Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Huhh. Csak most látom, hogy  december 7. van, akkor szerintem felejtős lesz mind2 bónusz felhasználása:(

Idézetet írta: paloczia Dátum december 07, 2009, 19:55:18
Huhh. Csak most látom, hogy  december 7. van, akkor szerintem felejtős lesz mind2 bónusz felhasználása:(

Azért az üdvözlő bónusszal nem kell sietned, elég ha dec. 31-ig befizetsz, utána meg addig forgatod a bónuszt, ameddig akarod, nincs rá határidő.

Sziasztok!
1 kérdésem lenne!
Az új kártyám még nem jött le,viszont szeretnék indulni 2 versenyen,összesen 2,2 euró a nevezési díj,de mivel én csak a kártyámmal tudok befizetni így ez most nem megy.Valami Tobet hitel létezik vagy mit tudok ilyenkor tenni?Fontos lenne indulnom ezen a két versenyen.Esetleg valaki tudna nélkülözni pár napra 2,3 eurót?Nagyon megköszönném,mert gondolom szerdáig nem jön meg a kártyám :(
Üdv
Ghastly

Na befizettem,  meg is raktam gyors egy élő fogadást, de érdeklődnék, hogy itt milyen gyorsan/lassan értékelik ki a szelvényeket? mert a szelvényen ez áll: A szelvény elbírálásának várható dátuma: 08.12.2009 20:40 
Pedig  az orosz jéghoki mérkőzés most megy.( ami nem egy noname bajnokság) Remélem azért gyorsabban történik a kiértékelés. Valaki nyugtasson meg pls:D

És még egy kérdés. A részvételi féltételben ez áll: "Csak kombinált fogadás számít bele a háromszori megforgatásba, minimum 1.80-as kombinált szorzóval. Emellett a kombinált fogadásnak legalább 3 tételből kell állnia és a legkisebb szorzó tételenként 1.10 lehet."
Ebbe a kombinált fogadásba beletartozik a gyűjtő- illetve system fogadás is?  mert kombinált fogadásnak számomra csak pl:a 3/4es szelvény számít.

Idézetet írta: paloczia Dátum december 08, 2009, 15:14:56
És még egy kérdés. A részvételi féltételben ez áll: "Csak kombinált fogadás számít bele a háromszori megforgatásba, minimum 1.80-as kombinált szorzóval. Emellett a kombinált fogadásnak legalább 3 tételből kell állnia és a legkisebb szorzó tételenként 1.10 lehet."
Ebbe a kombinált fogadásba beletartozik a gyűjtő- illetve system fogadás is?  mert kombinált fogadásnak számomra csak pl:a 3/4es szelvény számít.

Régebben már fogadtam élőben TOBET-en.... kifizetnek jóval előbb, de azért a lezárult esemény után énis vártam 5-10 vagy talán 20 percet is....demajd írd meg mennyi időbe tellett  :beerchug:

Nem akartam fölöslegesen írni a fórumra:) de ha már kérted, leírom. Ahogy lezárult a mérkőzés tényleg kifizettek, körülbelül 10 percen belül. Viszont a másik kérdésemre valaki válaszoljon légyszi.

ugyanez érdekelne engem is, többnyire 3/4et játszom. meg hogy honnan fogom tudni, hogy ki van forgatva a bónusz? köszi

kicsit nekem mondjuk fura, hogy a félidők végén fizetik csak ki a live-ot, akkor is ha mondjuk a 20. percben már teljesült.

Nekem nem jön be a Tobet... remélem nem pont most szűnt meg, ahogy befizettem:D

#99 december 08, 2009, 19:39:22, fradi81
Nekem bejön, csak belépn nem tudok. Na már megy.

Kombi fogadás számít bele a megforgatásba, tehát gyűjtő fogadás. A system nem hiszem.

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 07, 2009, 21:24:19
Sziasztok!
1 kérdésem lenne!
Az új kártyám még nem jött le,viszont szeretnék indulni 2 versenyen,összesen 2,2 euró a nevezési díj,de mivel én csak a kártyámmal tudok befizetni így ez most nem megy.Valami Tobet hitel létezik vagy mit tudok ilyenkor tenni?Fontos lenne indulnom ezen a két versenyen.Esetleg valaki tudna nélkülözni pár napra 2,3 eurót?Nagyon megköszönném,mert gondolom szerdáig nem jön meg a kártyám :(
Üdv
Ghastly


Sajnos hitelt a Tobet nem tud adni, de MB-ről is be tudsz fizetni a számládra.

#101 december 10, 2009, 17:27:21, Szurki
Üdv!
Csak hogy nekem is világos legyen, nyitok egy számlát a Tobet-en, első befizetés 10. 000Ft. Ezt az összeget megjátszom bármire, bármilyen oddssal és megkapom a +10.000-et. Majd ha jól értem 3X 20.000 Ft-ot, azaz 60.000Ft értékben kell kombi(3 tétellel, 1,8-as szorzóval összességében legalább, és 1,1es odsszal legalább tételenként) szelvényeket feladni.
Ha mondjuk a legelső fogadásom 10.000*1,01-ért elmegy, akkor is megkapom a bónuszt és akkor is  60 ezret kell forgatni az első kifizetésig?
Vagy félreértettem az egész és akkor is kivehető a pénz, ha mondjuk a befizetett összeget+bónusz(10+10e) azaz 20 e forintot felteszek egy olyan szelvényre amely mondjuk:1,5*1,5*1,5? És így 3,* szorzóval fogadtam...

Hello
Úgy van ahogy írtad, 60000et el kell játszani kombiba, pénzlevétel előtt.

Csak azért mert az ünnepi rohanás közepén vagyunk, nem jelenti azt, hogy ki kell hagynia az élet fontos dolgait, főleg nem az angol Premier Ligát!  Pályára lépnek a sztár csapatok december12.-én, 16.-án 19.-én és 20.-án és mi szeretnénk a szurkolást még izgalmasabbá tenni:

Csak ezen a héten a Tobet kockázatmentes fogadást ajánl a Premier Liga meccseire 1500Ft-ig.

Ahhoz, hogy megtehesse a kockázatmentes fogadását, kattintson az alábbi zöld gombra.

Amint ez megtörtént, december 20.-ig az első fogadása, amely legalább egy Premier Liga mérkőzést tartalmaz, lesz a kockázatmentes fogadása. Amennyiben nem nyer, a fogadás összegét 1500Ft-ig visszatérítjük a számlájára 24 órán belül!

Ez az ajánlat nem tart sokáig, ne hagyja ki!



Na hogy gondoljátok, hol van benne a buktató. Vagy nincs is?

Szerintem nincs benne buktató, Tobetben meg lehet bízni.  :ok: Bár én nem tudtam kipróbálni, mivel az e heti első PL-re tett fogadásom nyertes lett.  ;)