Férfi Kézilabda VB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda VB 2017: Ki lesz a végső győztes?

Magyarország
9 (14.5%)
Franciaország
40 (64.5%)
Németország
7 (11.3%)
Spanyolország
2 (3.2%)
Horvátország
0 (0%)
Katar
2 (3.2%)
Lengyelország
0 (0%)
más
2 (3.2%)

Összes szavazó: 61

Szavazás lezárva: január 20, 2017, 06:42:05

Szép volt fiúk, szép volt fiúk, szép volt fiúk!!!!

Bámulatos, lenyűgöző, csodás, varázslatos, köszönjük!!!!
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

olimpiai és világbajnok  :cya: ;D :D

Ezt a Németek elszórakozták, Saric és Capote kibabrált velük rendesen  :D Kár, hogy nem a mi águnkon vannak  ;D

Este ezek után Egyiptomot kell pakolni?  :D

Idézetet írta: gerry Dátum január 22, 2017, 19:33:42
Ezt a Németek elszórakozták, Saric és Capote kibabrált velük rendesen  :D Kár, hogy nem a mi águnkon vannak  ;D

Este ezek után Egyiptomot kell pakolni?  :D

hát érdemes megnézni utolsó 3percet amit ott németek leműveltek megye2 :D nesze neked bundesliga

Nem volt semmi as tegnapi meccs, Mikler meg Lékai mekkorát játszott!
Lékai lőtt át blokk fölött passzívnál  ;D, aztán még be is ment  :)

A dánok lenéztek, lebecsültek, aztán ráfaragtak  :D Azért csak jobb volt nekünk ez nagyképű dán csapat, mint a fiatal, sokkal gyorsabb, agresszívebb svéd, amely félidőre 24-et dobott a beloruszoknak...

A norvégok aligha fognak lebecsülni, -főleg ezek után- valószínűleg az Eb-pótselejtezőből is okultak. Mondjuk, ha Mikler Rolinak van humora -és úgy tudom, van-, akkor csak kölcsön kérnék a Király Gabitól egy szürke mackóalsót  ::)




Idézetet írta: gerry Dátum január 21, 2017, 09:01:30


Közben nézem a Dánokra 1,22 van ellenünk, hát arra mehet a ház is meg az asszony is  :D

Megvan még a ház meg az asszony??? :laugh:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 23, 2017, 10:20:13
Megvan még a ház meg az asszony??? :laugh:
Anyag nem vész el, csak a tulajdonjog kerül át  :D

Újra lehet csajoznia, és nem kell több gázszámlát fizetnie. Szerintem jól járt 8)

Negyeddöntők



Január 24., kedd:

17:00   Norway - Hungary   1.57   8.59    3.08
   
19:00   France - Sweden   1.30   10.75   4.69
   
20:45   Slovenia - Qatar   1.54   8.95   3.15
   
20:45   Spain - Croatia   1.56   8.71   3.16


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: SPF Infó Dátum január 23, 2017, 12:18:39
Negyeddöntők

17:00   Norway - Hungary   1.57   8.59    3.08

Tippek, vélemények?

A dánok 1.18-as oddsa még nem izgatott fel, de a norvégok 1.60-as oddsát én már nem tudom kihagyni.

Tanulságos történet következik...Alapból utálom a kis szorzós stratégiákat a sportfogadásban, hosszútávon ezzel szerintem nem lehet profitot termelni. Szinte soha nem is játszom ezeket...Még a fehérorosz meccs előtt nézegettem a kínálatot a vébére és megakadt a szemem, hogy 1.14@ van arra, hogy nem jutunk az elődöntőbe. A svédeké, norvégoké alacsonyabb (1.1@) volt akkor erre. Nem értettem ezt az oddsot, addigi játékunkat és a lehetséges utunkat (svéd-francia) látván. Gondoltam, hogy ez 14%-os tiszta hozam, amit a mai kamat környezetben meg kell becsülni. :) Arra 0% esélyt adtam, hogy mi ezt a fiatal, gyors svéd csapatot, meg utána az otthon, bírói segítséggel játszó franciákat egymás után megverjük. Felsejlett a dán-norvég ág lehetősége, de az hogy kikapunk 4-5-tel a fehéroroszoktól, vagy kikapunk kevesebbel és mellé még Chile is kikap az araboktól, nem tűnt valószínűnek. Ráadásul supervalue-nak tűnt, hiszen ez az odds egy meccsre is reálisnak tűnt a franciák ellen, de még megkapom bónuszként a svéd meccset is...gondoltam én! Már az sem tetszett, hogy átkerültünk végül a dán-norvég ágra, mert az erősebbel kezdünk és ez még okozhat gondot, ha úgy alakul. Most gyakorlatilag 1.14@-ért vagyok a norvégokon max téttel...Most is úgy érzem, hogy ki fogunk esni, mert 2x egymás után nem szoktunk így teljesíteni, de azért igen kellemetlenné vált így ez a fogadás. Pláne, hogy alig várnám a meccset, hogy szurkolhassak a fiúknak, ahogy tettem a dánok ellen is, nem számolva a rám nézve negatív következményekkel.
1 évbe egyszer teszek ilyen kis oddsra, bankroll menedzsmentet félretéve kimaxolom a fogadást mondván a bukik qrwára elbaxták a szorzót. Kikapunk egy olyan xar csapattól, akiket 10-ből 9x verünk (Chile persze kixopik közben, hogy azóta minden meccsét nyerje underdogként). Utána megverjük a regnáló Olimpiai bajnokot, akiket 10 éve nem vertünk...
Van ilyen? Ilyenkor érzi azt az embert, hogy csak  azért történtek így az események, hogy ő besopja...
Tanulság: Egy kibaxott odds miatt sem szabad eltérni a stratégiánktól, bankrollmenedzsmenttől. Most már csak a veszteség minimalizálás van hátra számomra. Megteszem magunkat a várt 14%-os profit erejéig. Így ha a norvégok jutnak tovább nullán leszek, ha meg mi, akkor kevesebbet bukok valamivel és bőségesen kifizetem az élményt, hogy a magyar válogatottat VB-elődöntőben láthatom játszani, még ha nem is Mastercarddal, hanem a sportfogadási bankrollommal.    >:(

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 23, 2017, 10:20:13
Megvan még a ház meg az asszony??? :laugh:

Ház megvan, asszony nincs  :D :D :D

De sebaj, van még egy pár millió a földön, azokból soha nincs hiány  ;D :beerchug:

szerintem is holnap a norvégok beáraznak, úgy járunk mint fehéroroszok ellen
persze ne legyen igazam nem kérdés kinek drukkolok gogo hángöráj
6-10seces támadás vezetések ellen nem tudom mit fogunk kezdeni

Francia 1x , Norveg 1x,  sztem jo lesz

" a kegyelem hímes taknyán csúsztak be a világbajnokságra", remélem ma azon is fognak kicsúszni.  ;D

http://24.hu/sport/2017/01/24/kezi-vb-a-potyautas-norvegok-bosszut-allnanak-a-mackonadragosokon/

Az a "joggebukse" rendesen frusztrálja őket. Az egész magyar csapatnak abban kellene kimennie a bemelegítésre. Lélektani hadviselés.