolgálatnak, azt írták, hogy manuálisan jóvá írta, 24 órán belül megjelenik a számlán, ez volt hét elején...
De pl benson megkapta, szóval szerintem írok még egyet nekik..

Érdekes, nálam ez automatikus volt (perceken belül a számlámon volt). A hétvégén a forgatás végére érek, aztán jövő héten várom a kifizetést. Egy kicsit zavaró volt, hogy a rendszerük nem számolja, hogy állok a forgatással. Vagy ez a számolás csak a bet365-nél van?